Skoči na vsebino

Za in proti


YZFgeorge

Priporočene objave

ma ne. Ker mam končno nekdo neki priznal oz da se strinja z mano.Ker je tip povrh še strejši in motorist...je zadovoljstvo tolk večje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A misliš, da če je starejši, pa motorist, da pol pa njegova beseda nekaj velja.... :)

A to velja za vse starejše motoriste al sam za tiste, k se strinjajo s tabo?:) :) :)

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alla,a blasfemiras proti motoratorju?  :shock:  :o   :lol:  :lol:

Neeeeeee!!!!! Kje pa upam?!?! :?: :!: :?: :twisted: :twisted: :twisted: :D :D :D :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne skrbet, mi je že povedal kdo nos hlače, pa da ga moram ubogat, pa same take koristne stvari.... :D :D :D :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne skrbet, mi je že povedal kdo nos hlače, pa da ga moram ubogat, pa same take koristne stvari.... :D :D :D :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Alla

Ah z nasimi moderaterji se ni za zafrkavat (baje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah z nasimi moderaterji se ni za zafrkavat (baje)

Joj, a misliš, da mi bo kak post zbrisal :cry: :cry: :D :D :D :D :D

Alla

Ce bo bo obema men pa se vec k sm tako izjavo dala :cry: :cry: ah taksno je zivljenje enkrat dobis enkrat zgubis ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

njihihihihihihihi...........MWUU-AHAHAHAHAHAHAHAHAHA :twisted: :twisted: :twisted: :evilbat: :evilbat:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah z nasimi moderaterji se ni za zafrkavat (baje)

Joj, a misliš, da mi bo kak post zbrisal :cry: :cry: :D :D :D :D :D

Alla

Ce bo bo obema men pa se vec k sm tako izjavo dala :cry: :cry: ah taksno je zivljenje enkrat dobis enkrat zgubis ;)

Te bo že na ustrezen način potolažil.... :wink: :D :D :D :D :D

Za posti pa menda ne bomo jokali?!?! :shock: :!: :?: :!: :shock: :D :D :D :D :D :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

njihihihihihihihi...........MWUU-AHAHAHAHAHAHAHAHAHA :twisted: :twisted: :twisted: :evilbat: :evilbat:

Ti se kr rez ja ti ams itaq ze 7000+ postov tko da ce teb dajo 1000 postov dol bos se zmer 1. z najvec posti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj maš veze..... izkoristi jih..... :wink: :D :D :D :D :D :D :D

Teb jih pa menda ze ne bojo brisal?!?! :D :D :D :D :D

Alla

Ah dvomim mi bojo useen brisal ceprav upam da ne sam ka pa ves... Kake veze?!?!?! Torej komu moram zetezit da mi en bojo? A morm NFS zorganizirat? Ceprav sm ze ucer mal okul klicala pru v NM ni nikjer tko da bom se ko bom mela cajta kam v okolico poklicala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, pa si ja najmlajša članica, pa te morjo mal crklat, pa to..... :D :D :D :D :D :D :D

Ti bod še naprej pridna, pa bojo vsi tvoji posti ostal, pa ne bo treba jokat....... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, pa si ja najmlajša članica, pa te morjo mal crklat, pa to..... :D :D :D :D :D :D :D

Ti bod še naprej pridna, pa bojo vsi tvoji posti ostal, pa ne bo treba jokat....... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Alla

wiiiiii matr si pa pametna jz se tega neb spomnla ;)

No torej kaj vidte sm najmlajsa tko da me morte mal crklt sej to je pa privilegij k sm najlajsa hcerka v druzini a ne Mama Noise in Ata Cody? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No torej kaj vidte sm najmlajsa tko da me morte mal crklt sej to je pa privilegij k sm najlajsa hcerka v druzini a ne Mama Noise in Ata Cody? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mama Noise?!? :?: :!: :?: :!: :?: :?: :?: :?: :?:

A sem kaj zamudila. Je pa res da je Noise baje na "dopustu".... :D :D :D :D :D

Hm, komaj čakam, da vidim "mamo " Noisa.... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No torej kaj vidte sm najmlajsa tko da me morte mal crklt sej to je pa privilegij k sm najlajsa hcerka v druzini a ne Mama Noise in Ata Cody? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mama Noise?!? :?: :!: :?: :!: :?: :?: :?: :?: :?:

A sem kaj zamudila. Je pa res da je Noise baje na "dopustu".... :D :D :D :D :D

Hm, komaj čakam, da vidim "mamo " Noisa.... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Alla

Zakaj pa mislis da sm nejga zbrala za mamo kr je an dopustu in seveda bom se nekaj dni ziva ce bi codya zbrala bi bla ze zdavnaj kje pod zemljo... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bojim, da maš bol mal dni pred sabo..... bo menda kmal nazaj..... :D

Pa tko mlada si še....... še celo življenje maš pred sabo...... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

No ja, mogoče boš pa preživela "mamo Noisa" :wink: :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšni pogovori :D ... o usodah svojih postov :lol: ...pa kolk smeškov!!!

Pravi smiley attack!!! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšni pogovori :D ... o usodah svojih postov :lol: ...pa kolk smeškov!!!

Pravi smiley attack!!! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!