Skoči na vsebino

Honda CBR 600


robberrt

Priporočene objave

Ja, to je blo pa zajeto v tistih "cca" ! .)

Ja verjetn P_E_T_R_A_ sprasuje za "bruto" kilažo in al bo zraven mašine še potrebno nabavit žerjav :)

mene sam zanima en tak motor, da ga bom lh obvladvala...:) pa baje da so honde najlazje, ker more pa bit cestn...:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZivjO!

Jaz imam pa eno "neumestno" vprasanje:

Koliko se vam grejejo CBR 600RR pri normalni voznji/v normalnih pogojih namrec:

Moja masina je l.03, 24.000km. Pred enim tednom je bla na rednem servisu (olje 300V, olni in zracni filter),in sedaj se zagreva na 96-104 C - pred tem pa se je se je segrevala na 78-83, ne glede na okoliscine. Sem mal klical po servisih, pa so rekli (vec al manj podobno),da je to mal prevec, kljub visokim temperaturam zadnjih dni, noben pa nic otipljivega.

Se ostalo: hladilne tekocine je dovolj, hladilnik relativno brez "mrcesa" itd, ventilatorji se vklapljajo,...

A je kdo kdaj imel kake take simptome??

Kako ste zadevo resili ?

Hvala in srecno!

Jst mam med vožnjo tam okoli 78-85..Med počasno vožnjo(po mestu itd.. ) pa se segreje tudi na 95-100..Na semaforjih pa na okoli 105 in tudi več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim Čeprou... moja bivša ja bla 97, pa sm biu ful zadovoln. Zdej jo pa Tamav fura, mogoče bo treba njega vprašat, kako je zadovolen :D

Uf ja Tamav jo je fural; letos pa prodal :?

Motor kljub svojim 9 letom je bil še vedno čil in zdrav; ima nekaj serijskih felerjev (npr. regler rad crkne, šponar ketne crkne,...) vodljivost je ok, višina sedeža ni prevelika, je bolj ozke in krajše narave tok, da kot narocen za zenske voznice... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene sam zanima en tak motor, da ga bom lh obvladvala...:) pa baje da so honde najlazje, ker more pa bit cestn...:)

Petra koliko si stara in koliko dolgo si že motoristka?

Vidim, da si na 125, zanima te pa cbr-a600f4.

Ja, je zelo vodljiva, lahka, in odpustljiva vendar je cbr-a 600 v bistvu Dr. Jekyll and Mr. Hyde tako, da z glavo naprej, ker od 6,000rpm pa navzgor cbr-a kr ornk zašpona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petra koliko si stara in koliko dolgo si že motoristka?

Vidim, da si na 125, zanima te pa cbr-a600f4.

Ja, je zelo vodljiva, lahka, in odpustljiva vendar je cbr-a 600 v bistvu Dr. Jekyll and Mr. Hyde tako, da z glavo naprej, ker od 6,000rpm pa navzgor cbr-a kr ornk zašpona.

ja full me zanima, ker mi je res lepa..zdej mam 125, kar pa gre kr dost prepocas... drgac sem pa 18

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja full me zanima, ker mi je res lepa..zdej mam 125, kar pa gre kr dost prepocas... drgac sem pa 18

:hmm: Petra ne bi ti rad pametoval ampak se mi zdi, da je cbr-600f4 še malce prezgodaj zate. Iz 15 konjev na 110 je mal huda sploh pa pri 18-tih. Raje si omisli kaj vmes. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm šov iz zzr 250 na to cbro pa je bila velika kr razlika bl k iz 50ccm na zzr 250 pa ceprov sm šu iz 125ccm na zzr

pr 600 ccm je ze motor tak kot je treba vse kar je manš je tut zasnova drgačna

za tako prilagajanje je kriv zakon k bo mogu bit omejen na oene 50-60KMda pol ni take velike razlike iz 30KM takoj na 100KM ali več

Popravljeno . Popravil miha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem šel prav tako iz zzr 250 na cbr600 pa sem na začetku opazil, da se to čist drugače pele... :) mislim da je bolj stvar od tvoje moči razuma na desnim zapestjem kot pa sam skok iz mopeda na motor... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem pa nazadnje pri 17 letih vozu še ATX-a 50ccm sedaj imam pa CBR 600 F in mislim, da preskoki niso toliko važni če maš v glavi mal poštimano... Vsaj tko mislim, pa sem naredu že 8000 km z CBR-ko. Previdno pa s pametjo pa bo... Sej ni treba da se vsedeš pa takoj do konca prbijaš v vseh možih situacijah se da tud normalno vozit.

Popravljeno . Popravil smarty23
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... mislim, da preskoki niso toliko važni če maš v glavi mal poštimano...

:grim Moj prvi motor na sploh je bla CBRa. Prej tut mopeda nism vozu, res pa je, da sm biu 21 let star, ko sm začeu vozit .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, da je mal hud preskok a tako kot je ze marsikdo omenil, je vse v tvojih rokah. Tud s 125 lahko ornk "polozis", ce ne ves kje so TVOJE (!) meje. Upam, pa da ni le cilj na njem ostat pa 200+/h! :BUA:

Kar se pa voznje tice se pa res fajn pelje, dokaj lepo uravnotežen in strupena ročka za plin (kot pri vecina sportakih) :worship:

...ni kej, tipi bodo gledali za tabo. :eek: :wub: (..sej verjetn že zdej ?!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Živjo!

Malo sem brskal po internetu pa sem naletel na tole!Meni se ful dopade :OK: .Še slikca: :photo:

[attachmentid=76014]Kaj pa vi mislite?

post-6314-1153252662_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil MareCBR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZivjO!

Jaz imam pa eno "neumestno" vprasanje:

Koliko se vam grejejo CBR 600RR pri normalni voznji/v normalnih pogojih namrec:

Moja masina je l.03, 24.000km. Pred enim tednom je bla na rednem servisu (olje 300V, olni in zracni filter),in sedaj se zagreva na 96-104 C - pred tem pa se je se je segrevala na 78-83, ne glede na okoliscine. Sem mal klical po servisih, pa so rekli (vec al manj podobno),da je to mal prevec, kljub visokim temperaturam zadnjih dni, noben pa nic otipljivega.

Se ostalo: hladilne tekocine je dovolj, hladilnik relativno brez "mrcesa" itd, ventilatorji se vklapljajo,...

A je kdo kdaj imel kake take simptome??

Kako ste zadevo resili ?

Hvala in srecno!

Pri moji RR pa je tako; normalna temperatura je nekje 78 - 85 stopinj, ko pa stojim ali pa se vozim čist počasi pa mi je narasla tudi na 108 stopinj. Če se kje ustavim jo ugasnem in pustim kontakt, da ventilatorji hladijo . Če se pa ne ustavim se pa itak kasneje ko se mal hitreje peljem ohladi na normalno temperaturo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

V tem tednu pricakujem nov izpuh Akrapovic za 600rr letnik 05, izpuh je slip-on pa me malo bega, kako ga dam gor, ker je original izpuh narejen iz celote in nimam pojma kaj naj naredim. Je potrebno dokupit se kaksno cev od lonca naprej ali je potrebno tega prezagat :?

Hvala za odgovore

Max

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tem tednu pricakujem nov izpuh Akrapovic za 600rr letnik 05, izpuh je slip-on pa me malo bega, kako ga dam gor, ker je original izpuh narejen iz celote in nimam pojma kaj naj naredim. Je potrebno dokupit se kaksno cev od lonca naprej ali je potrebno tega prezagat :?

Hvala za odgovore

Max

kokr jaz vem še morš dokupit slip-on cev iz lonca do krivin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tem tednu pricakujem nov izpuh Akrapovic za 600rr letnik 05, izpuh je slip-on pa me malo bega, kako ga dam gor, ker je original izpuh narejen iz celote in nimam pojma kaj naj naredim. Je potrebno dokupit se kaksno cev od lonca naprej ali je potrebno tega prezagat :?

Hvala za odgovore

Max

Če boš kupil nov splip-on lonec boš dobil lonec + cev ki gre od lonca pa do kolektorja, tako da nič bat, niti slučajno pa ne kej prehitro rezat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo. mam en problem... brat ima cbr 600 pa samo naenkrat več nikakor ne prižge smo rivali da je dal v prvo brzino pa to pa niti malo ne zakurbla vse mrtvo :S kaj bi lahko to bilo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj pogleda akumulator, če je "živ", pol pa svečke ven, pa pogleda, če so mastne, pol je štrom, če so suhe pa "nafta"...in tako naprej. Če bo sam "šraufal" naj raj to počne s pomočjo kakega Service manual-a.

Pa je to RR al F al...? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej če je je struja ...lahko je prišo do stika žic pa je varovalko fuknilo ven...meni se je zgodilo to na kawasakiju...pa sem najdu stik pa novo varovalko dal pa vse štima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje bi se dalo dobit nalepke za cbr 600 f letnik 99 črno rumena

ali pa če je na kakšna stran kjer lako vidi kakšne izgledajo da bi mi jih kdo lahko naredil

Popravljeno . Popravil miha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!