Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Eno torbo zabijes sam s pripomocki za ketno mazat.... :grim

na kratko bi Versysa res lahko ocenil kot polizdelek ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemtiš, ponavadi ko grem z motorjem imam ČAS in ne rabim preklemanega pripomočka da prišparam 10min pri uporabi ketn spreja..

 

To se mi zdi škoda vržen denar, ter iskanje nesreče po nepotrebnem..

 

Bi pa mogoče probal zadevo, če bi bil v večini fur solo in takrat je delo malo olajšano...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dodatna teza vam je tiste par kg zeleza? Grdo vam je ce ma motor vgrajeno stojalo? Ce vam ni nerodno... je pa men ker tko razmislate.... motor z 80 konji nebo prav nic vedel ce pelje zraven se tiste par zeleznih cevi... prakticno je pa full, kar je najpomembnejse....

Vsakic po furi ga lepo gor ruknes, namazes ketno...pregledas gumo, itd...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to so tiste neumnosti, ki jih kupuješ pozimi preko neta, ker se pač ne moreš vozit, ampak se ti zdi, da bi to nujno rabil. In ti pol v resnici stojijo doma na polici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne motorje vozite da vam vse drsa v ovinkih ? Meni nič ne drsa.

Nastavte si malo amortizacijo pa nebo nič drsalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš v osnovi centralno stojalo potem ga je nesmiselno demonterat in kupovat tole pomožno zadevo, v primeru ko pa centralca v osnovi nimaš, se mi pa zdi ideja smiselna. Itak, ga na furah do 500km ne rabiš jemat s sabo, na daljših imaš pa takointako tok robe s sabo, da je čist vseen,če maš še to zraven - sej več kot pol kile verjetno nima. Gumica za prednjo zavoro je pa obvezna.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrjetn se na Versysu tok posede vse skp,ce mas centralca....zaradi teze a ves... :)

Nevem no nebom nič trdil ma pomojem tudi če daš naknadno centralno stojalo je tako oblikovano da prej tačke drsaš ? Vsaj iz oblikovalskega vidika je to nujno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi to res blo tako sigurno bi potem ti rajši dodali to v opremo kot centralno stojalo.

 

To se mi zdi le neka zasilna in cenena rešitev.

 

Jaz pri vseh motorjih če sem pozabil stransko stojalo in dal v 1. prestavo je motor crknu tako da nisem mogu dosti ružit.

Brihta... Je Snecer menda mislu pri parkiranju ne pa speljevanju. Pa v opremi (standardni) tudi nimate vsi centralnega stojala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brihta... Je Snecer menda mislu pri parkiranju ne pa speljevanju. Pa v opremi (standardni) tudi nimate vsi centralnega stojala.

 

Pri parkiranju pa sploh ne vem kaj bi drsalo ? razen nasedna površina stojala ? Če te je pa strah odrsat pa lahko uporabiš aladinov tepih pa bo tudi stojalo kot novo iz od spodaj  :OK:

 

 

Jaz nisem mel kej izbirat opreme pa je centralno stojalo bilo gor, sedaj ko sem se ga navadil ne kupim motorja brez razen če ne bo dirkalc  :OK:  Kar je dobro nej slabo ane  :grim

Popravljeno . Popravil jany
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri parkiranju pa sploh ne vem kaj bi drsalo ? razen nasedna površina stojala ? Če te je pa strah odrsat pa lahko uporabiš aladinov tepih pa bo tudi stojalo kot novo iz od spodaj  :OK:

 

 

Jaz nisem mel kej izbirat opreme pa je centralno stojalo bilo gor, sedaj ko sem se ga navadil ne kupim motorja brez razen če ne bo dirkalc  :OK:  Kar je dobro nej slabo ane  :grim

Pri parkiranju bi lahko po tleh drsalo kako plastiko ali pa rolbare, če pozabiš taco ven dat a ne? :P

Drugače pa sem kar reden uporabnik centralca, ki je z mano na vsakem motorju. Moja krauca gre že težko na centralno stojalo, kaj šele na tole pripravo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brihta... Je Snecer menda mislu pri parkiranju ne pa speljevanju. Pa v opremi (standardni) tudi nimate vsi centralnega stojala.

 

 

Pri parkiranju pa sploh ne vem kaj bi drsalo ? razen nasedna površina stojala ? Če te je pa strah odrsat pa lahko uporabiš aladinov tepih pa bo tudi stojalo kot novo iz od spodaj  :OK:

 

 

 

 

jany :lol1:  prov nasmejal sem se zdaj za dobro jutro :)

 

Če prav razumem KNNMS-ja, ti je hotel povedati, da se kakšen prekucne tudi ko se ustavi, da motor na tačko, vendar le to pozabi dati ven :)  Meni se je to že skoraj pripetilo na pumpi, ko sem natankal, ampak sem dovolj hitro ugotovil da je pospravljena :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jany :lol1:  prov nasmejal sem se zdaj za dobro jutro :)

 

Če prav razumem KNNMS-ja, ti je hotel povedati, da se kakšen prekucne tudi ko se ustavi, da motor na tačko, vendar le to pozabi dati ven :)  Meni se je to že skoraj pripetilo na pumpi, ko sem natankal, ampak sem dovolj hitro ugotovil da je pospravljena :)

  :kva1:

 

Jaz od prvič kar imam motor mam navado da ko ga dam na tačko za za sedež ali ročaj povlečem še nazaj, pač preventiva.

 

 

 

Ja ni mi bilo jasno kaj jim drsa po tačkah ali glavi   :?

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  :kva1:

 

Jaz od prvič kar imam motor mam navado da ko ga dam na tačko za za sedež ali ročaj povlečem še nazaj, pač preventiva.

 

 

 

Ja ni mi bilo jasno kaj jim drsa po tačkah ali glavi   :?

čak jany, a se zdaj zastopimo? :)

 

ne ko motor že postaviš na tačko, da še povlečeš nazaj.... ampak, ko ga želiš postavit na tačko, pa jo pozabiš ven dat in se ti motor prekucne :kva2:

 

epic fail  :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak jany, a se zdaj zastopimo? :)

 

ne ko motor že postaviš na tačko, da še povlečeš nazaj.... ampak, ko ga želiš postavit na tačko, pa jo pozabiš ven dat in se ti motor prekucne :kva2:

 

epic fail  :hooray:

En govori o stranskem stojalu en pa o centralnem ............ko v parlamentu  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En govori o stranskem stojalu en pa o centralnem ............ko v parlamentu  :lol1:

ne, vsi govorimo o stranskem stojalu, sam ti ne znaš brat :kva2:  :ninja:  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, vsi govorimo o stranskem stojalu, sam ti ne znaš brat :kva2:  :ninja:  :smoke:

 

ne, vsi govorimo o stranskem stojalu, sam ti ne znaš brat :kva2:  :ninja:  :smoke:

Aha :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej Versysa loh sam ob robnik naslonis....k bicikl....k ze lih znamo brat :) pa loh dol poberes stendrje zarad teze :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko se lih smeti,....meni se zdi motor na centralcu vednomanj stabilen kot na tački. trikotnik na katerem sloni s centralcem ima eno stranico samo cca 40cm. pri tački so vse stranice dokaj dolge. Centralca pogrešam edino za zimovanje, ko ga parkiram ob zid, pa na hondi ni centralca in štenderji štrlijo.

 

Snecevo zložlivo stojalo vidim uporabno edino v primeru da imaš  v vukojebini za snet kolo. pa recimo lokalni vulkanizer nima stojal. tam je to ok. 

 

Pa za hec malo na temo versys. A se jaz prav spomnim, da ima versis1000 že od prve generacija ABS in KTRC v serijski opremi? Če me spomin ne vara, ga brez solidne elektronike niso sploh prodajali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!