Skoči na vsebino

Honda CBR 600


robberrt

Priporočene objave

Bunke se dobijo v dveh tipih, za v plastiko in za v okvir. Za v plastiko sploh ne vidim poante, ker ti bo plastike razsul pri malo bolj resnem padcu - plastike so pa mega $$$. Bunke za v okvir naj bi bile boljše ampak kot sem že v prejšnjem postu obrazložu BV.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Ventil: lenoba brez mej? :P

pred barvanjem

recimo da je bla to končna podoba mopeda

;)

@Terminator: mene so te bunke enkrat rešile ;), če jih nebi imel bi bile plastike polomljene (sicer poliestri, pa useeno), da bi pa okvir vrtal :grrr ni šans, nikol

Kaj a ti je motor na dvorišču po tleh padu. Jest sem mislu da ti sam ful letiš? :P :naughty:

PS. Lepo si spedenal Hondo takrat - sem že pozabu - :OK:

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot ste že lako opazili napoved CBR 600RR 2007 na motosvetu bi poprašal za kakšne bol konkretne podatek o njej

pa kaksne slikce tudi lahko

za začetke ena slikca iz sportbikez.com

:D

[attachmentid=73646]

post-539-1150979975_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lepa je ni kej ampak jaz grem jutri po novo cbr 600f tko da bom samo bral o njej. pa srečno vsem tu gori na netu. itak nebom mogel spati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZivjO!

Jaz imam pa eno "neumestno" vprasanje:

Koliko se vam grejejo CBR 600RR pri normalni voznji/v normalnih pogojih namrec:

Moja masina je l.03, 24.000km. Pred enim tednom je bla na rednem servisu (olje 300V, olni in zracni filter),in sedaj se zagreva na 96-104 C - pred tem pa se je se je segrevala na 78-83, ne glede na okoliscine. Sem mal klical po servisih, pa so rekli (vec al manj podobno),da je to mal prevec, kljub visokim temperaturam zadnjih dni, noben pa nic otipljivega.

Se ostalo: hladilne tekocine je dovolj, hladilnik relativno brez "mrcesa" itd, ventilatorji se vklapljajo,...

A je kdo kdaj imel kake take simptome??

Kako ste zadevo resili ?

Hvala in srecno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZivjO!

Jaz imam pa eno "neumestno" vprasanje:

Koliko se vam grejejo CBR 600RR pri normalni voznji/v normalnih pogojih namrec:

Moja masina je l.03, 24.000km. Pred enim tednom je bla na rednem servisu (olje 300V, olni in zracni filter),in sedaj se zagreva na 96-104 C - pred tem pa se je se je segrevala na 78-83, ne glede na okoliscine. Sem mal klical po servisih, pa so rekli (vec al manj podobno),da je to mal prevec, kljub visokim temperaturam zadnjih dni, noben pa nic otipljivega.

Se ostalo: hladilne tekocine je dovolj, hladilnik relativno brez "mrcesa" itd, ventilatorji se vklapljajo,...

A je kdo kdaj imel kake take simptome??

Kako ste zadevo resili ?

Hvala in srecno!

Menim, da je verjetno problemček v termostatu - tale vročina jih zna malo zdelat in pošljejo impulz ventilatorju malo kasneje - ali dotrajanost materiala ali pa so ti kakšno žičko malo premaknili in se je prevodnost štroma malce spremenila - v najhujši obliki gre zadeva v ful zaštek. Sem imel ta problem enkrat na mojem Poršu in, ko smo zamenjali termostat so se ventilatorji začel ful prej ukljapljat, kar je pomenilo, da je bila temperatura spet normalna. Termostat smo tudi stestirali in je bilo za 15 stopinj razlike med starim in novim pri pošiljanju signala ventilatorjem. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo!

Jst mam pa vprasanje za vse tiste, k majo hondo cbr 600 al so jo pa mel.Kok kil ma tm letnik 96,97,98?A je dost tezka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo!

Jst mam pa vprasanje za vse tiste, k majo hondo cbr 600 al so jo pa mel.Kok kil ma tm letnik 96,97,98?A je dost tezka?

96, 97 in 98; 186kg brez tekočin. (105 konjev).

1999 in naprej 169kg brez tekočin. (110 konjev).

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori zajebu; staram se pa ram šepa (spomin) sem moral na harddisk (fabrške specifikacije) pogledat:

1995-1998; 185kg, 100 konjev.

1999 -2000; 169kg, 110 konjev.

2000 - 2006, 170kg, 108 konjev.

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol se mi bl splaca od l.99 naprej kupt...a ti jo mas?

Ja. Najbolj se ti splača 99 pa mal kilometrov kupit (samo moje mnenje), nekatere novejše nimajo več nastavljivih prednjih amortizerjev - pazi! ;)

najboljše so tak letnik 1999 in 2000 ;) :whistle:

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori zajebu; staram se pa ram šepa (spomin) sem moral na harddisk (fabrške specifikacije) pogledat:

1995-1998; 185kg, 100 konjev.

1999 -2000; 169kg, 110 konjev.

2000 - 2006, 170kg, 108 konjev.

:blush:

Seveda je govora o "suhi" teži! Za mojo L.03 pravi 168kg -temu nato dodaš še cca 24kg tekočin.

...pa "strašilo" na sedež ! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je govora o "suhi" teži! Za mojo L.03 pravi 168kg -temu nato dodaš še cca 24kg tekočin.

...pa "strašilo" na sedež ! :D

Pa zrak u gume si pozabla/pozabu! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to je blo pa zajeto v tistih "cca" ! .)

Ja verjetn P_E_T_R_A_ sprasuje za "bruto" kilažo in al bo zraven mašine še potrebno nabavit žerjav :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljše so tak letnik 1999 in 2000 ;) :whistle:

Pa najlepše tudi :yea1:

En qweščn, a se vam tudi geštel tako močno segreje med vožnjo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa najlepše tudi :yea1:

En qweščn, a se vam tudi geštel tako močno segreje med vožnjo?

hm ne da bi vedel :hmm: ......bom jutr povedal če :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljše so tak letnik 1999 in 2000 ;) :whistle:

:grim Čeprou... moja bivša ja bla 97, pa sm biu ful zadovoln. Zdej jo pa Tamav fura, mogoče bo treba njega vprašat, kako je zadovolen :D

Popravljeno . Popravil Brdaus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nekako spominja na rdečo različico iz leta '04. Zadek je bil tocno tak /mat temno siv, oblikovan in montiran tako kot (bo) na '07, prednja maska je pa narejena malo bolj "mean"! :devil:

Air-duct-i pa so nekam cudni, priznam.

Boki - nič pretresljivega.

Itak je sprememba v plastiki, ker jo je verjetn najlazje naredit - "na uč" pa je sestavljena cist enako...

Sej, kaj pa bi spreminjali, ce zadeva laufa ?! :OK: (razen da se enmu mal bolj segreje ko drugmu) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!