Skoči na vsebino

Komplet prve pomoči za motoriste in prva pomoč ob nezgodi


Ervina

Priporočene objave

Prva liga :OK: daj patentiri to zadevo... :yea1: mogoče bom jaz tudi to naredil pod sedežem... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hmmmm...jaz sem prvo pomoč razpakiral....in jo v dveh delih spravil pod sedež er-čka...upam da nikjer v zakonih ne piše da mora biti vse v isti škatlici. Bom poslikal ob priložnosti če koga zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Živjo,

če še kdo rabi nabavit prvo pomoč za motor jo lahko sedaj ugodno kupi v Tosami pri Domžalah za kar polovico ceneje za 7,5 eura približno. Tok sem jo jaz plačal danes. Prodajalka je rekla, da imajo akcijsko ceno. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Rozi - INDUSTRIJSKA PRODAJALNA, E-pošta: bela.stacunca@tosama.si, Telefon: +386 (0)1 7214 385

@miha - Komplet za prvo pomoč za motoriste (šifra: 17514) Velikost:170 X 110 X 70 mm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Živjo... Danes ob zavarovanju avta sem zagledala nove pakete Prve pomoči, ki jih bo treba imeti na motorju (in v avtih - pac spet drug paket) od 1. 1. 2008. Odločila sem se, da Prvo pomoč kupim kar sedaj (11 EUR) in ker se še nikoli nisem poglobila v vsebino Prve pomoči (razen ko sem pač delala izpit - dolgo nazaj), sem takoj začela firbcati... noter pa je bil tudi listek, kjer je bilo napisano, da je datum izdelave februar 2005 in rok trajanja 5 let - torej do februarja 2010... :huh: :wacko: Paketi, ki se jih načeloma začne uporabljati šele 2008 - takrat so torej nujni - izdelani že 3 leta pred tem?? In sploh... a ne bi morale biti pošiljke vsaj letne? Torej izdelava v cca tistem letu ko kupuješ? Ker če ob vsakem preteku trenutne Prve pomoči naletim na paket, ki je bil izdelan 3 ali 4 leta nazaj, bom torej menjavala vsake 2 leti??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo... Danes ob zavarovanju avta sem zagledala nove pakete Prve pomoči, ki jih bo treba imeti na motorju (in v avtih - pac spet drug paket) od 1. 1. 2008. Odločila sem se, da Prvo pomoč kupim kar sedaj (11 EUR) in ker se še nikoli nisem poglobila v vsebino Prve pomoči (razen ko sem pač delala izpit - dolgo nazaj), sem takoj začela firbcati... noter pa je bil tudi listek, kjer je bilo napisano, da je datum izdelave februar 2005 in rok trajanja 5 let - torej do februarja 2010... :huh: :wacko: Paketi, ki se jih načeloma začne uporabljati šele 2008 - takrat so torej nujni - izdelani že 3 leta pred tem?? In sploh... a ne bi morale biti pošiljke vsaj letne? Torej izdelava v cca tistem letu ko kupuješ? Ker če ob vsakem preteku trenutne Prve pomoči naletim na paket, ki je bil izdelan 3 ali 4 leta nazaj, bom torej menjavala vsake 2 leti??

Morda lahko samo menjaš listek... :whistle:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lih tako v vednost - Danes sta bila na Kozini kaznovana (30k) dva motorista, ker nista imela s seboj prve pomoči. Skratka, je zadnji čas za vse tiste, ki je ne prevažate s seboj, da začnete s tem čim prej.

ja valda, kaj jo naj v rukzaku nosim al kaj, pod zicom mam glih plac za denarnico pa mobitel, al naj mam kovček odzadi, tak ko kaki "veleumneži" ko si hočejo iz cestaka nardit potovalnika :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse se da, če se hoče.

Sej se da narest kkšen predalček pod sedežem, al pa jo kam drugam skriti. Samo malo domišljije je treba uporabiti.(sicer je pri cestaku res malo težje, ampak bi se vrjetno dalo...)

Druga možnost pa, v denarnici vedno toliko denarja kot je kazen za vožnjo brez PP :whistle: :whistle: za to pa je prostor :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo... Danes ob zavarovanju avta sem zagledala nove pakete Prve pomoči, ki jih bo treba imeti na motorju (in v avtih - pac spet drug paket) od 1. 1. 2008. Odločila sem se, da Prvo pomoč kupim kar sedaj (11 EUR) in ker se še nikoli nisem poglobila v vsebino Prve pomoči (razen ko sem pač delala izpit - dolgo nazaj), sem takoj začela firbcati... noter pa je bil tudi listek, kjer je bilo napisano, da je datum izdelave februar 2005 in rok trajanja 5 let - torej do februarja 2010... :huh: :wacko: Paketi, ki se jih načeloma začne uporabljati šele 2008 - takrat so torej nujni - izdelani že 3 leta pred tem?? In sploh... a ne bi morale biti pošiljke vsaj letne? Torej izdelava v cca tistem letu ko kupuješ? Ker če ob vsakem preteku trenutne Prve pomoči naletim na paket, ki je bil izdelan 3 ali 4 leta nazaj, bom torej menjavala vsake 2 leti??

ma ne... to si verjetno iskala nekje, kjer se to ne prodaja veliko. če greš direktno v tosamo kupit, boš dobila pakirano 100% isto leto (če seveda nisi tam v januarju).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne... to si verjetno iskala nekje, kjer se to ne prodaja veliko. če greš direktno v tosamo kupit, boš dobila pakirano 100% isto leto (če seveda nisi tam v januarju).

Hm.. na tehničnih pregledih.. kjer je obenem zavarovalnica... pomoje bi moralo tud tam šibat tole...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti maš vsaj za denarnico plac pod zicom, js nimam nič. Kam jo kaj naj dam, krneki...

jest razmišlam da bi jo kr pod blatnik dov, pač "mal" bo umazan, mel jo pa bom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse se da, če se hoče.

Sej se da narest kkšen predalček pod sedežem, al pa jo kam drugam skriti. Samo malo domišljije je treba uporabiti.(sicer je pri cestaku res malo težje, ampak bi se vrjetno dalo...)

Druga možnost pa, v denarnici vedno toliko denarja kot je kazen za vožnjo brez PP :whistle: :whistle: za to pa je prostor :evilgrin:

ma daj prva pomoč pa je res zadnje za kaj se bom brigal na motorju, treba najprej 100 drugih stvari uredit, da res neom dobo ultra kazni, take pičkarije kot so pa prva pomoč pa malo bolj poševno prtrjena tablica pa se mi res jebe.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma daj prva pomoč pa je res zadnje za kaj se bom brigal na motorju, treba najprej 100 drugih stvari uredit, da res neom dobo ultra kazni, take pičkarije kot so pa prva pomoč pa malo bolj poševno prtrjena tablica pa se mi res jebe.... :D

Ti si pa ta hud frajer. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma daj prva pomoč pa je res zadnje za kaj se bom brigal na motorju, treba najprej 100 drugih stvari uredit, da res neom dobo ultra kazni, take pičkarije kot so pa prva pomoč pa malo bolj poševno prtrjena tablica pa se mi res jebe.... :D

se ti bo pol jebal k bos dobu 200€ kazni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če plačam v 8 dneh 100 :naughty:

si je težko vzet maksimalno 4 urce časa, pa pogledat kam bi lahko montiral da bi blo skrito, pa pritrdit tisto prvo pomoč...

raje daš 100€ an... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam jo naj js dam? Pod blatnik, da jo stalno obmetuje z blatom, vodo, kamni.. al nej mam skos ruzak zraven? Nej nardijo za motoriste tako v velikosti denarnice, pa mogoče najdem plac v žepu jakne :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam jo naj js dam? Pod blatnik, da jo stalno obmetuje z blatom, vodo, kamni.. al nej mam skos ruzak zraven? Nej nardijo za motoriste tako v velikosti denarnice, pa mogoče najdem plac v žepu jakne :rolleyes:

...odkar imam motorje, še na nobenem nisem bil v zadregi, kam dati te stvari. Aja, vsi so imeli najmanj zadnji kufr, nekateri celo tri. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam jo naj js dam? Pod blatnik, da jo stalno obmetuje z blatom, vodo, kamni.. al nej mam skos ruzak zraven? Nej nardijo za motoriste tako v velikosti denarnice, pa mogoče najdem plac v žepu jakne :rolleyes:

ja to je res problem kam bi jo lahk dau.. pa sej je tak skor isto al jo maš al ne če se kirmu kej zgodi s tto prvo pomočjo nimaš skor kej delat :hmm: zarat policajev pa tut ne bom nahrbtnika zram nosu pa meu notr prvo pomoč :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če plačam v 8 dneh 100 :naughty:

Pol boš pa joku, ker so te ustavli in oglobili.

Ajde mularija, nehite se delat frajere. PP po zakonu mora bit in ni potrebe govoriti, kako zarad policajev ne bote delal onega in tega ter se tolčt po glavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!