Skoči na vsebino

Honda CBR 600


robberrt

Priporočene objave

Itaq bomo letos dobili tablice 180X180, zato jo bom jest (podobno kot brmmm za er6) kar za "tablo" namontiral :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq bomo letos dobili tablice 180X180, zato jo bom jest (podobno kot brmmm za er6) kar za "tablo" namontiral :grim

Eni ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ali obstaja kakšna varianta izpušnega sistema za CBR600F, ki bi bila speljana višje od originalnega - ob oziroma pod sedež sovoznika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali obstaja kakšna varianta izpušnega sistema za CBR600F, ki bi bila speljana višje od originalnega - ob oziroma pod sedež sovoznika?

kolikor je meni znano ne :nono: višje od originalnega gre, ampak pod sedež pa :hmm: možno, da je že kdo poskušal, ampak dvomim, da pri nas v Slo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali obstaja kakšna varianta izpušnega sistema za CBR600F, ki bi bila speljana višje od originalnega - ob oziroma pod sedež sovoznika?

ima proizvajalec izpušnih sistemov SHARK,model high up competition......podobna varianta položaja kot na horneti..........poglej na netu,če ne najdeš,bom pa probal nekje poskenirat,pa ti pošljem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje za vas...

kako je kaj primerna honda cbr600rr za okoli 163cm veliko punco?

Odvisno kakšne ima druge mere... ?! (lahko pripneš kakšno sliko ??) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje za vas...

kako je kaj primerna honda cbr600rr za okoli 163cm veliko punco?

:hmm: A si mogoče pomerla, kolk imaš od tal do svoje "prijateljice".... pa ne me napačno razument; včasih višina ne pove vsega, ampak je pomembno, kolk maš dolge noge.

Ti pa svetujem, da motor prej probaš. Naprimer nova R6 ima tko širok sedež, da ti ful pobere.

Najnižji med novimi 600taki pa je GSX-R (po višini sedeža od tal)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Zanima me če paše original avspuh od honde CBR900 letnik 1997 na hondo CBR600F letnik 1997?

Hvala za odgovore

Lep pozdrav

Danjel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v glavnem zadeva je taka

sedaj imam na motorju (honda cbr 600f) nehomologiran remus izpuh. Imam pa priliko kupit original izpuh od honde cbr900. Po mojem razmišljanju ne bi smel imeti težav če bi dal original avspuh na moj motor, četudi bi bil od druge honde.

Naj me kdo popravi če se motim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oglej si sticne tocke krivin in lonca; po potrebi izmeri. ce pase........ vprasanje kako se obnasa masina potem oz. kaj je potrebno storiti in ce sploh.

samo s homolomo ne bo nic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da tole nima veliko možnosti za uspeh :?

Če govorimo o celotnem izpuhu, imata motorja sigurno različen razmak med izstopnimi odprtinami na glavi,

premer cevi je tudi drug, oblika izpuha se prilagaja in je speljana ob agregatu tako, da tudi tukaj ni isto.

Po vsej verjetnosti je tudi dolžina celotnega sistema druga...

Sem prepričan, da ne paše direkt.

Lahko ti pa se napisem, da so krivine zelo zahtevne za varit saj jih takoj (ampak res takoj) skrivi in potem ti je

hitro zal, da si se sploh lotil.

Probaj dobit rabljene krivine za 600f mislim, da bi jih moralo biti kar nekaj.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam za prodat originalni izpuh Za CBR 600F l.03,če te zanima..

Lp

Več moznosti je, sam probejta prej!

Leta 99 je CBR 600 f doživela kompletno prenovo :grim

Je pa možno, da se kaj skombinira.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena moja kolegica si je znižala sedež na cbr600f ne vem sicer koliko, je pa pomagalo je pa ravno 163

Popravljeno . Popravil BaTeMaN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

ena moja kolegica si je znižala sedež na cbr600f ne vem sicer koliko, je pa pomagalo je pa ravno 163

A slučajno veš kje ga je znižala? no v eni temi je blo že govora o parih tapetnikih, pa je zdej ne najdem več, pozna kdo kakšnega iz okolice Ljubljane oz. iz koderkol, da kvalitetno opravlja delo, pa še to, je še kakšva varianta, da znižaš cbr600f, mogoče z zadnjim blažilcem, je kdo to prakticiral?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A slučajno veš kje ga je znižala? no v eni temi je blo že govora o parih tapetnikih, pa je zdej ne najdem več, pozna kdo kakšnega iz okolice Ljubljane oz. iz koderkol, da kvalitetno opravlja delo, pa še to, je še kakšva varianta, da znižaš cbr600f, mogoče z zadnjim blažilcem, je kdo to prakticiral?

Znižal ji ga je nek njen kolega iz Šmarja pri Jelšah.

Žal ne poznam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!