Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Turca do Golice je uspela pa čeprav v manjšem številu, pa še jaz sem se na Golici poslovil zaradi pomankanja časa. Naslednjič pa predlagam da se popeljemo malce na Prekmurje(Njegova,Ormož,Lendava,...) ali pa na Gorensko(Brezje,Bled,Bohinj,...). Napišite za katero stran je vas več, za tisto stran pa prvo speljemo turo. L.P. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@dDejči je zjutraj prišel na kavo, nato pa sva krenila proti Sl. Gradcu kjer se nama je pridružil @X-raider. Skupaj smo nadaljevali do Dravograda kjer so nas čakali @605, @Matic7 in @Symride.

Po kratkem klepetu smo odrinili proti Golici, kjer nismo srečali policistov in tudi "promet" je tekel normalno (baje je popoldne prišlo do težje nesreče motorista :cry: ). Ustavili smo se v restavraciji ob umetnem jezeru (kjer MaxiSlavc rad popije pivo ali dva :whistle: ) na pijači, ter pot nadaljevali do konca jezera in nazaj. @X-raider se je obrnil nazaj proti domu, ostali pa smo nadeljevali do kraja "Grosklein", kjer smo si ogledali privaten muzej s starimi avtomobili, mopedi in še kaj se je našlo.

Tukaj se je poslovil @605, preostali pa smo pod vodstvom @Symraida nadaljevali preko Sv. Duha na Ostrem vrhu (upam da sem si prav zapomnil :? ) proti MB. Ker smo bili že malo lačni smo se ustavili v piceriji Sidro, @Matic7 pa je raje pobegnil domov na "čevapčiče" B) .

Od MB naprej pa sva s @Drejčijem nadeljevala pot proti Celju, kjer sva si privoščila pijačo in se poslovila. Jaz domov, @Drejči pa naprej preko Hrastnika v LJ.

Prevozili smo okoli 300km, nekateri več drugi malo manj, glede na to da sem štartal ob 9:00 in prišel domov ob 6:30 lahko izračunate da je bil tempo "turističen" :blush: s veliko postanki.

Za vse ki niste bili zraven pa nekaj utrinkov.

post-4877-1212341552_thumb.jpg

post-4877-1212341573_thumb.jpg

post-4877-1212341586_thumb.jpg

post-4877-1212341603_thumb.jpg

post-4877-1212341617_thumb.jpg

post-4877-1212341627_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Od tam naprej,ko smo se razšli,sem pot nadaljeval čez hrib po lepi asfaltirani cesti,potem sem pa prišel do makadama in takoj sem vedel da sem v Sloveniji.cca 5km makadama, nato pa še nekaj km našega asfalta in prišel sem v Ožbalt.Za slovo od Avstrije,pa sta mi še pomahali divji svinji,ki sem ju srečal na cesti.LP :naughty:

post-11781-1212347414_thumb.jpg

post-11781-1212347525_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, blo je super. Upam, da me niste preveč čakali in da me boste še kdaj vzeli zraven. Kot vidim med prisotnimi na forumu, pa je @Drejči že tudi doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Od tam naprej,ko smo se razšli,sem pot nadaljeval čez hrib po lepi asfaltirani cesti,potem sem pa prišel do makadama in takoj sem vedel da sem v Sloveniji.cca 5km makadama, nato pa še nekaj km našega asfalta in prišel sem v Ožbalt.Za slovo od Avstrije,pa sta mi še pomahali divji svinji,ki sem ju srečal na cesti.LP :naughty:

Me veseli, da je vam izlet uspel v celoti. Meni na žalost ni uspelo, ker sem motor spravljal skupaj do poldneva. Potem pa smo z zvone500 uspeli skontrolirati, ali je tekma motokrosa v SL. Gradcu organizirana, kot je treba, pa če na Ivarčkem jezeru še delajo tako dobre kapučine... kratko a sladko...

Pa še dodatek: iz Dunlopa sem prešel na Bridgestone. Sam sicer ne sledim tekmam v motociklizmu, ampak pri 'Top moto' so mi razložili, da je tam to sezono Bridgestone 'IN'. In moram priznat, da sem si s tem kupil novo tretjino motorja.

Na ovinkih sem sedaj prilepljen na cesto, serviser mi je ponastavil amortizer, iskrenje je bilo zato le dvakrat, na hudih grbinah. Zelo težko opišem občutek, ampak cca 20% boljša vožnja zagotovo. Pravi užitek je zapeljati v ovinek, ko si prepričan, da te ne bo zadaj neslo ven, da sprednja bremza deluje in kolesa ne bo potrebno loviti zaradi drsenja levo, desno.

Torej rezime: zelo, zelo, zelo priporočam Bridgestone.

X-raider je omenil da ima nove Sava MC 28. Zanimivo bi bilo tudi njegovo mnenje.

lp,kvant

Popravljeno . Popravil kvant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sem tudi jaz počasi se pripeljal do doma :)

Vidim, da je @skuterist že podrobno opisal našo današnjo furco tako, da bom jaz dodal le, da sem do doma šel preko Zidanega Mostu, Trbovelj, Zagorja, Izlak in Moravč. Vsega skupaj se je nabralo 420km :worship:

Zjutraj pa sem šel do Celja čez Marija Reko in ne vem kja tako posebnega nekateri vidijo v tisti cesti? Trboveljska stran je polna peska (me je enkrat malo spodneslo) in ne nejboljše ceste, medtem ko je druga stran (Prebold) sicer boljša a spet ne tako zelo. Golica je neprimerno lepša :OK:

post-15774-1212349445_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Turca do Golice je uspela pa čeprav v manjšem številu, pa še jaz sem se na Golici poslovil zaradi pomankanja časa. Naslednjič pa predlagam da se popeljemo malce na Prekmurje(Njegova,Ormož,Lendava,...) ali pa na Gorensko(Brezje,Bled,Bohinj,...). Napišite za katero stran je vas več, za tisto stran pa prvo speljemo turo. L.P. :yea1:

Zgolj kot izziv za 7.6.2008: Senj...

http://www.motori.hr/kalendar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli, da je vam izlet uspel v celoti. Meni na žalost ni uspelo, ker sem motor spravljal skupaj do poldneva. Potem pa smo z zvone500 uspeli skontrolirati, ali je tekma motokrosa v SL. Gradcu organizirana, kot je treba, pa če na Ivarčkem jezeru še delajo tako dobre kapučine... kratko a sladko...

Pa še dodatek: iz Dunlopa sem prešel na Bridgestone. Sam sicer ne sledim tekmam v motociklizmu, ampak pri 'Top moto' so mi razložili, da je tam to sezono Bridgestone 'IN'. In moram priznat, da sem si s tem kupil novo tretjino motorja.

Na ovinkih sem sedaj prilepljen na cesto, serviser mi je ponastavil amortizer, iskrenje je bilo zato le dvakrat, na hudih grbinah. Zelo težko opišem občutek, ampak cca 20% boljša vožnja zagotovo. Pravi užitek je zapeljati v ovinek, ko si prepričan, da te ne bo zadaj neslo ven, da sprednja bremza deluje in kolesa ne bo potrebno loviti zaradi drsenja levo, desno.

Torej rezime: zelo, zelo, zelo priporočam Bridgestone.

X-raider je omenil da ima nove Sava MC 28. Zanimivo bi bilo tudi njegovo mnenje.

lp,kvant

Naj ti Zvone500 pove kakšne gume dela Sava MC 28 DIAMONDS za skuterje pa mislim da je enakega mnenja kot jaz(odliča drža in miren tek), samo slaba lastnost je pa to da jo hitro pobere(cca 6000-8000km). Najbolje je da poskusiš več proizvajalcev gum pol pa vidiš katere ti najbolje odgovarjajo, je pa res da nismo vsi enaki vozniki,meni osebno ležijo mehkejše gume ter slike verzija da imam popolni stik z motorjem v ovinkih. L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Turca do Golice je uspela pa čeprav v manjšem številu, pa še jaz sem se na Golici poslovil zaradi pomankanja časa. Naslednjič pa predlagam da se popeljemo malce na Prekmurje(Njegova,Ormož,Lendava,.. .) ali pa na Gorensko(Brezje,Bled,Bohinj,.. .) . Napišite za katero stran je vas več, za tisto stran pa prvo speljemo turo. L.P. :yea1:

Fajn ste se imeli očitno ni kaj - jaz bi bil pri teh dveh verzijah raje za Gorenjsko v Prekmurje mi je kar dolga. Upam da če boste šli enkrat po 12. juniju se vam definitivno pridružim do takrat pa me čaka še študijsko učenje :krneki:

pa LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

O.. dobra fura tale na Golico in ogled muzeja! :worship: Pa Drejči je za pot proti domu izvedel super finto v levo :naughty:

Jaz sem lep vikend preživel doma z ledenimi obkladki na nogi... vzrok > oteklina od dveh čebeljih pikov že v četrtek :BUA:

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je videti, da ste uživali in mi je žal da se nisem mogel udeležiti (koncert vnukinje z Nušo Derendo)

Predvsem mi je žal za muzej, se bom pa enkrat sam "spustil" do njega in si lepotce ogledal.

Pri jezu pa bi si žal lahko "privoščil" samo enega, v primeru okvare pa na jezo še enega.

Sem si pa v soboto ogledal dirko starodobnikov v bližini Trbovelj (Katarina). Zadeva je bila za pogledat, saj nekateri

prikoličarji še niso za odpis.

Sem pa imel na cesti čez hrib tudi sam težavo s peskom kot jo opisuje Drejči.

Žal mi je tudi za izziv Kvanta za 7.6. Sinj , ker imamo v Velenju športne igre komunalnih podjetij Slovenije.

Tudi to je izziv za ogled.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem mi je žal za muzej, se bom pa enkrat sam "spustil" do njega in si lepotce ogledal.

Sem si pa v soboto ogledal dirko starodobnikov v bližini Trbovelj (Katarina). Zadeva je bila za pogledat, saj nekateri prikoličarji še niso za odpis.

Zakaj sam :? , družbo Ti pa pridem delat. Saj imajo pred muzejem "šank".

Tudi jaz sem mislil priti na Katarino, vendar je bila potem večina za vožnjo v nedeljo.

Smo pa zadložili @605 da pripravi izlet okoli bližnjih Avstrijskih jezer, ter @Symride in @Matica7 za "Muro" in tiste konce :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@605. Tako svinjske fotke ne sodijo na ta forum :OK: Sem mislil, da voziš rumenega xcitinga, pa vidim da nisi bil ti. Na teh 4 km makadama in polno delovnih strojev na levi strani (ker vem da si se spuščal proti Ožboltu) sva se zgrešila za kake pol ure. Bil sem na Adamovem jezeru (še SLO) in me je dobro prerukalo na tem odseku.

@Maxislavc. Celo komunalijado bom v Beli dvorani v Velenju. Telefonska je v mojih podatkih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@605. Tako svinjske fotke ne sodijo na ta forum :OK: Sem mislil, da voziš rumenega xcitinga, pa vidim da nisi bil ti. Na teh 4 km makadama in polno delovnih strojev na levi strani (ker vem da si se spuščal proti Ožboltu) sva se zgrešila za kake pol ure. Bil sem na Adamovem jezeru (še SLO) in me je dobro prerukalo na tem odseku.

@Maxislavc. Celo komunalijado bom v Beli dvorani v Velenju. Telefonska je v mojih podatkih.

drejc,veš da nisem mogel mimo tega jezera in sem ga šel pogledat.(sam kolker se men zdi je pisalo Odamovo jez.!!!!!!)Bomo šli preverit čez kakšnih 20 let,ko bo končana cesta,po možnosti še asfaltirana :worship: :whistle: :naughty: LP Pa še glede Senja.Jaz bom tam.V četrtek greva na VIR,v soboto se pa ustaviva v Senju na žurki,prespijeva v šotoru in v nedeljo dopoldne,če bo že glava zato domov.Upam ,da se vidimoLP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj sam :? , družbo Ti pa pridem delat. Saj imajo pred muzejem "šank".

Nekomu je pa Route 69 zelo zelo zelo všeč :naughty:

No ja, saj ne zanikam, da greva z mojo tudi ob prvi priliki tudi vadit ovinke na to cesto. Ampak od Golice do Lipnice, kot se spodobi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekomu je pa Route 69 zelo zelo zelo všeč :naughty:

No ja, saj ne zanikam, da greva z mojo tudi ob prvi priliki tudi vadit ovinke na to cesto. Ampak od Golice do Lipnice, kot se spodobi.

Je tak lep "gladek" asfalt. Ovinke pa moram tudi jaz "trenirat" :blush:. Pridi do Zreč, pa gremo na Roglo :krneki:, da bodo še "naši" gostinci imeli kaj od nas.

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta na Roglo je kul :OK: Samo v nepreglednih ovinkih grem raje malo z rezervo, ker se ponavadi še kakšen drug dirkač najde gor, ki zapelje na tvoj pas.

Z avtom je pa super nočni vzpon, ker je res malo prometa, samo meni je fajn, če imam sovoznico :naughty:, ker sam ne poznam dovolj dobro ceste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridi do Zreč, pa gremo na Roglo :krneki:, da bodo še "naši" gostinci imeli kaj od nas.

Če se greš ti z mano vozit in me čakat, veš da sem za akcijo... nekak mam v planu soboto dopoldne za ta "podvig"... Tak da sva do kosila že doma. Rezervni termin pa nedelja popoldne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: upam, da ta vikend orenk ščije. Se mam za učit in ne morem nikamor in če jaz ne morem, potem nihče ne sme :evilgrin:

matr sem zloben....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: upam, da ta vikend orenk ščije. Se mam za učit in ne morem nikamor in če jaz ne morem, potem nihče ne sme :evilgrin:

matr sem zloben....

saj meni tudi ne bi škodlo bit malo za knjigami, tak da... katerakoli opcija bo, bo ok, če mene vprašaš. če pa vreme bo in se znajdem na rogli, pa mi pusti na PM telefonsko, da ti polepšam dan s slikico iz rogle :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: upam, da ta vikend orenk ščije. Se mam za učit in ne morem nikamor in če jaz ne morem, potem nihče ne sme :evilgrin:

matr sem zloben....

hehe jz sm reku nej kar cel teden ščije ker mam pa nasledno sredo izpit. Pa bo še najboljš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj meni tudi ne bi škodlo bit malo za knjigami, tak da... katerakoli opcija bo, bo ok, če mene vprašaš. če pa vreme bo in se znajdem na rogli, pa mi pusti na PM telefonsko, da ti polepšam dan s slikico iz rogle :naughty:

moja cifra je v mojem profilu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst načrtujem pridobitev izpita 22. junija ko imam rojstni dan, in glede na to da ne poznam nobenega motorista v svoji okolici, vabim vse na otvoritveno vožnjo po okolici ljubljane. Fino bi bilo da bi nas bilo več, jaz pa bom probal prišparat za kepico sladoleda vsakemu:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: upam, da ta vikend orenk ščije. Se mam za učit in ne morem nikamor in če jaz ne morem, potem nihče ne sme :evilgrin:

matr sem zloben....

hehe jz sm reku nej kar cel teden ščije ker mam pa nasledno sredo izpit. Pa bo še najboljš :whistle:

Sobota bo lepa, prav tako nedelja dopoldan :evilgrin: (popoldan nimam časa). Vama pa za tele želje ...... :krneki:

Veliko "sreče" pri izpitih oziroma za karkoli se že učita.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!