Skoči na vsebino

Honda CBR 600


robberrt

Priporočene objave

Najprej vsi lepo pozdravljeni! :yea1:

Kot vidite sem nov na forumu. Odločam se za nakup cbr 600f.

Na kaj je treba paziti pri nakupu rabljenega...sem že precej prebiral forum in zasledil da do 50-60k kilometrov naj nebi blo problema.

Popravljeno . Popravil faszi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej vsi lepo pozdravljeni! :yea1:

Kot vidite sem nov na forumu. Odločam se za nakup cbr 600f.

Na kaj je treba paziti pri nakupu rabljenega...sem že precej prebiral forum in zasledil da do 50-60k kilometrov naj nebi blo problema.

Kot pri vsakem rabljenem motorju. Zdej če je Honda CBR 600F je pa neki posebnega?

preglej čisto vse...

Vzami motorista s sabo, bo najbolje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem že precej prebiral forum in zasledil da do 50-60k kilometrov naj nebi blo problema.

pri teh km se mašina glih ulaufa :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri mesec se mi splača kupit,da bo najceneje? :)

Kdo pa je tle na forumu tak ko gre zraven pogledat? Seveda za plačilo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri mesec se mi splača kupit,da bo najceneje? :)

Kdo pa je tle na forumu tak ko gre zraven pogledat? Seveda za plačilo :OK:

Tkole je: če ga kupuješ, je fino, da ga še prej sprobaš... se pravi, da ga lahko pelješ. Kateri mesci so to, sam dobro veš. Drugače bi pa jaz osebno kupoval spomladi: motor je letnik starejši, nižja cena, pa še takoj se lahko pričneš vozit :OK:

P.S.: Če bo kdo od motosvetovcev za ogled motorja želel plačilo, ga bom prebutal... :angry2:

Motoristi si menda pomagamo, ane :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom pa še pol par mescev forume prebiral... Pa opremo poiskal...ki vidim da je precej draga!!!

Hvala :D

lp, simon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če napenjalec malo ropota ni panike, u skrajni sili ga zamenjaš (če ga pa ne pa tud ni nč narobe, razen da ropota) ali daš glasnejši lonec gor :D

večina ostalih 600tk bolj šklopoče že u osnovi, tud če ni nč narobe :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam letnik 2002 rdeče barve pa ga bom prodajal spomladi, ker mislim kupiti drug motor.

Drugače z nakupom 600 F ne boš nč falil. Motorček leti, cesto drži pa še udoben je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

V novi številki Motorevije je objavljen test nove CBR-ke RR, če takole v telegrafskem stilu napišem, motor je bolj prožen v srednjih obratih, zelo hvalijo zavore in blažilec krmila, kot slabosti pa navajajo ergonomijo za na stezo, se pravi previsoko postavljeno krmilo, premehki sedež ter prenizko postavljene stopalke. Več si lahko preberete v reviji, ki izide jutri. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Še pred prijavo na forum sem se odloču za nakup CBR 600 RR. Zanimam se za letnik 04. Zdaj me pa zanima koliko je kaj realna cena .......do katere se še splača it. (prebral sem cel forum o cbr....tako da vem na kaj je treba pazit...zanima me samo okvirna cena)??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še pred prijavo na forum sem se odloču za nakup CBR 600 RR. Zanimam se za letnik 04. Zdaj me pa zanima koliko je kaj realna cena .......do katere se še splača it. (prebral sem cel forum o cbr....tako da vem na kaj je treba pazit...zanima me samo okvirna cena)??

Poglej na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) in primerjaj cene med podobnimi motorji. Cena je taka kot jo prodajalci postavjo. Če bi vsi drago prodajali, bi vsi drago tudi prodali. Le da nebi bilo drago ampak normalna cena .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še pred prijavo na forum sem se odloču za nakup CBR 600 RR. Zanimam se za letnik 04. Zdaj me pa zanima koliko je kaj realna cena .......do katere se še splača it. (prebral sem cel forum o cbr....tako da vem na kaj je treba pazit...zanima me samo okvirna cena)??

nisi napisal ali gledaš dobro ohranjene s potrjeno servisno, od prvega lastnika, ali pa podrsane, celo razbite.

Splača je relativno, menda sam veš koliko si pripravljen namenit za motor, realna cena je pa od motorja in njegovega stanja odvisna.

PS: 6000-7000€ :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno mogoče malo čudno vprašanje........koliko v dolžino meri honnda cbr 600rr? Zanima me zato, da vidim če jo bom spravil na prikolico dolgo 1.70m.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno mogoče malo čudno vprašanje........koliko v dolžino meri honnda cbr 600rr? Zanima me zato, da vidim če jo bom spravil na prikolico dolgo 1.70m.

Malo pobrskaj po internetnih straneh. Mogoče tudi na uradni Hondini piše ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo pobrskaj po internetnih straneh. Mogoče tudi na uradni Hondini piše ;)

Sem gledal pa ne najdem..............hm.

Sem našel....dolžina 2.10 m!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno mogoče malo čudno vprašanje........koliko v dolžino meri honnda cbr 600rr? Zanima me zato, da vidim če jo bom spravil na prikolico dolgo 1.70m.

Sem gledal pa ne najdem..............hm.

Sem našel....dolžina 2.10 m!

Imam prikolico 1.8m in peljem vse moje motorje. Enega po enega se razume....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bila CBR 600F, letnik 2005 dobavljiva v repsol barvi :hmm: pri nas vem, da ni bila .) sprašujem pa, če je bila dobavljiva v tujini npr. Nemčiji ipd...??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A imate v Hondi 600 RR prvo pomoč in žarnice?? Sevda pod sopotnikovem sedežem. Ker očitno nisem bil pozoren na to ko sem kupil motor in zdaj vidim da nimam ne prve pomoči ne žarnic........hm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri novem motorju dobiš zraven samo orodje. Prvo pomoč moraš kupiti posebej in v CBR 600 RR je na žalost nimaš kam spraviti (vsaj nove ne), kompleta žarnic za motor pa tako ali tako ne rabiš in tudi ni med obvezno opremo.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud sam imam na gsx orodje zravn ki ga dobiš pod sopotnikovem sedežem ampak za prvo pomoč pa mi ni jasno kam bi lahko dal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud sam imam na gsx orodje zravn ki ga dobiš pod sopotnikovem sedežem ampak za prvo pomoč pa mi ni jasno kam bi lahko dal

:topic:

Pod sovoznikov sedež? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A imate v Hondi 600 RR prvo pomoč in žarnice?? Sevda pod sopotnikovem sedežem. Ker očitno nisem bil pozoren na to ko sem kupil motor in zdaj vidim da nimam ne prve pomoči ne žarnic........hm.

Ne ker nimam kam dat :ninja: . Sem pa enkrat vzela iz fantovega motorja prvo pomoč in sem jo stlačila čist ob stran plastike pod zaden sedež, malo je bilo na knap ampak je šlo.

Jaz tudi nisem dobila ne žarnic in ne prve pomoči ko sem jo kupila :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!