Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Kaj pa če pihnemo v soboto na Roglo?

Glede na podatke ARSO - meteo.si, bo v soboto suho samo dopoldan. Če ste za kakšno krajšo varianto (lahko Rogla) sporočite. Drugače pa gremo kak drug dan ko bo vremenska bolj ugodna :krneki: .

Skratka sporočite, zadnja "vožnja" je zrasla na mojem zelniku :blush:, tako da naj še kdo drug predlaga kakšno varianto :whistle:

P.S. na Vranskem (nov avtopoligon) so zjutraj treningi za supermoto in dirko veteranov ki bo popoldan, lahko se dobimo tam na :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo ! :winkiss:

Jutri picim proti Kocevju , zjutraj malo na obisk znancu !

Cez vikend sem zaseden !!

Imejte se !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na podatke ARSO - meteo.si, bo v soboto suho samo dopoldan. Če ste za kakšno krajšo varianto (lahko Rogla) sporočite. Drugače pa gremo kak drug dan ko bo vremenska bolj ugodna :krneki: .

Skratka sporočite, zadnja "vožnja" je zrasla na mojem zelniku :blush: , tako da naj še kdo drug predlaga kakšno varianto :whistle:

P.S. na Vranskem (nov avtopoligon) so zjutraj treningi za supermoto in dirko veteranov ki bo popoldan, lahko se dobimo tam na :kava:

Hja, če bo sobota mokra, potem res hudič. Vransko je blizu, ti sporočim proti večeru, ko bo vreme bolj jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sobota je bila suha, kljub napovedim :headbang:. Na Vranskem sem vseeno bil, je kar zanimivo pogledat veterane. Škoda je samo da niso ob izgradnji "centra" bolj na široko mislili in integrirali "pravo" stezo na kateri bi lahko bilo več podobnih prireditev.

@debitelu hvala za "dodatno" pozornost na parkirišču :blush: .

post-4877-12510484529_thumb.jpg

post-4877-12510485182_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sobota je bila suha, kljub napovedim :headbang:. Na Vranskem sem vseeno bil, je kar zanimivo pogledat veterane. Škoda je samo da niso ob izgradnji "centra" bolj na široko mislili in integrirali "pravo" stezo na kateri bi lahko bilo več podobnih prireditev.

@debitelu hvala za "dodatno" pozornost na parkirišču :blush: .

You are welcome, pa malo več pozornosti naslednjič, da ne bo bolelo.

Bilo je super, sem kr mal not padu, da bi mal supermoto pelu, hehe z mojim maxijem seveda, lol....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.........

Če ne bo vremena za Mangart ali pa GG, bi bil za akcijo v drugi polovici septembra.

........

@Matic7: Mangart ali GG? Če se gre sem skoraj za ziher zraven, sploh GG, na Mangartu sem že bil a z biciklom :)

Za GG sem tudi jaz razmišljal. Glede na predhodne "izkušnje" bi jaz šel za 2 dni. Prvi dan cca 450km in drug dan cca 350km. Čas imam žal samo naslednje tri vikende (do 13.9.2009), potem pa spet šele 3-4.10.2009, kar pa mislim da bo za GG prepozno :ninja: .

Tako da če bi kdo šel prej (pod pogojem da imamo na GG napovedano lepo vreme) potem sem za drugače bo treba letos tole spustiti in poskušat "prilest" na Mangart oziroma kaj podobnega :whistle: npr. čez ITA do Nassfelda, precej vijugasta in zanimiva cesta.

P.S. bi bilo pa O.K. če se dogovorimo za "eno" skupno vožnjo v malo večjem številu :hmm: preden bomo zaključili sezono

post-4877-125113929997_thumb.jpg

post-4877-125113932297_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za GG sem tudi jaz razmišljal. Glede na predhodne "izkušnje" bi jaz šel za 2 dni. Prvi dan cca 450km in drug dan cca 350km. Čas imam žal samo naslednje tri vikende (do 13.9.2009), potem pa spet šele 3-4.10.2009, kar pa mislim da bo za GG prepozno ninja.gif .

Tako da če bi kdo šel prej (pod pogojem da imamo na GG napovedano lepo vreme) potem sem za drugače bo treba letos tole spustiti in poskušat "prilest" na Mangart oziroma kaj podobnega whistle.gif npr. čez ITA do Nassfelda, precej vijugasta in zanimiva cesta.

P.S. bi bilo pa O.K. če se dogovorimo za "eno" skupno vožnjo v malo večjem številu trance_19_hmm.gif preden bomo zaključili sezono

Nassfeld bi bil zanimiv...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam predlog za relacijo :krneki: - Celje - Vransko - Ljubljana - Kranj - Vršič - Kobarid - Sežana - Koper - razlog ker je se toplo vreme in bi se lahko malo ohladili , na SLO obali !!:OK:

mejte se !!!B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam  predlog  za  relacijo :krneki: - Celje - Vransko - Ljubljana - Kranj - Vršič - Kobarid - Sežana - Koper -  razlog  ker  je  se   toplo    vreme    in   bi  se  lahko   malo   ohladili  , na   SLO   obali !!:OK:

mejte   se !!!B)

Tudi meni bi bila zanimiva ta smer, predvsem kot "predpriprava" na Grossglokner... ;) 

...ki jo načrtujeva s kolegom ("ta pravim motoristom" :ninja:) za čas 12. in 13.09.2009 :D.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme kaže slabo, kaj pa če pobegnemo v nasprotni smeri?

Logatec, Idrija, Tolmin, Vršič, Kranjska, Villach, Celovec, potem pa Jezersko ali Ljubelj nazaj?

Sobota?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za soboto bolj slabo kaže :?, mogoče bi lahko "kam skočli" v nedeljo :hmm:. Sporočite, mogoče se pridružim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva sva z mojo kar včeraj naredila turco: Ljubljana, Horjul, Idrija, Logatec, Škofja Loka, Kranj, Naklo in nazaj preko Trboj in Vodic. Predvsem mi je bila všeč cesta od Horjula do Idrije, lepi ovinki, skoraj prazna edino od Idrije do Logatca pa itak vemo kako je.

Sobota bo zgleda res slaba, nedelja bi morda prišla v poštev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober predlog. Še najbolje, bi se bilo dogovoriti v za prvo polovico septembra. Trenutno je na tej cesti še polno turistov in vožnja z dvokolesnikom ni ravno navdušujoča.

Sicer se za to nedeljo nakazuje prelep cool.gif dan, kot idealen yes.gif za kašen moto izlet. Interesenti javite se. Se splača izkoristiti sončne dni. Ko enkrat začne "scat"... trance_39_thumbdown.gif

V soboto 5.9.09 je v Ilirski Bistrici srečanje motoristov, možnost za dvodnevno zabavo in oglede.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vremensko za jutri so "popravili". Dež bi naj ponehal do jutra :hmm: , pa me zanima če bi kdo šel (v primeru suhega vremna :krneki: ) v smeri Gradz-a k Louisu malo firbcat. Odkar so povečali trgovino še nisem bil tam, pa tudi nakupovalno središče "Seiersberg" je blizu.

Ali pa mogoče kam drugam za kak krajši krog :trance_33_sleep:

Preverim jutri "zjutraj" če je kdo za B)

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes:Zdravo

Tu pri nas se dezuje - zaenkrat , pa 12,4 *C kaze , tak da motor za danes ODPADE !!

Upam da se kasen lep vikend , ker zadnje 4 je zmeraj :doze: !!!

Cao:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes:Zdravo

Tu   pri  nas  se  dezuje  -  zaenkrat ,  pa 12,4 *C   kaze  ,  tak  da   motor   za  danes  ODPADE !!

Upam  da  se  kasen   lep   vikend  , ker  zadnje 4  je    zmeraj   :doze: !!!

Cao:yea1:

Ja, v Mariboru se ceste že sušijo :OK: ... pogled proti Avstriji pa najde modrino z le nekaj oblački... Nakazuje se, da bo danes še lep dan (temperatura je že skoraj 18 stopinj) :eek: ... ki bi ga morebiti bilo treba izkoristit za kako vožnjo... npr. do Louisa... :whistle:

Torej, se vidimo... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdaj tovariši, a se bomo letos kaj zapeljali skupaj al ne. Sezona gre h koncu....

Počakajmo do srede ali četrka whistle.gif na vremensko napoved in če bo vse OK, gasss.....trance_38_surprise.gifgrim.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdaj tovariši, a se bomo letos kaj zapeljali skupaj al ne. Sezona gre h koncu....

Počakajmo do srede ali četrka whistle.gif na vremensko napoved in če bo vse OK, gasss.....trance_38_surprise.gifgrim.gif

Napišita še kam in kdaj (vsem pošljita PM da bodo obveščeni) B) . Na :kava: ob štartu ne pozabit pa pridemo :grrr .

Saj bo še lepa jesen, samo izleti bodo krajši :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo 13.09 naj bi šel eno vožnjo po Posočju s še tremi ali štirimi " pravimi motoristi ". :ninja::ninja::ninja::ninja:

V primeru , da se kdo nahaja v bližini in je za eno :kava: ali pivce bi se lahko dobili. Opis in slike V KOLIKOR res odpeljemo predvideno traso sledijo - VREME za enkrat kaže zeloo dobro. Od Obale pa do Trente celo nedeljo sončno:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo 13.09 naj bi šel eno vožnjo po Posočju s še tremi ali štirimi " pravimi motoristi ". :ninja::ninja::ninja::ninja:

V primeru , da se kdo nahaja v bližini in je za eno :kava: ali pivce bi se lahko dobili. Opis in slike V KOLIKOR res odpeljemo predvideno traso sledijo - VREME za enkrat kaže zeloo dobro. Od Obale pa do Trente celo nedeljo sončno:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!