Skoči na vsebino

Honda CBR 1100 XX Blackbird


Tatjana

Priporočene objave

Ne poznam, .... Maš pa v tem razredu še Michelin Pilot Road, pa Z6, pa Pirelli tut neki dela, .... tko da, ... definitivno se iz Sport turing gumo ne boš nategnu.

kolk pa kej Z6 zdrzi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mel sem prve gor D 205-zadovoljen-obrusil levi blok motorja in desno stran oklepa.Nekaterim z mehkimi gumami nič jasno....Obraba majhna,seveda....z zadnjo naredil 12.000 km. Potem BT-20-kompromis med obrabo in oprijemom,ena guma za dve sezoni.Zadovoljen,zaenkrat ostajam pri BT-20.Na dežju si lahko več privoščiš kot z marsikatero....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako si zadovoljen s to kombinacijo? Si mogoce ze probal kaj drugega zadaj?

lp

Probal sem zadnjo D205 (ta je bla original) in D208. 205 je bila (pre)trda in je pri ostrejši vožnji stalno zdrsavala pri prestavljanju navzdol. D208 je bila premehka za to moč in jo je pobralo v 3000 km. Z D220 sem zadovoljen in vozim zdaj kombinacijo 220 spredaj in zadaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

ZDRAVO!

Imam vprašanje.Moj prijatelj je lani kupil xx-a.Drugače je z motorjem super zadovoljen,se pa pričnejo težave,če se pelješ v dežju.Takoj ko je cesta mokra motor po par kilometrih crkne.Potem ustaviš,odpreš rezervoar in se zopet pelješ približno 5 kilometrov,....no trenutno problem rešuje z uporabo rezervnega ključa v ključavnici rezervoarja,ampak samo v dežju,da se razumemo,po suhem gre kot singerica.

Predvidevamo,da je problem v oddušku,ampak kje :? ?

Problemu so se posvetili že tudi na enem pooblaščenem servisu-žal neuspešno :BUA:

Fantje in dekleta ima kdo kakšno idejo,izkušnjo,predlog,... :hmm: :book: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oddušek je v pokrovčku tanka.Pazljivo razstavite pokrovček in preglejte prehodnost oziroma neprehodnost zraka.Prejšnji teden sem isto rešil na VN800-novem-odstranil sem majhno okroglo membrano v pokrovčku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oddušek je v pokrovčku tanka.Pazljivo razstavite pokrovček in preglejte prehodnost oziroma neprehodnost zraka.Prejšnji teden sem isto rešil na VN800-novem-odstranil sem majhno okroglo membrano v pokrovčku.

:worship: Bom preveril pokrovček takoj ,ko bo mogoče.Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Odločam se za drugo vetrobransko steklo (double bubble)pa me zanima kašne izkušnje imate z neoriginalnimi stekli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločam se za drugo vetrobransko steklo (double bubble)pa me zanima kašne izkušnje imate z neoriginalnimi stekli?

Pintar uvaža stekla Puig;sem kupu in je špica

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločam se za drugo vetrobransko steklo (double bubble)pa me zanima kašne izkušnje imate z neoriginalnimi stekli?

Fotr ma gor MRA povisano.. nevem kako bi to opisu... ma "dvojn" vizir.. en je prisraufan na druzga, ki ga poljubno stelas (visino), zgleda grdo (meni osebno), ampak on prav da je fajn.. v louisu dobis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fotr ma gor MRA povisano.. nevem kako bi to opisu... ma "dvojn" vizir.. en je prisraufan na druzga, ki ga poljubno stelas (visino), zgleda grdo (meni osebno), ampak on prav da je fajn.. v louisu dobis

Ma ja to je Vario-screen ,po tujih testih zelo v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si siguren, da sta to dve razlicni sipi ? nekako izgledata enako. :hmm:

kolikor vem je MRA sport screen priblizno enako visoka kot originalna sipa, samo spojler (rob) na vrhu je malce bolj obrnjen ven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale tazadnja fajn zgleda. Bo treba v Graz skočit. So te zadeve običajno na zalogi?

v Villachu je bilo treba uno s "spojlarjem" narocit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!