Skoči na vsebino

Blajerca


zilko

Priporočene objave

polini gus ni alu

malossi sport in polini sport sta identična kita, potem še maš polini corsa ki je tudi gus...

jaz bi raje vzel vsekakor alu ker se majn greje in je posledično večji izkoristek oz. hitreje odvaja toploto

Popravljeno . Popravil blindek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam aprilio ditech, mam pa tut kit 70ccm (cilinder, bat, glavo pa še čip). Lahko kaj crkne ko se namesti kit ? In kak nej čip prklopim, ker enkrat sm ga tut hotu pa mi je varovalko skurlo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav jas pa mam namen kupit kit malossi MHR team replico 70ccm mi lahko kaj povete o tem vredu ni vredu mnenja ! hvala za odggovore! ker bom imel vso predelavo malossi ! lahko posljete msnenja tudi na PM !LP rok

Popravljeno . Popravil aerox R replica rossi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav jas pa mam namen kupit kit malossi MHR team replico 70ccm mi lahko kaj povete o tem vredu ni vredu mnenja ! hvala za odggovore! ker bom imel vso predelavo malossi ! lahko posljete msnenja tudi na PM !LP rok

zelo dober celinder ki se kosa oz. je se boljsi od Polini EVO-ta tak da ti ga kar priporocam seveda pa moras upostevat da tole ni za vsakdanjo voznjo :P bolj ti priporocam da si nabavis en celinder v kategoriji (midrace)

@IcEk[kao] ne eno ne drugo ker to je cist en tatretji celinder in spada med high end :worship:

Popravljeno . Popravil pernek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav jas pa mam namen kupit kit malossi MHR team replico 70ccm mi lahko kaj povete o tem vredu ni vredu mnenja ! hvala za odggovore! ker bom imel vso predelavo malossi ! lahko posljete msnenja tudi na PM !LP rok

Aprilia sr50 ditech !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupil nem nic od tega prevec denarja ! :P kupil bom malossi gus ali pa alu kaj bolse ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupil nem nic od tega prevec denarja ! :P kupil bom malossi gus ali pa alu kaj bolse ???

jah prva moras malo prestudirat kolko si sploh pripravlen dast v skuterja potrem pa se pozanimas kaj vse se da dobit za ta denar :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam aprilio ditech, mam pa tut kit 70ccm (cilinder, bat, glavo pa še čip). Lahko kaj crkne ko se namesti kit ? In kak nej čip prklopim, ker enkrat sm ga tut hotu pa mi je varovalko skurlo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mene pa totalno ignorirate ??? :BUA:

Kak torej namestim čip, da nebom spet skuru varovalke na ditechu ???

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm kupu kita polini 70 evolution za aprilio rs . zdej me pa zanima kje naj dobim dihtunge ker dihtunge bi rad dal pa nove pa nej mi edn na pm pošle št. od kirga ko jih ma na zalogi da mi ne bo treba čakat do konc sezone al pa od kakiga serviserja ko jih lohk hitr dobi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm kupu kita polini 70 evolution za aprilio rs . zdej me pa zanima kje naj dobim dihtunge ker dihtunge bi rad dal pa nove pa nej mi edn na pm pošle št. od kirga ko jih ma na zalogi da mi ne bo treba čakat do konc sezone al pa od kakiga serviserja ko jih lohk hitr dobi :)

kako to da jih nisi dibil zraven a to si kupil rableniga :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

Mogoče se bo komu zdelo butasto kaj sprašujem sam rad bi malo izvedel o tem.

Imam Runner 50 SP 07\2005, blokade sem dal ven pri približno 1000km in trenutno mi gre skuter največ 80 km\h po števcu. Prevoženih imam zdaj 2200km. Drugače pa mislim da realno več kot 75 km\h to sigurno ni (pomojem 70). Razmišljam o nakupu kita 70cc (sem ravno dobil malo financ). Ima kdo kak predlog recimo od katere firme bi kupil kit? Kakšnega malo cenejšega pa vseeno dobrega, saj veste ... Sicer pa na skuterju nisem menjal še nič, torej je še vse original, samo blokade sem dal ven. Njekje sem bral da če daš not kit da moraš potem menjat še nevemkaj - je to res? Jaz bi namreč rad naredil nekaj, da mi bo motor šel hitreje (sicer mi gre bolj za pospeške kot končno), samo bi rad to naredil tako, da mi ne bo čez 1 mesec že zaribal. Ponavadi vsi menjajo izpuh in valčke. Pa me zanima če dam noter kit 70, a moram itak menjat tudi to? Ker izpuh se mi je blazno segrel že enkrat in se je bel gost dim kadil ven, ko sem ga nekaj časa teral do konca.

Torej mi lahko kdo svetuje kaj se mi splača, in kako je s temi kiti? Po logiki se mi zdi da bi se motor moral manj obremenjevat sem pa slišal že nasprotno tako da zdaj ne vem kako je s tem.

Pa še tole me zanima zraven - prevoženih imam 2200km - moram že kaj menjat, popravit?

Hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupiš Malossi Sport ali pa DR Evo, ki je malo bolj ugoden in tudi zelo vredu cilinder :) . Lahko imaš tudi original izpuh, samo kit ne bo tako izkoriščen kot s športnim izpuhom. Aja pa tema o KIT-ih že obstaja ;) .

Lp & Lock :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!