Skoči na vsebino

BMW R 1150 R


Špilferderber

Priporočene objave

pa dejte mi vi neki svetvat,kateri je bolši honda varadero al tale bmw GS(1000kubov ma) al ker koli že je,ker na bemflne se ne spoznam najbolš...dejte mi vaš mnenje napisat..

ti to resno??!?!? :kva2:

vara ma taužnt kubov (da se po tvoje izrazim), BMW GS jih ma taužntstopedeset (star model) al pa taužntdvesto 2004 model. en ma bokser 2 cilindra en pa 4. pol je pa še nekaj manjših razlik v + enemu ali drugemu :devil: ki so odvisne kje se misliš največ vozit in pa malenkost od cene kjer je BMW malenkost dražji :grim .

keri se ti zdi zdaj boljši? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce po vseh motorjih do sedaj potegnem crto , potem je za motor obvezen eno ali dvo cilindras (vse ostalo je avto na dveh kolah) posebej ce rad uzivas v voznji ne pa v adrenalinu.

BMW je sigurno eden od najboljsih (mam tudi R1100RS) .

Za zacetnika je 1150R ni prevec zahteven za voznjo , je lepo obvladljiv in ni prevec divjih ampak zelo mehko in konstantno pospesuje , torej ce zelis uzivat v voznji in okolici potem je to motor za zebe , ce pa si zelis sportnosti in adrealina potem to ni to .

Ce imas moznost vzami R1150R , raje kot F650GS , ze zato ker si vecji in ker je z boxerjem pravi bmw filling ,.

za dele dosti dobis v

http://www.wunderlich.de/

pa zgoraj SHOP in levo izberi tip motorja.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce po vseh motorjih do sedaj potegnem crto , potem je za motor obvezen eno ali dvo cilindras (vse ostalo je avto na dveh kolah) posebej ce rad uzivas v voznji ne pa v adrenalinu....

:topic:

Kr neki, no.

Predlagam ti, da se vclanis v FZ6 ali Hyosung klub. Tudi oni (tako kot ti) mislijo da jih prav njihov motor naredi posebne, bolj trdne in bolj papeske od papeza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

onkel Percy, tut Vara ma samo 2 valja ... V60 če se ne motim ... ? isto, ko VTR.... ?

:OK:  :004

ups :blush: no ja kaj pa jaz vem krava je krava :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem času se spet oglašam..Skratka zanima me, če mi lahko kdo pove, koliko cca je vreden BMW R1150R, letnik 01, nove gume, servisiran, brez praske, 17k km..(ogrevane ročke, centralno stojalo..)

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) trdi, da je zadeva vredna okoli 1,900.000,00 sitov

nemške strani (auto scout, mobile.de) pa navajajo cifro od 7.250 (1,740.000 sitov)do 9.000 evropskih (2,160.000s. )

in smo spet na povprečju 1,900.000,00 sit

evo ti

p.s. namig: kupi!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem času se spet oglašam..Skratka zanima me, če mi lahko kdo pove, koliko cca je vreden BMW R1150R, letnik 01, nove gume, servisiran, brez praske, 17k km..(ogrevane ročke, centralno stojalo..)

Hvala!

Prodam :OK: poleg tega, prodam zraven še originalne kovčke rabljene 1x do portoroža :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje sem pred čaaaasom videl da je en skoraj novi BMW bil vreden en voz kvalitetnega hlevskega gnoja, ni pa pisalo ali konjskega, kravjega, prašičjega...

Hmmm... :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: tak da tu nekak lahko računaš...

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

brez zamere,

El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje sem pred čaaaasom videl da je en skoraj novi BMW bil vreden en voz kvalitetnega hlevskega gnoja, ni pa pisalo ali konjskega, kravjega, prašičjega...

Hmmm... :hmm:  :hmm:  :hmm:  :hmm: tak da tu nekak lahko računaš...

:lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

brez zamere,

El Barto

Ja res je blo, vendar takrat se je šlo za uno chooper varjanto. Tip totalno popizdil, ker mu je krom dol padal, pa še druge stvari so ga jebale v glavo.

Type R, ti kupim motor za dva voza kvalitetna hlevska gnoja. Si za? :D :D

Mal heca, sem pa tudi jaz opazil, da gre za podobno ceno kot so ti že drugi napisali.

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam :OK:  poleg tega, prodam zraven še originalne kovčke rabljene 1x do portoroža :P

Repliciram lahko samo s tem, da rečem, da vsaka znamka ima svoje kvalitete.. B)

Motor se praktično ne prodaja, ampak me samo zanima, koliko je izgubil na vrednosti v teh letih, če pa se bo našel kakšen resen kupec, pa ga tudi prodam.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resen :? A to je tak, ki ti bo plačal toliko kot si dal ti za novega?

Saj je res, si moral kupiti dodatno opremo, pa redni servisi... .)

V bistvu je pa res težko definirati resnega kupca :hmm: Kaj si sploh predstavljate pod resnega kupca?

A nekoga, ki ima zagotovo namen kupiti motor (takih je veliko, le da je vprašanje za kakšno ceno)? Ali nekoga, ki ne bo zbijal postavljene cene? Ali nekoga, ki bo ponudil dobro ceno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
za 2.2 mio pa ne vem če se dobi karkoli BMWju in njegovemu razkošju podobnega...al se motim? :hmm:

za točno 2,2mio je možno kupiti r1150r (rockster) s komplet dodatno opremo v anniversary barvi :wub:

govora je o k1200r ne o roksterju...mogoce sem bla premal natancna ko sem pisala post...

in tale anicversary je bil ultra skonto ce jest kej vem..lahko pa da se motim...

:blink: Pišeš o meni ? Če ja, kje je v motosvetovem katalogu Rockster ? Jaz ga ne vidim, za navadnega r1150r pa je navedena cena 2.295.971 sit.

off topic..ampak da stvari postavimo tja kjer so...cena navadnega r1150r je 2.633.400..vsaj tako pravi uvoznik....

o tem, kaj je s tisim aniversary pa raje ne :xx:

@nagaya: Te nisem nameravala provocirati, še manj pa začeti besedne vojne s teboj. Pač sem samo napisala, da je (vsaj mesec nazaj bilo) možno kupiti Rocksterja z vso dodatno opremo za 2,2 mio oz. če sem natančnejša za 1.099.000sit. Zavedam se tudi tega, da je tista tema namenjena drugemu motociklu, vendar si sama pisala o tem kako se ne da za 2,2 mio sit kupiti bmwja... Zato sem ti tudi replicirala.

In da te opomnim še na 'malenkost'. Špilferderber je napisal (očitno) o meni:

verjetno verjame v cene v motosvetovem katalogu :lol1:

To je izzvalo mojo reakcijo. Namreč ne razumem na kaj se je nanašal, saj v motosvetovem katalogu ni Rocksterja, sploh za 2 mio sit ne. Dodala sem le še to, da je v motosvetovem katalogu navedena le cena za običajnega r1150r in sicer 2.295.971 sit.

P.s.: Lahko bi si prihranila tako drkanje v glavo :huh:

P.p.s.: Tudi mene zanima kaj je narobe z Rocksterjem v anniversary barvi :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

takole pa zgleda,

ko moraš razšraufat polovico motorja,

da prideš do akumulatorja..

<_<

post-685-1145425574_thumb.jpg

post-685-1145425592_thumb.jpg

post-685-1145425601_thumb.jpg

post-685-1145425611_thumb.jpg

post-685-1145425616_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

drugače če maš pomoč odšraufaš pri kraj samo oljne hladilnike stran, pa na levi strani cevko za dovod zraka, rezervar pa samo malo nazaj potegneš da ga snameš dol pa nekoga rabiš ki ti potem zamenja akomulatorja, drugače če pa sam delaš je pa sigurno najlažje odklopit tank in narediti kot maš na slikah...

Jah zato je pa priporočljiv zimski polnilec, sploh če ma motor alarm ki ves čas kuri akomulator...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene pa zanima kakšne bočne kufre imate.

Po slikah sodeč, ki so naokoli, vsi imajo original prtljažnik.

Kaj mogoče obstajajo kakšni kovčki od konkurence ki pašejo na original prtljažnik??

lp

Popravljeno . Popravil TBoxer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Mene pa zanima kakšne bočne kufre imate.

Po slikah sodeč, ki so naokoli, vsi imajo original prtljažnik.

Kaj mogoče obstajajo kakšni kovčki od konkurence ki pašejo na original prtljažnik??

lp

verjetno obstaja, a je vse manjše.. problem Ra je v tem, da je levi kufer za nekaj litrov manjši od desnega (auspuh)

[attachmentid=69997]

mislim, da nemški Wunderlich dela nosilce za stranske ALU kufre za ta motor.. na originalno plato za topcase paše bolj malo, ker serijsko ni namenjena za topcase, ampak za (mehko) torbo.. sam sem si za nekaj jurjev omislil originalno plato za GIVIjev topcase in zadeva brezhibno funkcionira..

post-685-1147672087_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za trud.

Mene znimajo samo stranski kovčki, če ima/obstajajo od konkurence.

Ker original prtljažnik je zelo neopazen, samo 100.000 za dva kufra pa mi je malo prveč, oz. a tej kovčki pašejo tudi na druge BMW motorje. Ali pa bom moral z motorjem menjat tudi kufre, ob predpostavki da ostanem na BMW.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

kufri mislim da so isti (R, GS, itd.) za modele, ki imajo na levi izpuh. RT ga ima že nižje, zato je levi kufer enako velik kot desni..

saj pravim.. wunderlich, givi (ki ima tudi verjetno svoje nosilce za ta motor za stranske), hepco becker, itd.. ponudbe je noro veliko..

najcenejša varianta ti je pa verjetno kakšen alu kufer od Alposa, potem pa najdeš nekoga, ki ti nosilce zavari.. ampak naj opravi dobro delo, da ne bodo potem gate po celi dalmaciji letele..

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najcenejša varianta ti je pa verjetno kakšen alu kufer od Alposa, potem pa najdeš nekoga, ki ti nosilce zavari..

spet tok ne bom šparal :nono: ,ker sem le malček "pozer" :rolleyes: in vsake krame na motor ne bom tlačil.

jst sem iskal konkurenčne kovčke ki bi pasali na original prtljažnik (utopija, vem).

lp

Popravljeno . Popravil TBoxer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!