Skoči na vsebino

Za in proti


YZFgeorge

Priporočene objave

Glede naslova teme pa tole: lepo je nekoga srečati in biti z njim, toda kot bi približno rekel Lemmy: ... it's good to be free again, it's good to be me again ....

Jaz se pa vseeno navdusujem nad idejo: ...it's good to be in two again and it's good to be still me as ever.... :wink: :D In plavam... plavam tako, kot cutim... in mi je lepo... in uzivam... in je lepo... A sem to ze povedal?! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je dobr filing, če plavaš (tut jest po kakšni dobri travci), pa sm vseen mnenja, da ženske ali dekleta nimajo čisto nič čustvene inteligence. Vsaj te k sm jih jest spoznou niso imele čisto nič za pokazat!

:onfire:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je dobr filing, če plavaš (tut jest po kakšni dobri travci), pa sm vseen mnenja, da ženske ali dekleta nimajo čisto nič čustvene inteligence. Vsaj te k sm jih jest spoznou niso imele čisto nič za pokazat!

:onfire:

Potem imaš (kar se žensk in deklet tiče) res smolo. :wink: LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravijo,da se v dvoje -žalost deli z dva-sreča pa pomnoži z dva...

(mam izkušnje...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravijo,da se v dvoje -žalost deli z dva-sreča pa pomnoži z dva...

(mam izkušnje...)

Res je....a v trenutku, ko se v dvoje začne sreča razpolavljat in žalost podvajat - je pa čas, da gre vsak svojo pot.

(mam izkušnje...) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravijo,da se v dvoje -žalost deli z dva-sreča pa pomnoži z dva...

(mam izkušnje...)

Res je....a v trenutku, ko se v dvoje začne sreča razpolavljat in žalost podvajat - je pa čas, da gre vsak svojo pot.

(mam izkušnje...) :wink:

to je edini način da spoznaš nekoga drugega....

(mam izkušnje...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, prijetno, srečno in predvsem uživaško je, da gres skozi zivljenje z nekom, ki gleda v isto smer kot ti, da razmislja v isto smer in te razume ali te vsaj skusa razumeti.

ali je partner s katerim si pravi ali ne moras vedeti sam, ampak saj, ko si samski imas cas in moras ZNATI izbrati pravega.

Samo ne biti tolk ponosni in narcisi in reci, da je boljs biti sam, pa bolj je biti frilender, pa bolj je letati od cveta do cveta... ker to ni res. svobodo si lahko naredis tudi sam. tako ali drugacno.

lepo je v dvoje dozivljati norosti tega sveta!!! :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst brez svoje deklce ne morem. Čeprav je sam bit lepo, je pa v dvoje še maljonkrat lepše. Res, da se pojavijo problemi, ki pa se dajo čist na easy rešit, če se vse lepo premisli in sploh lepo pogovori o tem.

Sploh pa tut če si sam maš probleme. Je pa tut še ena prednost če maš boljšo polovico - da ti stoji ob strani! To je neki največjega in najboljšega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaaaaa, oziroma, da si dovoliš ga spoznati  :wink:  

(mam izkušnje.......že spet :lol: )

Kavicaaaaaaaaaaaaaaa........... to mi deliiii!

:onfire:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, prijetno, srečno in predvsem uživaško je, da gres skozi zivljenje z nekom, ki gleda v isto smer kot ti, da razmislja v isto smer in te razume ali te vsaj skusa razumeti.  

svobodo si lahko naredis tudi sam. tako ali drugacno.

lepo je v dvoje dozivljati norosti tega sveta!!! :D  :D  :D

Živim pač v zmoti, vsaj tej in ne v drugi. Uživam svoje norosti vašega sveta!

:silly:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaaaaa, oziroma, da si dovoliš ga spoznati :wink:

TAKOLE HODIM

HODIM PO ULICI

PO ULICI SPOMINOV

SPOMINOV IN SANJ

SPOMINOV SANJ NAPOL POZABLJENIH

A NE IZGUBLJENIH

V MEGLI KI JE TUDI DEŽ NE OČISTI

S POGLEDOM UPRTIM V TLA

NAJDEM STOTAKA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaaaaa, oziroma, da si dovoliš ga spoznati :wink:

SEM TER TJA - KOT VSI

SI ZAŽELIM

BREZ NAGLICE

HODITI

PO TOPLEM POLETNEM DEŽJU

IN ZADNJIČ

JE BILO POLETJE

VEČER

TOPEL POLETEN DEŽEK

PA MARELE NISM MOGU

ODPRET

(MAM UZKUŠNJE...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo da se z partnerjem razumeta in nikoli ni bilo večjih priblemov razen tistih par katere imamo skoraj vsi moški :wink: in potem čez kakšnih par let prileti kot strela iz jasnega "ja čuj em saj je OK pa to nikoli ni bilo večjih problemov pa vse sva rešila samo rada bi bila malce sama pa to " :shock: potem pa ni čudno, da se človeku utrga in začne delat norije na katere prej sloh ni pomislil v smislu nekako je pač treba zabluzit še en tečen dan :?

Zato mislim, da je bolje živet samsko življenje kakor življenej v dvoje in problemi. O ženskah sem pač dobil druge realne presodke (da so vse ženske *******) o katerih sem se sam prepričal.

No pa da vse nebo letelo na ženske, tudi moški nismo drugačni

Če katera misli drugače pa me naj prepriča, da ta izjava ni pravilna :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- mislim, da je bolje živet samsko življenje

........Samsko življenje je raj na zemlji, (dokler ti ne preseda)........

Če katera misli drugače pa me naj prepriča, da ta izjava ni pravilna :D

....... Si si pač ustvaru takšno mnenje, zakaj bi te pa kdo prepričeval v kaj drugega???....

Mislim, da če sta dva za skup se to tako ve, ker rešujeta vse lepo in slabo skupaj, če pa ne gre pač ne gre, se najde pa kdo drug. :cry: :D

(Za vsako metlo se štil najde)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Lahko še omenim, da več ali manj (kot čustven invalid) srečujem ženske, ki ne vedo kaj same s sabo oziroma, ki nimajo čistih pojmov kdo in kaj so...

:multi:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko še omenim, da več ali manj (kot čustven invalid) srečujem ženske, ki ne vedo kaj same s sabo oziroma, ki nimajo čistih pojmov kdo in kaj so...

Ma, ko boš pri sebi pošlihtal, pol boš pa kako tako srečal, ki ve kva je in kva hoče..... :D :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko še omenim, da več ali manj (kot čustven invalid) srečujem ženske, ki ne vedo kaj same s sabo oziroma, ki nimajo čistih pojmov kdo in kaj so...

Ma, ko boš pri sebi pošlihtal, pol boš pa kako tako srečal, ki ve kva je in kva hoče..... :D :D :D

Alla

yeah,right......pol pa svizec naredi tisto stvar z čokolado.........

kratko in jasno Top Cat: welcome to the club......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja.... kaj pa vem... vcasih se tudi zgodi, da se najde kje kaksna, ki ima vsaj priblizno ali zelo poslihtano v glavi... :wink: :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja.... kaj pa vem... vcasih se tudi zgodi, da se najde kje kaksna, ki ima vsaj priblizno ali zelo poslihtano v glavi... :wink: :twisted: :lol:

A ti si jo že našel??? :wink: :D :D :D :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!