Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Nimam jaz občutka za to , bi imel spet Versysa 650 za zimsko stanje .....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Nimam jaz občutka za to , bi imel spet Versysa 650 za zimsko stanje .....

Kak spet? :) če si ga pa še pred zimo prodal in ni videl Mamutov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

Kak spet? :) če si ga pa še pred zimo prodal in ni videl Mamutov.

Ni videl mamutov ker sem bil na OP mizi , letos isto ......drugače bi pa šel z LT !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, Kmet2 pravi:

Nimam jaz občutka za to , bi imel spet Versysa 650 za zimsko stanje .....

sej sm vedu da ti bo zlezu pod kožo, kawapawa :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O fuk matrni :kva2: k sm ze mislu da se grsga mopeda ne da narest ... 

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, hajoktejn pravi:

O fuk matrni :kva2: k sm ze mislu da se grsga mopeda ne da narest ... 

maš serijsko že grde, lej spodaj fotko

je pa gori model za "Avstralijo" :) 

 

24588_0_1_4_k1200r_Image credits - BMW.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, hajoktejn pravi:

O fuk matrni :kva2: k sm ze mislu da se grsga mopeda ne da narest ... 

Men je pa dobr , resno , če bi bil tak moped 6k kot so se prodajali Versys 650 ga takoj vzamem za soft teren .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Snecer pravi:

maš serijsko že grde, lej spodaj fotko

je pa gori model za "Avstralijo" :) 

 

24588_0_1_4_k1200r_Image credits - BMW.jpg

Oprost, ampak tale K niti priblizno ni tak kozlanje k versis. Sej vem da je spodoben moped, v enem momentu sem celo pomislil da bi ga kupil (pa na sreco nism meu dnarja), ampak grd je pa se zmer k mrtu cetnik. 

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Men je pa dobr , resno , če bi bil tak moped 6k kot so se prodajali Versys 650 ga takoj vzamem za soft teren .....

Sej pravm da vem da je okej, sam vizuelno mi ne gre ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry, samo vizualno je tale K težko skropucalo, o neestetskih luči, sprednjih vilic, dimnika. staremu versaču 1 in 2 se lahko očita samo prednja maska, a so luči tam simetrične, tako da je motor lepo skladen

tale K pa je skropucalo prve klase

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, dlicen pravi:

Snecer, a ti res misliš, da je bmw s tem K-jem hotel narediti po klasičnih merilih lep motor?

men se zdi, da to ni po nobenih merilih, bolj ko gledaš, bolj vidiš, da se samo privijali

glej čudno štango pri sedežu (okvir zadnjega dela)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 minutes ago, Snecer said:

bolj ko gledaš, bolj vidiš, da se samo privijali

Prav gotovo, ja.

Veš tisto o čevljih in kopitarju, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snecer pravi:

62000 km :) "nepoškodovan"

kar jaz vem, ni bil poškodovan,

bdw moj bivši SX (2 slavna lastnika) tolče že 95kkm...nikoli poškodovan, prede kot šwajcarska ura

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

200k km versys brez težav zdrži.

Zakaj pa ne , če je redno servisiran in vzdrževan ne vidim zakaj ne bi še več kot 200kkm naklepal ......sam lol ga bi lohk vsaj opral preden ga slika .....jaz sem ga prodal z 59kkm se mi zdi ...malo se je vozil .

Ne bi pa zdržal pri Jacku 200kkm :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snecer pravi:

Ta še ima gor "tvoje" gume?

Jp Pirelli Corsa .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

Lahko da se je dosti vozil pa je prevrtel :) no 3 jurje je zgornja meja za tole, ne glede na brezhibnost in glede na trg.

1. Ne vrjamem da je ate , ki ga je kupil od mene dal spet nove Pirelli , ki so ene dražjih v svojem rangu .....zdel se mi je namreč skromen in takšen je bil tudi nakup :)

2. Pirelli so pri meni zdržale cca 2kkm in so ble plešaste , pa recimo da bi ate iz njih izvlekel 6kkm 

3. Ne vrjamem da je zavrtel nazaj za par tisoč , če zavrtiš , zavrtiš kot treeba :P

4. Vrjamem da so realni km in v tem primeru je na motorju pred 3kkm narejen kompleten servis , nove pnevmatike, nov verižni set , ventili itd ,skratka pred 3kkm je bil to tip top motorček in vrjamem da je še zdaj !

5. Imam ga v lepem spominu , fuuny bajk :OK:

6.Realna cena za takšen motor , ker ima vse poštimano , od zavornih ploščic naprej je tam 2900 , za istega , če ne bi vedel ali pa bi opazil dotrajan verižni set , pnevmatike na pol itd bi dal največ 2500€ , če pomislim ,da so se novejši modeli lansko leto prodajali novi za 6200€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob Thursday, December 29, 2016 at 19:22, Kmet2 pravi:

1. Ne vrjamem da je ate , ki ga je kupil od mene dal spet nove Pirelli , ki so ene dražjih v svojem rangu .....zdel se mi je namreč skromen in takšen je bil tudi nakup :)

2. Pirelli so pri meni zdržale cca 2kkm in so ble plešaste , pa recimo da bi ate iz njih izvlekel 6kkm 

3. Ne vrjamem da je zavrtel nazaj za par tisoč , če zavrtiš , zavrtiš kot treeba :P

4. Vrjamem da so realni km in v tem primeru je na motorju pred 3kkm narejen kompleten servis , nove pnevmatike, nov verižni set , ventili itd ,skratka pred 3kkm je bil to tip top motorček in vrjamem da je še zdaj !

5. Imam ga v lepem spominu , fuuny bajk :OK:

6.Realna cena za takšen motor , ker ima vse poštimano , od zavornih ploščic naprej je tam 2900 , za istega , če ne bi vedel ali pa bi opazil dotrajan verižni set , pnevmatike na pol itd bi dal največ 2500€ , če pomislim ,da so se novejši modeli lansko leto prodajali novi za 6200€.

Zakaj tolk podcenjuješ ljudi. ATE je verjetn tud motorist. Če boš imel srečo, tko ATE, boš tud ti ate. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!