Skoči na vsebino

Honda CBR 600


robberrt

Priporočene objave

u TC tut uredijo te stvari ker sedez pošljejo na firmo (Bagster) k se stem ukvarja in ti ga lahko napovnijo tudi nekakšnim silikonom tako da je se bolj udoben vasj tako so mi povedali zadnjic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi tema o nizanju/visanju/nategovanju/mazanju ze obstaja.

ce je slucajno kdo pozabil.

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kdo ve kako se nastavi ura na 600 rr 07 ? :?

...bi pa skor moglo pisat v knjižici z navodili... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enako kot na 600 f

Ja na F-i sm jo znal nastavit, tle me pa mal zaje.... , kar koli pritiskam, držim ni efekta. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja na F-i sm jo znal nastavit, tle me pa mal zaje.... , kar koli pritiskam, držim ni efekta. :?

Pritisni oba knofa naenkrat. Drži cca 3 sec., ko začne utripati nastavljaš s SEL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na 954 moraš vžgat mašino ter potem pritisniti oba gumba in držati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pritisni oba knofa naenkrat. Drži cca 3 sec., ko začne utripati nastavljaš s SEL

Dobiš za pivo .)

Na 954 moraš vžgat mašino ter potem pritisniti oba gumba in držati...

:lol1: bomo probali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: bomo probali.

HA HA, ti se kar smej, model tvoje makine je star 9 let, brez dodelav, vse kar je novejše od prvih, je nova maska, odvzeli pa so zgornje šponanje amortizerjev ( opazil na letniku 2005 ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa vbrizg, digitalna armatura, dve lučki, bencin pumpa je nameščena drugje, drugi diski, "druge" feltne (logarji ali nekaj takega, ravno toliko, da ne paše na FX-FY), krivine,....pa mogoče se še kakšna stvar najde :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa vbrizg, digitalna armatura, dve lučki, bencin pumpa je nameščena drugje, drugi diski, "druge" feltne (logarji ali nekaj takega, ravno toliko, da ne paše na FX-FY), krivine,....pa mogoče se še kakšna stvar najde :)

Ja ja saj :blush: :blush: , pa med drugim diagnostika motorja, pa ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, so spremenili kar nekaj stvari.

Načeloma pa še vedno enaka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na taki sem se jaz učil vost motor, kolega, ki jo je kupil, pravi, da je kot igračka med nogami, žalostno se mi zdi le to, da jo z leti niso še malo bolj dodelali, kar bi prispevalo samo še k boljšemu glasu te mašince.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HA HA, ti se kar smej, model tvoje makine je star 9 let, brez dodelav, vse kar je novejše od prvih, je nova maska, odvzeli pa so zgornje šponanje amortizerjev ( opazil na letniku 2005 ).

Dragi moj Klajba. Najprej si preberi spodnji link, če ti pa še kaj ne bo jasno pa kar vprašaj.

L.p.

http://www.motori.hr/cgi-bin/cl.rr?id=1532&str=1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pozna kdo kakšno od CBR 600 FS ki se prodajajo trenutno na a v t o . n e t (ali kje drugje)?

Sej če se bom odloču za kakšno jo bom itak šel pogledat, vendar kake pozitivne ali negativne info bi mi pa prav prišle, lahko tudi na PM. tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!