Skoči na vsebino

Honda CBR 600


robberrt

Priporočene objave

evo...danes sem jo pripeljal domov...sicer podrsano po desni strani(malo,..ker je blo ze nekaj popravleno)....z motorjem sem do zdaj naredo 18km do doma....potem je pa dez zacel padat,...pelje se super,tudi pospeski so mega proti 125 :D .....najprej bodo stroski s servisom(na 30.000),potem izpuh(ce kdo ve za kakiga--> na dan z besedo)....drugo bojo pa malenkosti za se lepsi izgled....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem imel FSko, dve leti nazaj. Zadovoljen z njo toliko, da sem jo hotel letos spet nabaviti, a kaj ko nisem dobil nobene spodobne (beri: kar je bilo poceni je bilo razbito, za cele so hoteli pa 5k€ in gor, za ta denar pa že dobiš mlajšo 600RR)

Motor je super, lahko se pojavijo edino problemi z rožljanjem napenjalca verige v mašini, a to rešiš z odprtim aftermarket izpuhom :D

FS-ka nima še centralnega štendra, ima trše (dvojne??) vzmeti ventilov, zobniško razmerje pa se mi zdi da je v originalu enako kot na F.

edited: iskalnik in v tej temi išči FS -> kot objave, je bilo že vse napisano o razlikah ;)

edini problem je,...da iskalnik ne isce samo dveh crk :D....bo treba pregledat celo temo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem se pa posipam s pepelom :blush:

sej se da hitr spremenit in je tud potem dost boljš za vozit....beri moja ima 15/46 :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en problem....kje ma FSka stik oz priklop da na stevcu kaze za bencin...ker vceraj je kazalo,pol sem pa so tankat pa vec ne kaze

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se da hitr spremenit in je tud potem dost boljš za vozit....beri moja ima 15/46 :rolleyes:

spredaj 1 zob dol, zadaj 2 gor, to šaltaš potem kot kros motor :P :D :OK:

en problem....kje ma FSka stik oz priklop da na stevcu kaze za bencin...ker vceraj je kazalo,pol sem pa so tankat pa vec ne kaze

tiste 4 črtice ti kažejo rezervo, se pravi ko ti "zmanjkuje" bencina, se pa da tudi ko nobena od črtic ne gori več še kar "nekaj" km narediti

PS: čestitke za nakup :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se še jaz javim v tej temi. Imam model F letnik 2004. Tudi mene je danes močno stiskalo, ko so mižikale tiste lučke za rezervo. :unsure: Od mižikanja za rezervo do zadnje črtice je šlo takoj dol. Sem se že bal, da bo zmanjkalo in da bo treba riniti. :headbang:

Zanima me, če ima še kdo probleme s prestavno tačko. Jaz komaj zatlačim nogo pod tačko (škornji oxtar). Če jo dvignem na meni sprejemljivo višino, že zadeva ob držalo tačke in se ne da menjati navzgor.

Popravljeno . Popravil marko55
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...........

tiste 4 črtice ti kažejo rezervo, se pravi ko ti "zmanjkuje" bencina, se pa da tudi ko nobena od črtic ne gori več še kar "nekaj" km narediti

PS: čestitke za nakup :OK: :OK:

hvala...

torej ko gre z bencinom proti koncu se komaj tiste crtice prizgejo? ko je pa na rezervi pa se zraven napis "res"?

drugace sem pa danes naredo 112 km in je motor res lep za pelat,...

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se še jaz javim v tej temi. Imam model F letnik 2004. Tudi mene je danes močno stiskalo, ko so mižikale tiste lučke za rezervo. :unsure: Od mižikanja za rezervo do zadnje črtice je šlo takoj dol. Sem se že bal, da bo zmanjkalo in da bo treba riniti. :headbang:

Zanima me, če ima še kdo probleme s prestavno tačko. Jaz komaj zatlačim nogo pod tačko (škornji oxtar). Če jo dvignem na meni sprejemljivo višino, že zadeva ob držalo tačke in se ne da menjati navzgor.

tudi ko ne gori nobena črtica več, se da še kar nekaj km narediti. pa tudi ko bencina že zmanjka malo počakaš in parkrat daš kontakt, se ga še nekaj nateče :whistle: če si kak kilometer pred črpalko, pomaga :fredy:

hvala...

torej ko gre z bencinom proti koncu se komaj tiste crtice prizgejo? ko je pa na rezervi pa se zraven napis "res"?

drugace sem pa danes naredo 112 km in je motor res lep za pelat,...

"res" napisa se ne spomnim, ampak drugače je to to.

a ima kdo kakšno ketno viška :whistle:

srebrno, zlato? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanim če slučajn kdo ve kok pridejo plastike za cbr 600rr letnik 2006 (stranska plastika, spredna maska, zadn konc pa spredna strehca)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanim če slučajn kdo ve kok pridejo plastike za cbr 600rr letnik 2006 (stranska plastika, spredna maska, zadn konc pa spredna strehca)

Mene je firbec matral, koliko škode lahko naredim na moji CBR-i. Imam F model. Maska je 1.000 EUR, oba boka + povezovalna plastika 500 EUR. Vir: AS domžale

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanim če slučajn kdo ve kok pridejo plastike za cbr 600rr letnik 2006 (stranska plastika, spredna maska, zadn konc pa spredna strehca)

~1800 EUR :wacko:

Kako je pa kj z nalepkami? Dela kdo duplikate al se najbol splača kr original kupt?

Splača se duplikate, original pa je lepši. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je pa kj z nalepkami? Dela kdo duplikate al se najbol splača kr original kupt?

Na novih plastikah so nalepke že gor zalimane. Kaj je sploh možno kupiti samo nalepke ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

~1800 EUR :wacko:

Splača se duplikate, original pa je lepši. :huh:

Ne a d je res tok :wacko: :wacko: pol če bom kupu me bo kr drago pršlo...a kšni ponaredki tud obstajajo :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne a d je res tok :wacko: :wacko: pol če bom kupu me bo kr drago pršlo...a kšni ponaredki tud obstajajo :unsure:

Obstajajo poliestri...

Drugače se pa pozanimaj za cene v AS domžale, Elisa.......

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je pa kj z nalepkami? Dela kdo duplikate al se najbol splača kr original kupt?

jst tut vem za enga, ki jih dela po naročilu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend sem imel prvo daljšo furo z mojo CBR-o. Presenetila me je dokaj visoka poraba, ki se je gibala med 7,5 in 8,5 l/100 km. Z enim tankom sem torej naredil okoli 200 km. Zanima me. kakšno porabo imate vi pri svojih zverinah.

Nisem tip človeka, ki bi se sekiral zaradi porabe, vendar pa se mi zdi omenjena poraba za 600 ccm motor z elektronskim vbrizgom vseeno previsoka. Lahko je kaj narobe z vbrizgom. Lahko pa da je problem v mojem načinu vožnje (jadranska magistrala, skoraj ves čas 2. in 3. prestava, obrati nad 7k).

jaz vem celo za en isklanik ki na nekem forumu celo na to ze odprte teme najde.

Iskalnik pod "poraba CBR" in "CBR poraba" ne vrže nobenih zadetkov. Zanimivo bi bilo, če bi bilo omogočeno iskanje poasameznih objav tudi znotraj ene teme. No, mogoče je pa to možno pa tega ne vem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mašine z elektronskim vzbrizgom imajo v povprečju 1L in več večjo porabo kot one še z frgazerjem tak da je tvoja poraba čist normalna tudi glede na obrate in prestave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend sem imel prvo daljšo furo z mojo CBR-o. Presenetila me je dokaj visoka poraba, ki se je gibala med 7,5 in 8,5 l/100 km. Z enim tankom sem torej naredil okoli 200 km. Zanima me. kakšno porabo imate vi pri svojih zverinah.

Nisem tip človeka, ki bi se sekiral zaradi porabe, vendar pa se mi zdi omenjena poraba za 600 ccm motor z elektronskim vbrizgom vseeno previsoka. Lahko je kaj narobe z vbrizgom. Lahko pa da je problem v mojem načinu vožnje (jadranska magistrala, skoraj ves čas 2. in 3. prestava, obrati nad 7k).

Iskalnik pod "poraba CBR" in "CBR poraba" ne vrže nobenih zadetkov. Zanimivo bi bilo, če bi bilo omogočeno iskanje poasameznih objav tudi znotraj ene teme. No, mogoče je pa to možno pa tega ne vem...

Marko iskanje znotraj teme je možno;zadetki tukaj: Poraba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!