Skoči na vsebino

Honda CBR 1100 XX Blackbird


Tatjana

Priporočene objave

Približuje se redni servis na moji XXi. Ker je bila odločitev o prodaji preklicana :OK:, se pripravljam da jo sam poservisiram. Med drugim bi rad zamenjal olje v vilicah. Se je kdo že tega lotil sam in na kaj moram paziti?

Ni tako enostavno;moj nasvet daj raje to olje zamenjat serviserju.Prej se zmeni za:kašno olje(katero znamko),gostoto olja in končno ceno.Če je motor malo starejši je potrebno zamenjat tudi tesnila. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri BMWju je bil na vilicah spodaj vijak za odtok olja. Pri japoncih ni tako in je treba vilice snet iz motorja?

Sicer pa včerej opravil servis. Nove iridium svečke so stale malo pod 100 EUR. Stare so po 45.000 km zgledale čist o.k., nič mastne, normalna barva.. menjat bo treba le še napenjalec verige, ki postaja že glasen..

Brumer: je MK Nm že začel s spomladanskimi nedeljskimi vožnjami?

Popravljeno . Popravil andrej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
To je Peter Klepec ki je Turke namahal, če se prav spomnim. :hmm:

Prav prav, samo xx je iz Japonske, pa naših pravljic ne pozna! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri BMWju je bil na vilicah spodaj vijak za odtok olja. Pri japoncih ni tako in je treba vilice snet iz motorja?

Sicer pa včerej opravil servis. Nove iridium svečke so stale malo pod 100 EUR. Stare so po 45.000 km zgledale čist o.k., nič mastne, normalna barva.. menjat bo treba le še napenjalec verige, ki postaja že glasen..

Brumer: je MK Nm že začel s spomladanskimi nedeljskimi vožnjami?

Med krivinami prides do vijaka za izpust olja, nato se filter ven odsraufas in to je to. Seveda treba gledat, kako olje bos not dal (only the best is good enough).

Napenjalec sem tudi jaz pri cca 45k menjal, ampak sem bil opozorjen ze vnaprej, da ni nujno, da bo dolgo dobro. Meni sedaj pri 60k ze lepo ropota (ker pac vem, kater zvok je to).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je Peter Klepec ki je Turke namahal, če se prav spomnim. :hmm:

Res je prav imaš, se mi je zdelo da Martin ni jahal Honde! Ja, ja Peter jo je! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Vletu 2008 je tehnični razvoj zaustavljen.

Z modelnim letom 2009 ga bo v prodajnih salonih nadomestila izvedenka na skupni osnovi z VFR; dvodelen lahek okvir.

Naslednik VFR bo imel V4 agregat, naslednik Blackbird pa V5.

Še slika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vletu 2008 je tehnični razvoj zaustavljen.

Z modelnim letom 2009 ga bo v prodajnih salonih nadomestila izvedenka na skupni osnovi z VFR; dvodelen lahek okvir.

Naslednik VFR bo imel V4 agregat, naslednik Blackbird pa V5.

Še slika.

Če Honda naredi taksno stvarco je definitivno ena izmed prvih v SLO moja in me sploh ne zanima nič...

Sam močno dvomim da do podobna tej na sliki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vletu 2008 je tehnični razvoj zaustavljen.

Z modelnim letom 2009 ga bo v prodajnih salonih nadomestila izvedenka na skupni osnovi z VFR; dvodelen lahek okvir.

Naslednik VFR bo imel V4 agregat, naslednik Blackbird pa V5.

Še slika.

Stvar je zelo vsecna, samo bomo videli, kaj tocno se bo res iz tovarne pripeljalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če Honda naredi taksno stvarco je definitivno ena izmed prvih v SLO moja in me sploh ne zanima nič...

Sam močno dvomim da do podobna tej na sliki.

Nova VFR bo zelo napadalnega izgleda, in bo imela znanto močnejši motor kot sedanja.

Sliko sem nalepil v temi Honda CBR1000RR.

Tako, da si lahko omisliš kar naslednika VFR, ki bo predstavljen drugo leto jeseni, prodaja leta 2009.

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo od lastnikov XX-e zaupa višino sopotnice, ki jo prevaža na zadnjem sedežu?

Slišal in prebral sem, da je udobna tudi za dva, bi pa želel vedeti če tudi ženska visoka 174 cm ne bo imela težav zadaj.

Najhuje je, da jih v As-u nimajo za test-at, da bi gospa poskusila pozo.

Še eno (morda) neumno vprašanje: se je kdo poskusil zapeljati z XX-o po kakšnem makadamu (ne mislim, da bi se vozil po kakšnem hribu z njo)?

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo od lastnikov XX-e zaupa višino sopotnice, ki jo prevaža na zadnjem sedežu?

Slišal in prebral sem, da je udobna tudi za dva, bi pa želel vedeti če tudi ženska visoka 174 cm ne bo imela težav zadaj.

Najhuje je, da jih v As-u nimajo za test-at, da bi gospa poskusila pozo.

Še eno (morda) neumno vprašanje: se je kdo poskusil zapeljati z XX-o po kakšnem makadamu (ne mislim, da bi se vozil po kakšnem hribu z njo)?

170cm brez problemov...

Najhuje je pa to, da je ne delajo več če se prav spomnim :naughty:

Na Pag-u do plaže brez problemov

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

170cm brez problemov...

Najhuje je pa to, da je ne delajo več če se prav spomnim :naughty:

Na Pag-u do plaže brez problemov

ja, maš prov, najhuje je zgoraj napisano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo od lastnikov XX-e zaupa višino sopotnice, ki jo prevaža na zadnjem sedežu?

Slišal in prebral sem, da je udobna tudi za dva, bi pa želel vedeti če tudi ženska visoka 174 cm ne bo imela težav zadaj.

Najhuje je, da jih v As-u nimajo za test-at, da bi gospa poskusila pozo.

Še eno (morda) neumno vprašanje: se je kdo poskusil zapeljati z XX-o po kakšnem makadamu (ne mislim, da bi se vozil po kakšnem hribu z njo)?

Moja ima 181cm, pa je zanjo XX še vedno najboljši turer. Niti maxi endure (GS 1200) jo niso tako navdušile. Zakaj pa misliš, da ne bi šlo po makadamu?? Paziš na luknje, (višina) pa po gasu in zavorni ročici s pametjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja ima 181cm, pa je zanjo XX še vedno najboljši turer. Niti maxi endure (GS 1200) jo niso tako navdušile. Zakaj pa misliš, da ne bi šlo po makadamu?? Paziš na luknje, (višina) pa po gasu in zavorni ročici s pametjo.

ja, saj pravim neumno vprašanje (glede makadama);

Superca, sopotnica ne bo imela težav. Me like.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Kakšna je pa kaj poraba pri tej mašini in koliko drži rezervoar?

Kolk drži rezervoar sm že pozabu, sem pa zmeri zadnji točil v družbi...

Po moje se da lepo delat 300+ zmerne vožnje...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr kakšne hitrosti na jajcih, ki v resnici zmorejo le slabih 220km/h (realnih)...

Včasih dobi človek občutek, da edini "tuning", ki je bil narejen, je bil na števcu...

Sprašujem se, zakaj neki se potem prodajajo avtomobili s 500 konji in več, ki dosežejo samo 300km/h ali kako peš hitrost čez :hmm:

Po moje je to čisti nateg, pravi kranjski janez kupi rdečega ali belega Golfa II Diesel in ga s "čipom" spravi do tega, da leti 280 km/h :worship:

:lol1:

18 l imajo superšportni motorji, jaz mislim, da jih ma tale honda kakšnih 21 ali 22 l.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je pa kaj poraba pri tej mašini in koliko drži rezervoar?

Tank drži 24 lit, s to količino pa nekje 300 km, mogoče kak km več. Enkrat sem ostal suh pri 235 km. Malce se mi je mudilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!