Skoči na vsebino

Parkirni "invalidi" v BTC


Hanzi

Priporočene objave

Hanzi,

najprej "rešpekt" za vložen trud in sistematiko. Mislim, da je takšn oopozarjanje dobrodošlo in lahko morda pripomore k temu, da bi postala naša družba bolj odgovorna in urejena.

Obenem me pa zanima, če si pripravljen tudi špecati "kolege motoriste", ki divjajo in podobno? Mislim namreč, da je opozarjanje na zaparkirane invalidske parkirne predalčke zgolj zdravljenje posledic neke družbene bolezni, ki pa je globlja in bolj zakoreninjena. Namreč - kaj je to, da nek invalid ne more parkirati in dostopati do prodajalne ali urada, v primerjavi s tem, da nekdo nekoga nekje ogroža in morebiti celo zbije/naredi invalida/ubije?

Arogantni naduvanci in brezbrižneži z audiji na parkiriščih mene osebno vsekakor manj motijo od arogantnih brezbrižnih naduvancev na cesti (na 4, 3 ali 2 kolesih, lahko tudi samo na enem).

Lp, SymRu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Obenem me pa zanima, če si pripravljen tudi špecati "kolege motoriste", ki divjajo in podobno?

...

Symeoni,

najprej "rešpekt" za vložen trud in sistematiko. Mislim, da je takšn oopozarjanje dobrodošlo in lahko morda pripomore k temu, da bi postala naša družba bolj odgovorna in urejena...

Ampaq daj hudiča že enkrat ofnaj posebno temo za opozarjanje na "kolege motoriste", ki divjajo in podobno, sicer bomo v kratkem brali o njihovih grozodejstvih tudi v Žagarjevem grabnu in Jelenovem žlebu. To bi bilo pa ipaq malo preveč.

LP, PEPE(Ru)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj je ostal brez motorja, da tako gonjo proti motoristom zganja? preganjavica? se sam počuti krivega zaradi tega kar počne na cesti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj je ostal brez motorja, da tako gonjo proti motoristom zganja?

Ne, Saymon samo opozarja, da smo dvolične piz**ce z dvojnimi merili. Kar je na nek način res :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Obenem me pa zanima, če si pripravljen tudi špecati "kolege motoriste", ki divjajo in podobno? Mislim namreč,

Dragi Simon!

Boli mene kurac kaj ti namreč misliš. Verjetno tudi velik del forumašev enako.

Ne vem sicer kako se reče takemu bolezenskemu pojavu, da v vsako temo vključno o Ciganih vpletaš "kolege motoriste".

Stopi do osebnega zdravnika in ga prosi, če ti izda bianco napotnico za hotel Lj - Polje.

Tadej

PS: Pa ne mi spet pošiljat PM-jev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Simon!

Boli mene kurac kaj ti namreč misliš. Verjetno tudi velik del forumašev enako.

Ne vem sicer kako se reče takemu bolezenskemu pojavu, da v vsako temo vključno o Ciganih vpletaš "kolege motoriste".

Stopi do osebnega zdravnika in ga prosi, če ti izda bianco napotnico za hotel Lj - Polje.

Tadej

PS: Pa ne mi spet pošiljat PM-jev.

:kva2: :lol1: :kva2: :lol1: :kva2: :lol1: :kva2: :lol1: :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Simon!

Boli mene kurac kaj ti namreč misliš. Verjetno tudi velik del forumašev enako.

Ne vem sicer kako se reče takemu bolezenskemu pojavu, da v vsako temo vključno o Ciganih vpletaš "kolege motoriste".

Stopi do osebnega zdravnika in ga prosi, če ti izda bianco napotnico za hotel Lj - Polje.

Tadej

PS: Pa ne mi spet pošiljat PM-jev.

Dragi Tadej,

če te boli kurac, predlagam seks ali obisk pri pristojnem zdravniku (ali ciganki).

Pa ne mi replicirat na tole - hvala že vnaprej!

PS: v take hotele pa jst ne hodim. Lahko te pa pridem obiskat ob prvi priliki :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

P.s. Seveda uporabim invalidsko parkirno mesto le v skrajni sili, ko naredim ze 2 kroga po BTC-ju . Amapak sej nisem tok skodljiv, k sem maksimalno 10x na leto v Btc-ju.

Upoštevati moraš, da so parkirni prostori za invalide širši od ostalih, da lahko oseba na invalidskem vozičku nemoteno odpre vrata. Če je prostor za invalide zaseden, zraven pa "normalni" parking prost, to invalidu nič ne pomaga!

Tam parkiraš šele po 2 krogih? Ravno v tem je smisel parkirnih prostorov za invalide, da so prosti, ko je vse ostalo zasedeno! Če je dovolj prostora, se lahko nemoteno razširijo čez dva normalna pa je problem rešen.

Nisi tok škodljiv, ker si maksimalno 10x letno v BTC-ju? Pomnoži število obiskovalcev s svjojo desetko in dobil boš osupljiv podatek.

Pa brez zamere, Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Približno 500 jjih je

Mislite da se bo kdo kaj od pristojnih kaj "zmigal" :?

pravilno bi bilo! :hmm:

mogoce pa nimajo casa se za vse tvoje prestopnike, kaj ce jim bi jim olajsal delo in oblikoval tabelo s podatki o vozilu, ter o času in kraju parkiranja na prostoru namenjenem za invalide?!? mogoce bi pa potem le... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še položnice napišem , na katere bi oni samo podatke o lastniku vozila napisali :devil:

Mislim da bi bilo bolj učinkovito. če bi en popoldne celemu BTC (tistim na inv. parkingih) po dva kamenčka zašravfal v ventilček :devil: . To bi imeli okoliški vulkanizerji "dela". (če samo enga ni fore ker eno ima rezervo, dveh pa nima. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še položnice napišem , na katere bi oni samo podatke o lastniku vozila napisali :devil:

Mislim da bi bilo bolj učinkovito. če bi en popoldne celemu BTC (tistim na inv. parkingih) po dva kamenčka zašravfal v ventilček :devil: . To bi imeli okoliški vulkanizerji "dela". (če samo enga ni fore ker eno ima rezervo, dveh pa nima. :grrr

ne to ni na tvojem nivoju... :BUA:

lahko pa jim dodatno pustis sporočilo s pozdravom za brisalci, kje si lahko ogledajo svojo fotko (spletni naslov) in vseh drugih frajerjev... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v kopru v merkatorjevi garažni hiši sem včeraj na invalidskih parkplacih vidu same fine velike đipe. skupno jim je blo to, da noben ni imel kake invalidske označbe, ter da so imeli vsi žabarske registracije..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi, če se že tako trudiš, lahko mogoče sprintaš kake letake in na njih napišeš nekaj v stilu -

"Spoštovani kolega invalid,

prosim te, da naslednjič za vetrobranom pustiš ustrezno legalno oznako oziroma dokumentacijo, kot predpisuje zakon. Sicer bomo drugi invalidi, ki smo se v tem času pripeljali in tukaj nismo mogli parkirati, mislili, da je parkirno mesto, ki nam olajša dostop do prostorov, zaparkiral nekdo, ki se ne zaveda, kako težko nam je.

Lep pozdrav,

invalid XX stopnje

Vkolikor te zanima več o tem, poglej na spletno strani www.nezelissibitiinvalid.org"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

evo še ena cvetka iz našega kraja :headbang:

z veseljem jo dodaš v zbirko ko boš pošiljal obvestila "organom"! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

ti so pa überinvalidi, ker rabijo kar dva parkinga za invalide :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes zjutraj sem se dobil s kolegom pred zdravstvenim domom na Metelkovi in ker sem moral počakati, sem gledal, kje bi lahko parkiral. vsi invalidski razen enega so bili zaparkirani, in to, kolikor sem opazil, "navadni državljani", taki, ki bi si jih zlahka predstavljal, kako bentijo v nasprotnem primeru čez "bogate lastnike bemvejev ki nimajo mozga in aprkirajo, kot se krava userje - kjerkoli". To niso bili džankurji (ki itak nimajo avtov bogve)...

sicer je bil pa eno ulico naprej napol prazen uraden plačljiv parkirni sistem (bele črte). Hoje pa manj, kot 5 minut.

Skratka - takle mate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaterim je 1000 m daleč in gredo raje z avtom. potem pa jok in stok, ker ravno pred trgovino ali bufetom ni placa za parkirat :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!