Skoči na vsebino

Honda CBR 1100 XX Blackbird


Tatjana

Priporočene objave

Ej, a ma kdo na x-i zmontiran distančnik za povišanje bilance? Roke preveč trpijo, saj je za tourerja bilanca prenizko-za moje pojme. Rad bi si jo zvišal, ampak me potem skrbi izgled motorja...Če kdo ima, bi prosil za sliko motorja,preden se odločim. Hvala!

Evo koncno - sicer se nisem sam slikal, sem pa nasel eno fajn slicico, kjer se vidi kako imam narejeno...

IPB Image

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ful odbito, kam si pa plastike dal, ker js mam rdečga xx-a, pa mi barva gre tok na živce da bi najrajš plastike zamenju, tk da če jih ma kjer viška pa za pravi dnar :) se lahk zmenimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ful odbito, kam si pa plastike dal, ker js mam rdečga xx-a, pa mi barva gre tok na živce da bi najrajš plastike zamenju, tk da če jih ma kjer viška pa za pravi dnar :) se lahk zmenimo.

Prodal pri nakupu motorja... lep denar je bil - oz. za lepo manjso vsoto kupljen motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodal pri nakupu motorja... lep denar je bil - oz. za lepo manjso vsoto kupljen motor.

Škoda js bi jih takoj kupu, no sej mogoč bo pa prodaju kjer, sej lahk so tut poškodovane, ker teh se mi zdi škodaštrihat, čeprav bi si jih najrajš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda js bi jih takoj kupu, no sej mogoč bo pa prodaju kjer, sej lahk so tut poškodovane, ker teh se mi zdi škodaštrihat, čeprav bi si jih najrajš.

No ja - najbrz bi moral se vedno strihat tudi blatnike, podzicno plastiko in tank.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima katere gume vozite in priblizno kolk zdrzijo. trenutno so na motorju original bridgestone, ampak z njimi nisem zadovoljen. slisu sm, da naj bi nova qualifier zdrzala cca 3000km :BUA: , d220 pa 5000km :doze: , kaksne so vase izkusnje??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima katere gume vozite in priblizno kolk zdrzijo. trenutno so na motorju original bridgestone, ampak z njimi nisem zadovoljen. slisu sm, da naj bi nova qualifier zdrzala cca 3000km :BUA: , d220 pa 5000km :doze: , kaksne so vase izkusnje??

kolko vem, Ein vozi Dunlopke D220 in se nič kaj ne pritožuje. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima katere gume vozite in priblizno kolk zdrzijo. trenutno so na motorju original bridgestone, ampak z njimi nisem zadovoljen. slisu sm, da naj bi nova qualifier zdrzala cca 3000km :BUA: , d220 pa 5000km :doze: , kaksne so vase izkusnje??

Po moje predvsem odvisno od nacina voznje - meni je prejsnja d220 zdrzala skoraj 8k s tem da sem vecino casa se bivso zadaj vozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje predvsem odvisno od nacina voznje - meni je prejsnja d220 zdrzala skoraj 8k s tem da sem vecino casa se bivso zadaj vozil.

Si kdaj imel gor d208 ali kaj podobnega? zanima me samo se to, koliksen je ogrevalen cas gume v normalnem vremenu ter kako se obnese v dezju ter kako je, ko je guma stara 1 leto (bridgestonka je ratala trda kot kamen in nimam sans da jo segrejem :BUA: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje izkušnje:

D220 - zadnja - 9 000 km.

D208 - prednja - 12 000 km.

LP.

Andrej

Kako si zadovoljen s to kombinacijo? Si mogoce ze probal kaj drugega zadaj?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zal sem mel prej gor samo originalne, ki so pa tudi dosti kmalu sle dol, ker so bile ze stare in zrabljene. Drugace pa samo 220.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno kako voziš ne?

Ampak sam delam na CB 1300 z D220 ali BT020 (ampak poudarek na umirjeni touring vožnji, ker pač tako vozim, mogoče tko mal na sport turing vleče) cca 12.000 km.

Kar se razlike med obema gumama tiče, pa je nisem opazil.

Zoolo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi kupil xx pa moram zamenjati gume in sem se nekako odločil za:

ROADTEC Z6 Front in ROADTEC Z6 Rear

Nova generacija šport-touring radialnih motoplaščev razvitih za novejše motocikle. Zelo dobra vodljivost in odlične vozne lastnosti v vseh vremenskih razmerah.

Zanima me če ima kdo kaj izkušen s temi gumami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno kako voziš ne?

Ampak sam delam na CB 1300 z D220 ali BT020 (ampak poudarek na umirjeni touring vožnji, ker pač tako vozim, mogoče tko mal na sport turing vleče) cca 12.000 km.

Kar se razlike med obema gumama tiče, pa je nisem opazil.

Zoolo.

meni je vazno da guma zdrzi vsaj 5000km in da tistih 5k drzi tako kot se spodobi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je vazno da guma zdrzi vsaj 5000km in da tistih 5k drzi tako kot se spodobi

če maš dnar vzem Metzler ... če ne, pa Dunlop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Držita obe, .... če jih samo po sredini poješ potem ne bo 5000 km na motorju.

Je pa res da zdržijo konkretno več od povsem športnih gum, tako da če iščeš gumo, ki bi držala 5000 km, po mojem niti nima smisla gledati športnih gum, ampak moraš ostati v sport turing sekciji.

Je pa tako če voziš ekstremno na nož in na koleno pa malo manj kot do ušes, .... hmm mogoče bolje potem žrtvovati prevožene kilometre s parom gum, za boljši oprijem in varnost.

Zoolo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Držita obe, .... če jih samo po sredini poješ potem ne bo 5000 km na motorju.

Je pa res da zdržijo konkretno več od povsem športnih gum, tako da če iščeš gumo, ki bi držala 5000 km, po mojem niti nima smisla gledati športnih gum, ampak moraš ostati v sport turing sekciji.

Je pa tako če voziš ekstremno na nož in na koleno pa malo manj kot do ušes, .... hmm mogoče bolje potem žrtvovati prevožene kilometre s parom gum, za boljši oprijem in varnost.

Zoolo

ne vozim na koleno ipd. zelim samo gumo, ki hitro doseze delovno temperaturo in dobro drzi (ravno zaradi tega sem navdusen nad Qualifierko), govorim za povprecno voznjo (brez dirkalisc, voznje na koleno ipd.) pri bridgestonu (ki je gor v originalu) me moti samo to da je po 1 letu trda kot kamen in jo zelo tezko segrejem (+ dolg ogrevalni cas nasplosno - ko je bila se nova).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katera od Bridgestona?

Sam z BT 020 nimam teh problemov, je pa res da se gume menjajo na par mesecev.

Hmmm, resnici na ljubo, D 220 je prej segreta (minimalno ampak vseeno prej, je pa res, da jo poletna autocesta stopi, medtem ko BT020 rata vroča ampak brez topljenja - hitrost 160-180 kmh), morda tudi za odtenek mehkejša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katera od Bridgestona?

Sam z BT 020 nimam teh problemov, je pa res da se gume menjajo na par mesecev.

Hmmm, resnici na ljubo, D 220 je prej segreta (minimalno ampak vseeno prej, je pa res, da jo poletna autocesta stopi, medtem ko BT020 rata vroča ampak brez topljenja - hitrost 160-180 kmh), morda tudi za odtenek mehkejša.

BT57 je gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne poznam, .... Maš pa v tem razredu še Michelin Pilot Road, pa Z6, pa Pirelli tut neki dela, .... tko da, ... definitivno se iz Sport turing gumo ne boš nategnu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!