Skoči na vsebino

Za in proti


YZFgeorge

Priporočene objave

quote:

Lena bi mi prosim lepo pokazala kak to gre

Takšne posebne dogodke pa privoščim samo svojemu izbranemu...

Boljše LENA kot nobena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Takšne posebne dogodke pa privoščim samo svojemu izbranemu........Georgiju

Kak bom tepen....

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem šel brat cele teme, tko da je mogoče že kdo napisal...

za/proti...

Dejmo za foro vzet motorje...

Vsi vemo da je večina zadev PROTI.

Še zmer se vozmo...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Kaj pa v primeru, da jih imaš več partnerk in da se deloma celo med sabo poznajo?

I still haven't found what I'm looking for!

Ja Žabar..."sej ne da pamet bi solil,ampak kr ti zdrav razum in sama logika dost dobr vedet da" ...če se že med sabo poznajo, pol se bojo pa mogoče še kej med sabo "povohale",pol si pa itak zmagu...sam dej takrat še mene poklič no

Jeeesss...to, kumarat...m. k...toj beseda...povohat se morjo med seboj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Replika vsem tistim, ki mislijo, da se je Eva razvila iz Adama:

Vsak zarodek je v prvi fazi ženski zarodek. V moški zarodek pa se začnejo razvijati samo tisti zarodki, ki jih njihov oče oplodi s kromosomom y in se šele v 8. tednu po oploditvi začnejo razvijati v moški zarodek (pod vplivom testosterona in drugih moških hormonov, ki jim jih "podarijo" očetje).

Pa še nekaj tistim, ki oklevate ali bi imeli resnega partnerja - se resno vezali:

Moja sreča traja že 21 let. Poskusite! Splača se! Privoščim vam! To vam govorim zato, ker ne vem, zakaj bi se imeli slabše kot jaz.

LP Naka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Vsak zarodek je v prvi fazi ženski zarodek. V moški zarodek pa se začnejo razvijati samo tisti zarodki, ki jih njihov oče oplodi s kromosomom y in se šele v 8. tednu po oploditvi začnejo razvijati v moški zarodek (pod vplivom testosterona in drugih moških hormonov, ki jim jih "podarijo" očetje).

LP Naka

To dejstvo bi namrec zaprlo usta moskim v nekaterih dezelah, ki so z milo besedo nejevoljni, da jim njihova boljsa polovica ne zagotovi (ajde, kako naj se v takem primeru lepse izrazim?) moskega potomca.

Cloveski genom predstavlja 46 kromosomov, ki so v 23 parih spravljeni v vsaki celici, razen spolne celice, te nosijo polovicno stevilo kromosomov. Jajcna celica(Z) vsebuje se X kromosom, spermalna celica(M) pa X ali Y.

Torej? Dejstvo je, da konec koncev moski 'odgovoren' za spol.

Joj, pa smo spet pri Adamu....

Zarja

Popravil/a - zarja dne 11/06/2002 ob 14:23:15

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa še nekaj tistim, ki oklevate ali bi imeli resnega partnerja - se resno vezali:

Moja sreča traja že 21 let. Poskusite! Splača se! Privoščim vam! To vam govorim zato, ker ne vem, zakaj bi se imeli slabše kot jaz.

LP Naka

naka....srce....neporočen moški dobro ve kaj je to zakon,zato je pa še vedno neporočen.......

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Moja sreča traja že 21 let. Poskusite! Splača se! Privoščim vam! To vam govorim zato, ker ne vem, zakaj bi se imeli slabše kot jaz.

LP Naka

Srečno poročen, ponekod pomeni tudi :

*moški je poročen

*žena pa srečna

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sem proti, ali sem za????? trenutno proti, v sami osnovi za... in spet sem ter tja... in da in ne.. in ja, zakaj pa ne... in... no go.. nikakor ne....

Dejstvo je pa, da si najbolj od vsega želim, da bi spoznala nekoga, ki bi me tako ljubil, kot sem jaz sposobna ljubiti. Je preveč?? sem mogoče zaradi nerealnosti potemtakem proti, ker se zavedam, da je to skoraj nemogoče???

Ali pa samo hočem verjeti v pravljice??

Torej.... sem in za in proti... odvisno od počutja!!

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Dejstvo je pa, da si najbolj od vsega želim, da bi spoznala nekoga, ki bi me tako ljubil, kot sem jaz sposobna ljubiti. Je preveč?? sem mogoče zaradi nerealnosti potemtakem proti, ker se zavedam, da je to skoraj nemogoče???

Torej.... sem in za in proti... odvisno od počutja!!

Zakaj dvomiš v druge. A se ne mal precenjuješ. Vem, da so ti lastni občutki sveti, saj drugiš nimaš. Samo višja stopnja čutenja je tudi predpostavka, da je nekje lahko tudi kaj boljšega kar si sposoben sam narediti, občutiti ali ponuditi.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Pa še nekaj tistim, ki oklevate ali bi imeli resnega partnerja - se resno vezali:

Moja sreča traja že 21 let. Poskusite! Splača se! Privoščim vam! To vam govorim zato, ker ne vem, zakaj bi se imeli slabše kot jaz.

LP Naka

naka....srce....neporočen moški dobro ve kaj je to zakon,zato je pa še vedno neporočen.......

lp.,

bmw

Tudi loceni moski dobro vejo, zakaj so se locili in to cenijo!!!

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

einhi prav si povedal, tega se zavedam šele sedaj ko sem drugič poročen-prepozno sem to ugotovil.

lp marijan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

einhi prav si povedal, tega se zavedam šele sedaj ko sem drugič poročen-prepozno sem to ugotovil.

lp marijan

Ce bi vedel, da bo tko fajn bi se prej locil - je pa res, da ce se ne bi porocil, ne bi nikoli vedel, da je tko fajn bit locen.

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zakaj dvomiš v druge. A se ne mal precenjuješ. Vem, da so ti lastni občutki sveti, saj drugiš nimaš. Samo višja stopnja čutenja je tudi predpostavka, da je nekje lahko tudi kaj boljšega kar si sposoben sam narediti, občutiti ali ponuditi.

lp RAN

Če že kaj,dvomim vase, da sem človek, v katerega bi se lahko kdo brezpogojno zaljubil. Nisi me prav razumel Ran!!

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Zakaj dvomiš v druge. A se ne mal precenjuješ. Vem, da so ti lastni občutki sveti, saj drugiš nimaš. Samo višja stopnja čutenja je tudi predpostavka, da je nekje lahko tudi kaj boljšega kar si sposoben sam narediti, občutiti ali ponuditi.

lp RAN

Če že kaj,dvomim vase, da sem človek, v katerega bi se lahko kdo brezpogojno zaljubil. Nisi me prav razumel Ran!!

I want some more!!!!

Sorry sem zajebal.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdajle sem se nekaj spomnil, pa moram kar napisati.

Enkrat sva se s kolegico pogovarjala, zakaj je dobro, ce sta dva skupaj. In je rekla, da ce drugega ne, da skrita eden za drugega, ce je receimo kdo bolan in podobno. Ja, ima prav...

Ampak jaz se vedno spomnim se kaksne variante, pa sem rekel, da se dejansko to da urediti tudi takole: dva prijatelja/ici ali vec ali kakorkoli lahko kupijo eno hiso, pa zivijo skupaj, a se vedno vsak zase (recimo, vsak ima na razpolago dva prostora). V kriznih situacijah pa si lahko vzajemno pomagajo. Pismo, tudi tako je mozno...

Torej: za ali proti saga se nadaljuje...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Einherjer, Marijan!

Tole kar sta povedala na moje sporočilo mi ne diši preveč po sreči. Žal mi je, če sta bila razočarana oz. se vama zdi bolje, da je lepše biti sam! Toda zakaj jemati samskim upanje, da bodo kdaj našli svojo dušo dvojčico? Jaz sem jo našla in morda jo bosta tudi vidva kdaj, morda pa bo tudi mene zapustil moj najdražji, kdo ve... Toda danes, ta trenutek, lahko vsakemu rečem, da mi je z njim lepše kot sami in da ne bi nikdar želela biti brez njega!!!!!

LP Naka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Einherjer, Marijan!

Tole kar sta povedala na moje sporočilo mi ne diši preveč po sreči. Žal mi je, če sta bila razočarana oz. se vama zdi bolje, da je lepše biti sam! Toda zakaj jemati samskim upanje, da bodo kdaj našli svojo dušo dvojčico? Jaz sem jo našla in morda jo bosta tudi vidva kdaj, morda pa bo tudi mene zapustil moj najdražji, kdo ve... Toda danes, ta trenutek, lahko vsakemu rečem, da mi je z njim lepše kot sami in da ne bi nikdar želela biti brez njega!!!!!

LP Naka

Narobe - nikoli nisem rekel, da je bolje biti sam kot v dvoje. Osebno sem zelo rad "v dvoje" ampak nikoli ne bom (vec) zagovarjal, da je treba na stvari gledat s custvi. Mogoce delno da, ampak vedno s trezno glavo ocenjevati vsako dejanje v odnosu.

Trenutno se imam z Lucy hudo dobro, upam, da bo tudi tako ostalo, ampak ne bom pa nikoli trdil (no ja mogoce cez 50) let, da bova za vedno skupaj.

No Lucy pa se ti povej, kaj mislis.

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pupa :

Če že kaj,dvomim vase, da sem človek, v katerega bi se lahko kdo brezpogojno zaljubil.

I want some more!!!!

No jaz pa v to ne dvomim. Malo obrabljeno ampak vseeno :

sam ta prav mora prit.

Sicer pa bolj kot boš nestrpna in bolj kot boš kazala tovrstna hrepenenja manj možnosti imaš da se to izpolni.

Zakaj ? Zato, ker se vsi ljudje bojimo prevelikih pričakovanj, ker nam nalagajo, če jih resno jemljemo, preveliko breme.

Bodi cool. Iskrica hrepenenja naj ti ne ugasne. Ko bo čas za to, naj se ti pa razplamti z vsem žarom kar ga premoreš, ampak ne prej.

Če ti lahko stari panj kaj svetuje, je to, to.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz ne trdim, da je bolje biti samski oz. neporočen saj zato sem se pa zopet poročil. najbolje je v dvoje, ampak mora biti razumevanje z ene in z druge strani, če tega ni je bolje (tudi če veš da je to prava zaljubljenost) bolje prenehati, kot pa nadaljevati. zaljubljenost po nekaj letih upade, ostane pa tisto nerazumevanje z ene ali druge strani. sedaj sem se poročil z osebo, ki me razume in ve kaj hočem in tudi jaz vem kaj ona hoče in furava zadevo.

ampak ko sem bil srečen ločenec pa ni bilo slabo, ampak ljudje smo takšne čudne živali, ki želimo oz. narava nas v to prisiljuje (nagon?) da si poiščemo partnerja.

al sem se razpisal.

lp marijan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
quote: Takšne posebne dogodke pa privoščim samo svojemu izbranemu........Georgiju

Kak bom tepen....

  Accelerate 'till you see God ....then  brake.

George bog ti pomagaj :shock: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narobe - nikoli nisem rekel, da je bolje biti sam kot v dvoje. Osebno sem zelo rad "v dvoje" ampak nikoli ne bom (vec) zagovarjal, da je treba na stvari gledat s custvi. Mogoce delno da, ampak vedno s trezno glavo ocenjevati vsako dejanje v odnosu.

S trezno glavo ..... hmmm

Trenutno se imam z Lucy hudo dobro, upam, da bo tudi tako ostalo, ampak ne bom pa nikoli trdil (no ja mogoce cez 50) let, da bova za vedno skupaj.

No Lucy pa se ti povej, kaj mislis.

No, bom pa povedala zdaj, ko sem malo z zamudo naletela na temo. Čisto na splošno.

Razkol med razumom in čustvi je že od nekdaj buril duhove. Se ju sploh da ločiti ? Se lahko ODLOČAMO o stvareh ? Zares odločamo - torej povsem z razumom, brez vpletanja čustev?

Nikoli ne bom (vec) zagovarjala, da je treba na stvari gledat s trezno glavo. Zakaj pa imamo instinkte ? Zakaj se sploh ozirati na druge in pozabljati nase ? Naredi to, kar čutiš v tistem trenutku. Posledice so v vsakem primeru - vprašanje je samo, kakšne vrste posledice so komu ljubše. Tiste, ki jih čutiš sam ali tiste, ki jih čutijo drugi.

Glede naslova teme pa tole: lepo je nekoga srečati in biti z njim, toda kot bi približno rekel Lemmy: ... it's good to be free again, it's good to be me again ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... it's good to be free again, it's good to be me again ....

Jaaaa Lucy, tudi jaz si prepevam isti komad :wink:

In nasmeh na ustnicah mi ni zamrl. Spet plavam!

Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!