Skoči na vsebino

Honda CBR 600


robberrt

Priporočene objave

...ja, ja...škoda, ker ni res taka...na uradnih fotkah je kot kaka 125ka...na hitro...

lp flox

...aja, še to...ali ima kdo mogoče 600rr Moviestar Replica...je mogoče kak tehničen detalj oz. oprema drugačna, kot na osnovni verziji...

mam jst muvistarko :P Ni nobene razlike, razen "poslikave" in dražjega padca :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isto je če padeš z muvistarko al pa z obično... ;)

Dej poklič mal u As pa pol pametuj .)

ps. ni bistvene razlike ampak JE

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...dejte mi povedat kako je narejena rdeča črta na kolesih teh honda...trak nalepka ali pobarvano :hmm: ...thx za info...

lp flox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Orginal moviestar plastike so malo svetlejše barve, pa tud lepše so

Seveda, saj so tudi dražje, sam meni osebno te brez luči pa zadnjega sedeža veliko bolje zgledajo kakor tiste original za na cesto. Pa po mojem je to mišljeno, da so dodane samo osnovne nalepke gor, potem pa dodajaš kolikor hočeš, da ni preveč kičasto.

...dejte mi povedat kako je narejena rdeča črta na kolesih teh honda...trak nalepka ali pobarvano :hmm: ...thx za info...

lp flox

To je sam rim tape - trak za nalepit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ma kaj to kupujete, greš po čisto navadno samolepilno folijo (v trgovini piše samolepilne barvne tapete) in jo narežeš na 1cm široke paske in zalepiš gor

Slikce danes :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole :D :OK:

Folija se raztegne in se da nalepit na še bolj zavite stvari...

Kolk me je stalo? Hehe, a za vse 4 strani? Nekaj potrpežljivosti, nekaj iznajdljivosti za razrezat(lesena palica, alu palica, olfa nož) in pa folija za katero sem dal natanko 45,6sit

mal manj kot 400sit je meter, širina je 45cm, rabiš pa za vsako stran feltne 3 trakce(1cm široke) ki se mal nategnejo da dobiš poln krog :D

post-5962-1159539134_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Stric Burek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvič: to je tema o CBRi :P

drugič: a lahko kakšne bližje slike, da vidm kako je na notranji strani (nič bat, ne mislm tega na yamaho limat)

tretjič: se mi zdi da si parkrat mal kiksnu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa 1 cm široko ravno folijo zalepiš po feltni, brez da bi se nagubala na notranji strani?

Mam jst tak trak na moji Apriliji in na notranji strani čist nč ne guba, morata pa bit za tole nujno 2, en more špnat trak, drug ga pa gor limat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!