Skoči na vsebino

je Drnovšek še prišteven??


Provokator

Priporočene objave

Prva vozila na gorivne celice smo že videli. Mislim da je nekaj celo pripravljenega na proizvodnjo a naj bi ne dobili odobritve, ker so pretiha. :slap: Le kje sem že to bral? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No saj na kaj takega sem ga želel napeljati. Da bi preden plane v krohot, na pamet pljuvat in horuk na tastaturo, malo glavo postrani nagnil.

Torej,

da se ne bomo delali fine in kako "razumemo" članek,

sem za tiste, ki se jim ne da tega prečitati in razumeti

(ane, Horčy? :grim )

prekopiral kretenijo,

zato, da ne bo kdo mislil,

da kritiziram gorivne celice

na pa pobebljenega kretnskega pisca članka

:slap:

::::::::::: Ctrl c ::::::::::::::::::

Torej gorljive Vodikove celice imajo prihodnost, če bodo omogočala v zaprtem sistemu, večna medsebojna sočasna kvantna(vrednostne prehode)zlitja v točki prehoda Alfa Omega- akumulirane in realizirane vrednosti mase-energije med seboj znotraj enovitega zaprtega sistema, ki bo izražal vesoljno načelo samo zadostnosti mase-energije, katere načelo izkazuje vsaka X pojavnost mase-energije(prostora-časa*življenja)!!

Po tem načelu večne samo zadostnosti mase-energije, ko prehaja iz realizirane vrednosti v akumulirano in obratno iz akumulirane v realizirano preko t.i. kvantnih prehodov v točki Alfa-Omega medsebojnega sočasnega zlitja, večno in sedaj deluje izmenično EM valovi, rotira in omogoča večni samo obstoj – mase - energije, prostora-časa*življenja znotraj vse obsežnega vesolja. Srce takšnega sistema bi bila dva prekata prehoda, levi in desni kjer bi v prvem akumulirana me izgorevala prehajala v realizirano, v drugem pa obratno realizirana me izgorevala in prehajala nazaj v akumulirano. Po tem sistemu samo zadostnosti pa deluje tudi naše srce, mi in vsa pojavnost mept* v vesolju.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Tole

je zame shizoblues

pa recite kar hočete.

In

če nek predsednik dovoli objavo takih člankov na svoji oz. 'svojega' gibanja strani,

pač - kar se mene tiče - spada med te bolnike, saj če ne bi spadal med njih

bi preprečil objavo takih in še hujših člankov, katerih linki so navedeni

v prejšnjih postih.

:grim

Prva vozila na gorivne celice smo že videli. Mislim da je nekaj celo pripravljenega na proizvodnjo a naj bi ne dobili odobritve, ker so pretiha. :slap: Le kje sem že to bral? :hmm:

Eeeeh daj no, Horjo ..

sedaj pa tudi ti pretiravaš,

:BUA:

saj po tvoji teoriji potem:

- bicikli ne bi smeli na cesto

- rolerji, pešci itd

.. pa še to si pozabil, da smo kot mulci pripenjali na biciklen koščke kartončkov

ki so malo brenkali po 'špicah' - tako ensotavnoa je rešitev "zvočnega problema" ..

da ne govorim o tem, da bi taka vozila lahko oddajala

kak zvok kar tako preko malega zvočnika - recimo prijetno cingljanje kraguljčkov, ali pa utišan ropot 'akrapoviča' ..

ne takih nakladat - lepo te prosim - no ..

:huh:

Ti

a veš, da me začenja malo skrbeti zate .. my friend

:cry:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole

je zame shizoblues

pa recite kar hočete.

In

če nek predsednik dovoli objavo takih člankov na svoji oz. 'svojega' gibanja strani,

pač - kar se mene tiče - spada med te bolnike, saj če ne bi spadal med njih

bi preprečil objavo takih in še hujših člankov, katerih linki so navedeni

v prejšnjih postih.

je šizobluz, ja.

a je to "njegova" stran? Pač je odprl nek forum, kjer se zbirajo razni mandelci.... dvomim,da je za to kriviti njega. obstaja sicer tudi drugi podobni forumi za tiste, ki so jim blizu teorije zarote. ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je šizobluz, ja.

a je to "njegova" stran? Pač je odprl nek forum, kjer se zbirajo razni mandelci.... dvomim,da je za to kriviti njega. obstaja sicer tudi drugi podobni forumi za tiste, ki so jim blizu teorije zarote. ..

1

To ni forum

2

To je uradna stran "GIB za PIR"

3

Da oddaš nek svoj prispevek (da se prijaviš kot simpatizer)

je treba .. sicer pa sam poskusi ..

4

Če se lotiš kaj takega kot predsednik države

(že to je dvomljiva poteza)

potem boš sam ali (če nimaš časa) nekdo za to zadolžen

KONTROLIRAL prispevke .. sy to ni in ne sme biti Motomars ..

če pa je, pa :BUA: s takim predsednikom

Sicer

pa ni čudno, da mu je podpora padla pod zemljo,

če ljudje, ki se hočejo seznaniti z gibanjem odkrijejo te bedarije.

O

zarotah, pa Symči ..

:grrr

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vse sorte paglavcev se zbira tam na tisti nesrečni strani....vendar broj...koliko veš ti o kvantni mehaniki? :? resno prašam...ker znanstveniki ki pišejo in razlagajo razne matematične formulacije okoli tega so slišati...no kot shizofreniki .) da niti ne omenjam, da so nekateri matematično celo prišli do možnosti, da se da informacijo preko kvantnih delce poslati v....no...čas in prostor...

shizofreniki. :closedeyes:

pa neki si nekje pisal o telepatiji...ki deluje VERJETNO na enak princip kv. meh.

Je pa res, da Drnovšek ne more kaj dosti narediti proti nekaterim norcem na njegovi spletni strani gibanja...ker s tem bi naredil to kar delajo pač vsi "normalni"...omejil bi svobodo...in zgubil še tisti del za katerega se najbolj zavzemA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa res, da Drnovšek ne more kaj dosti narediti proti nekaterim norcem na njegovi spletni strani gibanja...ker s tem bi naredil to kar delajo pač vsi "normalni"...omejil bi svobodo...in zgubil še tisti del za katerega se najbolj zavzemA.

Tole

je do sedaj najmočnejši argument

in

ostajam brez ugovora.

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ne da sem kemik, vendar voda kot voda ne gori.

kolikor mi je znano (in s tem ne stipuliram, da sem pameten) morajo biti ali prisotni (gorljivi) dodatki ali se H2O razcleni/razstavi na O in H2, da lahko potem kaj gori.

ali pa sem pri kemiji samo spal (verjetnost je relativno velika). torej je do neke mere ze veljavna izjava, da bi se lahko jokal ali smejal pri postulirani filozofski izjavi na ...........caki, kje ze.......... nekem gibanje.org.

ok, saj jaz sem tudi za gibanje............. zensko................ in ritmicno. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Eeeeh daj no, Horjo ..

sedaj pa tudi ti pretiravaš,

:BUA:

saj po tvoji teoriji potem:

- bicikli ne bi smeli na cesto

- rolerji, pešci itd

.. pa še to si pozabil, da smo kot mulci pripenjali na biciklen koščke kartončkov

ki so malo brenkali po 'špicah' -...

No pa poglejmo pretiravanje:

http://www.mladina.si/dnevnik/60902/ pravi:

17. marec 2005 | 8:32

Prvo motorno kolo na vodikov pogon

Antonio Vidali

V Veliki Britaniji so predstavili prvo motorno kolo na vodikov pogon, ki lahko vozi s hitrostjo do 80 km na uro.

Britanska družba "Inteligent energy"je razvila motorno kolo na vodikov pogon. Opremljen je s štirimi cevmi v katerih se vodik meša z zrakom in proizvaja elektriko. Prototip pod imenom "VNE" stane 4500 funtov, z enim polnjenjem pa lahko prevozi 160 km. V Veliki Britaniji pa je trenutno na voljo le ena sama črpalka z vodikom.

Ministrstvo za promet uporabnega dovoljenja za motorno kolo še ni izdalo, ker naj bi bilo njegovo brezšumno delovanje nevarno za druge udeležence v prometu. Izdelovalci motornega kolesa naj bi motor opremili z dodatnim zvokom motorja, ki pa bi se na cestah izven naselja lahko izključil.

No pa Mladina je po nekih tolmačenjih na tem forumu nezanesljiva kot vir.

A mogoče bi to bil njihov vir. Je tudi nezanesljiv?

Izhaja pa od tu: http://www.intelligent-energy.com/ in ne boš verjel, celo slikco motorinčeta je tam najti! :grim

Mogoče vas zanima nekaj povezav na "news stories"? :

Here is just a selection of our own news stories.

6th February 2007 ENV featured on BBC's breakfast news

3rd February 2007 ENV in Tokyo at FC Expo 07 (7-9th February)

25th September ENV in Brussels 4-6th October

19th August ENV to visit Norway's hydrogen highway in August

14th August 2006 Loughborough and ENV in TV news focus

June 2006 ENV Project Director Andy Eggleston speaks at IDEACITY, Toronto

30 June 2006 ENV is Gold Award winner at America's IDEA Awards

23 April 2006 ENV wins EAST Journals Award

24 March 2006 ENV wins UK's Design Week Award

15 March 2006 Carmen honour ENV

28 November 2005 Time magazine: Amazing inventions

25 November 2005 Popular Science magazine: Best of what's new

20 March 2005 ENV says hello to the world

Ne grem vam jih urejat :grrr , kar tu pa glejte sami:

http://www.intelligent-energy.com/index_ar...&artid=3755

Ja, ja Br.1, skrb je potrebna :grim .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej

za debato o kvantni fiziki tale tematika vsekakor ni primerna.

Verjamem pa, da nekaj MSovcev o tem veliko ve in bilo bi

zanimivo, da nam o tem kaj povedo.

::::::::::::::::::::::::::

Vsekakor

ima Drni nek nenavaden pristop do vsega

od svoje prehrane do upravljanja predsedniške funkcije.

Naivno bi bilo pričakovati, hudo naivno,

da bo tako extremen pristop všeč večini ljudi.

Zato bo izguba časa in denarja,

če bo še enkrat kandidiral.

Definitivno

pa bo zlahka in brez težav vodil

GIBzaPIR

s celo svojo široko paleto simpatizerjev.

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa poglejmo pretiravanje:

... Izdelovalci motornega kolesa naj bi motor opremili z dodatnim zvokom motorja, ki pa bi se na cestah izven naselja lahko izključil ...

gl. moj post

:naughty:

:topic:

Pridobivanje

vodika (čeprav sem rekel, da ne paše sem) je zaenkrat predrago

sy požre preveč elektrike in je direktni elektro-pogon zato bolj smiseln,

pa še razne nevarnosti odpadejo. Poleg tega motorje na vodik sestavlja

veliko gibljivih delov (toliko kot bencinarje) zato je vzdrževanje takega

motorja v primeri z električnim veliko dražje.

(viri: DSF, PRO 7, Discovery, Ngeographic)

Sedaj

bom ys ustavil konje .. lahko pa nadaljujemo v kaki

drugi temi, saj je gotovo že bila odprta, pa se mi je ne da iskati.

:xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej

za debato o kvantni fiziki tale tematika vsekakor ni primerna.

Verjamem pa, da nekaj MSovcev o tem veliko ve in bilo bi

zanimivo, da nam o tem kaj povedo.

...

Mogoče pa je primerna. In mogoče so tudi omenjene strani za to primerne. In predvsem je prav, da se predsednik zavzema in podpira take reči, saj so mnogo pomembnejše za preživetje celega človeštva in še širše, kot pa to s čim ga nekateri žele na vsak način obkladati.

Da, Drni ima tudi zato moj glas, ker me na njegovih straneh spomnijo na nekaj, kar na straneh Petrola in očitno tudi našega časopisja ne bom mogel prebrati!

Pa še sličica vodikovega bičikleta:

[attachmentid=95325]

post-499-1176202836_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV,to bičikleto si je zmislil...norec, kateremu prišepetavajo :alien1: na kakem internem oddelku psihiatrične klinike :ninja:

se samo hecam. :P

me zanima koliko iznajdljivih ljudi imammo med nami, koliko izumov in inovacij, za katere noben boh ne ve in bi marsikaj prispevali k samozadostnosti gospodinjstev...kar bi bil prvi žebelj v krsti prenapihnjenih izkoriščevalskih naftnih multinacionalk... :hmm: :whistle:

ma ja je res preveč zgage in kažina okoli Drnaovška...vendar je v intervjujih dokaj prepričljiv, artikuliran in ima kot zgleda trdno razlago za vse kar razglaša naokoli...ne vem... zaenkrat mi je še vedno bližje kot vsa rulja pingvinov v vladi in parlamentu...na norce pa se ni treba preveč obešat, ker če jih uporabite za diskreditacijo...se lahko diskreditirate kar sami sebe. dovolj je da poznaste enega norca...

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden se "na pamet" odločiš preberi še kaj takega:

.

.

.

pa mogoče še kaj iz morja solate, ki ti jih dajo npr. iskalniki na izrez vodikova celica.

Brez brige, dovolj poznam tehnologijo gorivnih celic da vem zakaj sem napisal tisto zgoraj.

Na kratko: gorivna celica je naprava ki deluje obrnjeno kot elektroliza: pri elektrolizi z električnim tokom razbijamo vodo (H2O) na vodik in kisik, pri gorivni celici pa se POD POSEBNIMI POGOJI vodik in kisik spajata in pri tem generirata električni tok.

Bom pa posebej poudaril mesta v tekstu ki vsaj mene bodejo v oči:

Pri vodikovih gorljivih celicah je stranski produkt voda to je H2O, ki v sebi zopet nosi H vodik in kisik, ki že omogoča samozadostnost sistema večnih in nenehnih sočasnih kvantnih zlitij Vodika (gorenje) s pomočjo kisika, kjer se zopet pojavi H20 kot stranski produkt, ki pa je v bistvu celotna osnova določenega omejenega zaprtega sistema, če vodik preko sistema gorenja kisika prehaja v vodo H20, kar je popolnoma res.

Res je, vodik in kisik se spajata v vodo, lahko v gorivni celici, lahko pa s plamenom. Ampak za ponovno razbitje vode na vodik in kisik potrebujemo vsaj toliko energije kot se je je sprostilo ob spajanju v vodo.

Če bi se ob spajanju sprostilo več energije kot je potrebujemo za ponovno razbitje, bi dobili PERPEETUUM MOBILE!

In tu pridemo do šokantnega spoznanja, da voda lahko gori,

Bedarija! Voda NE gori, gori vodik ko se spaja s kisikom v vodo.

Glavni problem gorivnih celic (poleg neučinkovitega pridobivanja vodika) so pogoji pod katerimi sploh pride do generiranja električnega toka. Večinoma so za delovanje potrebni katalizatorji kot je platina (za ceno pa pogooglajte) in/ali visoka temperatura delovanja (tudi do 300 stopinj). Mogoče bodo prve komercialne gorivne celice delovale na metanol ki ga je mnogo lažje pridobivati kot vodik?

http://slo-tech.com/script/forum/izpisitem...1293#neprebrano

http://slo-tech.com/script/forum/izpisitem...1160#neprebrano

Ja, lepo bi bilo imeti proizvodnjo elektrike iz gorivnih celic, ampak sistem ki bi to delal je zaenkrat velik PORABNIK energije - če so moji podatki pravilni dobimo iz gorilnih celic slabih 40 % energije ki smo jo vložili v proizvodnjo goriva in delovanje gorivnih celic. Vodik je torej dejansko le način akumuliranja električne energije, nikakor pa ni in ne more biti " sistem poljubne velikosti, ki bo preko dveh gorljivih sistemov celic (opis je podan zgoraj)Vodika omogočal prehod sistemu iz akumulirane v realizirano vrednost in sočasno obratno realizirane vrednosti v akumulirano vrednost tega enovitega sistema, ki bo tako samodejno asimiliral enotno naravno zakonitost samo zadostnosti mase-energije preko nenehnih sočasnih kvantnih prehodov Alfa-Omega lastne akumulacije in realizacije med seboj."

ej,stvar funkcionira po podobnem principu, kot tale forum - vsak, ki ima tipkovnico, internet in 5 minut cajta, lahko kako neumnost prijavi... blush.gif

Japajade. Kar prijavi se in napiši kakšno neumnost, če moreš. Če Motosvet ima Iceja in moderatorsko ekipo ki briše in čisti, stran gibanja za katerim stoji predsednik države pa lahko objavlja kakršnekoli bedarije???

Aja, za razumevanje delovanja gorivnih celic ni potrebno biti kvantni fizik.

http://www.kvarkadabra.net/article.php/predavanje-Detela

http://www.goodideacreative.com/fuel_cell.html

http://auto.howstuffworks.com/fuel-cell1.htm

http://auto.howstuffworks.com/fuel-cell3.htm

http://auto.howstuffworks.com/fuel-cell5.htm

http://www.sihfc.si/

http://tehnika.fnm.uni-mb.si/projekti/ener...vni_pogoni.html

http://www.polet-press.si/avtofokus/stare/70/tehnika.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vruuuuuuuuuum, mogoče vse res. Se ne mislim poglabljati in se na novo učiti.

Meni popolnoma zadošča to, da vidim, da je avtomobilska industrija resno začela razmišljati o teh tehnologijah. Tudi določene države, npr. Kalifornija, ki je že postavila prvo mrežo "črpalk" za ta goriva. Svetovne nagrade za inovacijo in vozila, ki se na ta pogon vozijo, tudi Hummer s Šwarcijem za volanom, mi povedo, da tu očitno je opcija za bodočnost. Tehnične podrobnosti in cena sta tu obstranski zadevi, sploh ker gre na nek način za preživetje planeta.

In če v tem smislu nekdo napiše nekaj, kar tehnično ne drži popolnoma vode, se v vseh poplavah rumenega tiska sploh ne obremenjujem, temveč mu le čestitam, ker je nakazal pravo smer. Čeprav z nepotrebnimi ovinki, a vsaj mimo prepada, kamor nafta nevzdržno vleče.

Da, in v tem smislu spet čestitam Drniju, ker omogoča na svojih straneh take prispevke, pa čeprav jim je kaj očitati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vruuummm

:worship:

vsaka čast, da se ti je le dalo takole lepo spodnesti tisto kretenijo.

:OK:

1 In če v tem smislu nekdo napiše nekaj, kar tehnično ne drži popolnoma vode, se v vseh poplavah rumenega tiska sploh ne obremenjujem ..

2 Da, in v tem smislu spet čestitam Drniju, ker omogoča na svojih straneh take prispevke, pa čeprav jim je kaj očitati.

1

Wrong .. tako verjameš nekaj neuporabnega, kar ti je nastavila naftna mega ind. zato, da lahko še vedno prodaja nafto. Ne pozabi, da so elektro avtomobili veliiiko bolj uporabni, ekonomični in ne nazadnje projektno dodelani kot tale shizo-fantazija gorvinih celic

2

ys mu tudi čestitam, da v imenu vsesplošne extremne svobode dovoljuje objavo takih nebuloz na svoji strani.

Se

pa glede tč 2 sprašujem:

- ali ni to morda .. ta korajža borbe za svobodo, mislim .. posledice le neizmerno debele politične kože iz preteklosti

- če imamo tako neizmerno svobodo govora na Drnijevi strani, da lahko vsak shizofreni filozof v obliki Gajška in njemu podobnih objavlja svoj shizo-bluz, razlaga kako bodo iz vesolja prišli Bogovi med nas in nam jih naložili po riti, ker nagajamo tule sem in tja po vesolju, kako vsi delujemo po sistemu gorivnih celic in podobne pizdarije ..

.. je seveda le vprašanje časa, kdaj bodo to svobodo govora izkoristili zagovorniki drog (dealerji), masovni morilci (Plut & Co), zvodniki, pedofili in ostali zatirani člani naše družbe, ki so sicer nevarni okolici, vendar zaenkrat ne objavljajo na tej strani svojega pogleda na življenje in razne mesene užitke.

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če Motosvet ima Iceja in moderatorsko ekipo ki briše in čisti, stran gibanja za katerim stoji predsednik države pa lahko objavlja kakršnekoli bedarije???

ice in moderatorji brišejo in čistijo samo nakladanje in tam, kjer se kdo prepira. Ideje, tudi če so še tako neumne, pa običajno pustijo...vkolikor niso žaljive. Pa še takih žaljivih ne uspejo vedno očistiti/iztrebiti.

Popravljeno . Popravil SiR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vruuummm

:worship:

vsaka čast, da se ti je le dalo takole lepo spodnesti tisto kretenijo.

:OK:

..... je seveda le vprašanje časa, kdaj bodo to svobodo govora izkoristili zagovorniki drog (dealerji), masovni morilci (Plut & Co), zvodniki, pedofili in ostali zatirani člani naše družbe, ki so sicer nevarni okolici, vendar zaenkrat ne objavljajo na tej strani svojega pogleda na življenje in razne mesene užitke.

Še marsikaj kar danes uporabljaš je včasih zvenelo za kretenijo. In gorivne celice so se očitno že začele uporabljati. Ok, ti jih očitno ne boš nikoli, saj to bi bilo pod častjo uporabljati kretenijo, kajne? :evilgrin: Ok, živi bili, pa videli.

Pri drugi citirani trditvi pa verjetno malo pozabljaš in ne nalašč enačiš tisto kar je drugim škodljivo in kaj ne, pa čeprav mogoče v nasprotju z našimi pojmovanji. Kako se že reče zavračanju kar tako na pamet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: tisti zapis o goreči vodi in enosti z vsem pa je res malce šizofreno videti. sem imel velikokrat opravka s takimi ljudmi, so kdaj v kakšno redakcijo prišli kaj "predlagat", pa smo se potem še dolgo spraševali, ali so iz ustanove ušli, ali pa lahko dejansko samostojno hodijo po mestu in take klamfe razlagajo.

Internet je pač super za takšne. Običajno so to intelektualn okapacitativni ljudje, ki pa jim čustvovanje in povezanost misli ne funkcionira najbolj pravilno. Zato sestavljajo takšne spise, ki se sicer na prvi pogled lahko celo zdijo smiselni, a v bistvu so samo paberkovanje zmedenega uma.

Verjamem pa, da alternativne vodiokove pogone in gorivne celice tukaj poznajo že mnogi.

Popravljeno . Popravil SiR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še marsikaj kar danes uporabljaš je včasih zvenelo za kretenijo. In gorivne celice so se očitno že začele uporabljati. Ok, ti jih očitno ne boš nikoli, saj to bi bilo pod častjo uporabljati kretenijo, kajne? :evilgrin: Ok, živi bili, pa videli.

Pri drugi citirani trditvi pa verjetno malo pozabljaš in ne nalašč enačiš tisto kar je drugim škodljivo in kaj ne, pa čeprav mogoče v nasprotju z našimi pojmovanji. Kako se že reče zavračanju kar tako na pamet?

Lej nihče od tukaj prisotnih ne zavrača gorivne celice. Stvar je v tem, kaj je model napisal na strani GPR. Če povem enostavneje, on bi iz pepela in dimnih plinov ponovno kuril peč. Ali kot, da bi ti imel aspuh priklopljen nazaj na fergazer in se vozil po cesti brez tankanja goriva. Razumeš? Ne? Ne sekiraj se. Saj jaz tudi ne razumem, da je prišlo celo tako daleč, da moram braniti mnenje Broj 1.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj jaz tudi ne razumem, da je prišlo celo tako daleč, da moram braniti mnenje Broj 1.

:worship:

Ys

upam, da tale nemogoča situacija ni prehudo ponižanje zate.

Ob priliki te bom poskusil potolažiti s kakim pivom po tvoji izbiri,

sy vem, da bi od cockte padel mrtev na tla, kot od strele zadet.

;)

Definitivno

bi pa vsemu skupaj dodal (in Horčy ve kaj sem študirow) to,

da sem med študijem in tudi kasneje ob specializaciji za grupnega terapevta

imel priložnost prečitati res velik kup podobnih textov,

katerim psihiatri enostavno (v opisih shizofrenij) rečejo

"besedna solata" in taki texti so izredno lahko prepoznavni.

To je skupek (lahko tudi zelo "učenih" in visokih besed)

povezanih v na prvi pogled smiselne povedi, ki pa v končni fazi

ne povedo ničesar ali celo nasprotujejo same sebi in zdravi pameti, kot

radi rečemo.

Tako

besedno solato najraje uporablja g. V. Gajšek, kateremu se je do konca

cufnilo, pa vendar je eden najmočnejših 'filozofov' v GIBzaPIR.

V to se seveda lahko prepričate tudi na njegovi spletni strani (če je še)

ali na Wikipedii, kjer podatke o sebi ureja sam.

:headbang:

Ne,

ne - punce in fantje moji - tole definitivno ni OK.

:nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Saj jaz tudi ne razumem, da je prišlo celo tako daleč, da moram braniti mnenje Broj 1.

Simpl! Dolgcajt stvara čuda. Tudi mešanje frekvenc. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In če v tem smislu nekdo napiše nekaj, kar tehnično ne drži popolnoma vode, se v vseh poplavah rumenega tiska sploh ne obremenjujem, temveč mu le čestitam, ker je nakazal pravo smer. Čeprav z nepotrebnimi ovinki, a vsaj mimo prepada, kamor nafta nevzdržno vleče.

Da, in v tem smislu spet čestitam Drniju, ker omogoča na svojih straneh take prispevke, pa čeprav jim je kaj očitati.

Žal takšnile bluz teksti mečejo obetavno in sodobno tehnologijo v isti koš s perpeetuum mobilom in gorenjem vode in tako delajo tehnologiji veliko škodo obenem pa spravljajo predsednika v čuden položaj. Ali naš predsednik res verjame, da voda gori??? Ali verjame v realnost izdelave perpeetuum mobila? Ali je človek ki verjame v ti dve stvari sposoben biti predsednik?

Pa da ne boš mislil da gibanje s tehnologijo gorivnih celic prinaša v Slovenijo nekaj popolnoma novega:

http://www2.arnes.si/~abanko/seminar/vrste.htm

http://gcs.gi-zrmk.si/Svetovanje/Clanki/Grobovsek/PT78.htm

http://tehnika.fnm.uni-mb.si/projekti/ener...vni_pogoni.html

http://www.pro-portal.com/kolo_s_pogonom_n...ivne_celice.htm

http://www.vaillant.si/Uporabniki/Inovacije/Gorivne_celice/

http://mikrobiolog.blogspot.com/2006/05/bi...vne-celice.html

Zato naj se Drnovšek bavi z meditacijo in stanji višje zavesti, tehnologijo pa naj pusti pri miru in naj se z njo ukvarjajo tisti ki vedo kaj delajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato naj se Drnovšek bavi z meditacijo in stanji višje zavesti, tehnologijo pa naj pusti pri miru in naj se z njo ukvarjajo tisti ki vedo kaj delajo.

Se

absolutno strinjam, vendar bi želel dodati, da sem nekoč

silom prilike na RTV forumu prečital kup

Gajškove besedne solate

in

tale prispevek stilno zelo vleče nanj.

Model

namreč nekaj prečita na internetu,

in ne da bi vsaj približno dojew

za kaj gre

naprede okoli tega svoj shizo-blues,

tako da vštrika vse sorte vesolij, bogov, itd.

Mislim,

kakor se je Lobo zavzel zame,

se moram ys za Drnija, ki

definitivno NE piše takh nebuloz ..

dovoljuje pa drugim, da jih objavljajo

na NJEGOVI spletni strani

in ga tako sramote.

Čemu

le .. v imenu svobode govora

ali

zaradi kake svoje posebnosti?

:hmm:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Zato naj se Drnovšek bavi z meditacijo in stanji višje zavesti, tehnologijo pa naj pusti pri miru in naj se z njo ukvarjajo tisti ki vedo kaj delajo.

Žal je v današnjih časih uvajanje okolju prijaznih tehnologij stvar politike oz. v politiko vpletenih denarnih interesov. In te zanima le dobiček in ne razpad planeta, saj tako daleč sploh nočejo in skozi z denarjem zaslepljene oči ne morejo videti.

Zato je kar v redu, da tudi politik, predvsem pa predsednik države, ki je le nekaj drugega kot predsednik vlade, reče ali napelje kakšno v to smer.

Že ta debata tu gori je verjamem da, marsikoga spoznala ali spomnila na te alternativne načine izrabe energije in s tem dosegla nekaj dobrega. Pa četudi omenjeni članek ne drži vode. Mogoče ali verjetno se Drni zaveda tudi tega in zato evo še ena točka zanj pri meni! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Že ta debata tu gori je verjamem da, marsikoga spoznala ali spomnila na te alternativne načine izrabe energije in s tem dosegla nekaj dobrega...

Vsekakor. Osebno pogosto tuhtam, kako bi se dalo ponucat ves topli zrak, ki ga napihamo v vse možne teme tega foruma. Če zadeva rata, stavim, da bomo imeli v Sloveniji vsaj subtropsko podnebje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!