Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

že celo zimo me matra. Pri LindeMPA je cena 379,00 + DDV.

a obstaja kaka oprema, ki je še nisi dal gor, predno gre motor na cesto :)

kak je pa zvok v živo? po filmu sodeč je dober, sam base se ne da prenest dober čez...

Popravljeno . Popravil oby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo montiral kake ščitnike za roke? Sem prej vozil KLE500, pa se kar pozna!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zvok sigurn ni tako globok kot pri Vari, k sem jo mel prej. Težko ti powem kak je zvok z primerjavami kot naprimer ma zvok ko dvobatna pumpa za drek???. To morš slišat. :)

Glede ščitnikov rok je pa tak, da jih menda za letnik 2010 dobijo nasleden mesec. Za prejšnje modele pa mal poglej na ameriški KAWASAKI Versys forum. Oni devajo gor neke BLOCKBUSTER ščitnike rok.

Popravljeno . Popravil Dragothic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni. Nikam tišina je.....Kwa tak vneto šraufate, da nima nobeden kej napisat al kaj :)

Popravljeno . Popravil Dragothic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ne, jutri pa res :)!

Naročil sem crashbare in jih včeraj po 1 mesecu čakanja tudi dobil.

Čeprav sem favoriziral H&B, sem na koncu po dolgem premisleku vzel SW Motech.

Dragothic, kako si snel dol ročaje?

Moral bi zmontirat grelce, pa nimam mud, da bi stikal ročaje(nebi rad kaj fental). :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ročke so lepljene z neostikom ali podobnim lepilom. Med balanco in ročko sem porinil tanjši izvijač in tako ločil ročko od balance. Ko sem to nardil sem med balanco in ročko z injekcijo nalil tekoč šampon mal razmigal in gre ročka dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da ti bo pomagalo pri odločitvi...

26022011450.jpg

26022011451.jpg

26022011452.jpg

26022011453.jpg

Malo je jebe, dokler ugotoviš kje se bi primil posla, potem pa gre.Zelo trdno je pripeto, tako, da mora kar bit funkcionalno.

lp

P.S:zmrznil sem pa kot p...ka pri montaži :)

Popravljeno . Popravil rookie007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo,dobro zgleda.Kateri letnik versysa imaš,če ni skrivnost,koliko si dal za zaščite in kje si jih naročil.Pri nas dobiš za stari model samo original ,ki pa ni cevni in mi ni všeč.lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo,dobro zgleda.Kateri letnik versysa imaš,če ni skrivnost,koliko si dal za zaščite in kje si jih naročil.Pri nas dobiš za stari model samo original ,ki pa ni cevni in mi ni všeč.lp

Letnik je 07...

Zaščito sem naročil pri Ready to race, drugače pa jo lahko naročiš tudi preko Trg.si - cena je v obeh primerih 140 eu in poštnina po slo ali osebni prevzem pri njih.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj je letnik 2008,to pomeni, da ta model gre na njega?Kako pa je kaj zakomplicirana montaža,je to potem treba kaj vpisati v homologacijo al zmontiraš in je to to.Hvala,lp :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj je letnik 2008,to pomeni, da ta model gre na njega?Kako pa je kaj zakomplicirana montaža,je to potem treba kaj vpisati v homologacijo al zmontiraš in je to to.Hvala,lp :notworthy:

Itak, za starega Versysa imaš kar nekaj izbire za crashbar. Montaža ni nič posebnega (no, jaz sem imel probleme ker matice v kompletu niso pasale v ležišča :rolleyes: ). Ne rabiš nič pisat v homologacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak, za starega Versysa imaš kar nekaj izbire za crashbar. Montaža ni nič posebnega (no, jaz sem imel probleme ker matice v kompletu niso pasale v ležišča :rolleyes: ). Ne rabiš nič pisat v homologacijo.

Enako, tudi jaz sem imel probleme z maticami, sem dal kar stare nazaj. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emmmmmm mankajo mi še barvni ventilčki, sam tiste bom mogu odšraufat da se bojo vidl. Enako opremljenega sem mel tud Varaderota, tak da sem reko, da bo enak zrihtan tud Versys, saj KAWASAKI ni drugorazreden motor. :). Dons sem ves ta elektronsk sraje povezu skup prek releja, slikal še nisem ker morm tapru kable poštimat, je cela šlamastika pod motorjem zdej. Preko releja mam povezan mazač ketne in gretje ročk. 12 V vtičnico pa sem zvezu direkt mim releja, saj se nardi da rabš štrom brez kontakta (kak filaje kamere al pa telefona). Vse kar še bom dal na motor so ščitniki rok, sam zaenkrat jih za 2010 in 2011 še ni. Pol pa GGGGAAAAAAAAASSSSSSSSS.

Popravljeno . Popravil Dragothic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kere ščitnike boš pa dal? tam na Versys forumu je nekdo dal slike tazga Versysa k je najin z Polisport ščitniki, je zgledal luštn. Pa baje so tut originalni dobri, samo so pa 100 eur :( So pa v TCju rekli da so dobavljivi v 14 dneh. Sw motech so mi pa mal grdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obup s tole šipo. sicer je naked. Isto k versys je recimo Mana GT, ki je pa meni grda k vrag:

ManaGT-2_1456728c.jpg

sploh pa mana je avtomatik z variatorjem... ko velik skuter :D

Popravljeno . Popravil oby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • Gricko



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!