Skoči na vsebino

je Drnovšek še prišteven??


Provokator

Priporočene objave

Jest se v vsem strinjam z Drnijem;treba je žvet zdravo,odmislit vse kar te teži in obremenjuje,misliti pozitivno.....

Sam nej mi še pove kako naj si to jest prvoščim s svojo plačo (200.000sit-sej ni tko slaba),s pof.... šihtom kjer me vsak drka v glavo ki ma 5 minut cajta,ko plačam položnce mi ostane za burek(pa še motor bi rad mel),ko ga tkole poslušam,bi mu eno tako prpelu okol kepe da bi se takoj zbrihtu.

Jest bi tud sedu v hosti na štoru pa gledal zajčke ko skačejo okoli mene,če bi mi kdo za to dal še kakšen miljončk na mesec,se delam glupega ko točak bp...

Treba bo nardit eno revolucijo,jest vam povem... :headbang:

billy hvala za dozo smeha :OK:

lp

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

billy, da te nekdo drka v službi, ki ti gre na kurac, vsakih pet minut ko ma cajt in si zaradi tega ti živčen ni problem v Drnovšku, ampak v, ne boš verjel...TEBI. .)

Najemnina...če jo plačuješ...pa ni odvisna od Drnovška ampak od stanodajalca oziroma tržnih razmer, katere Drnovšek KRITIZIRA, da so nepravične in stalno opozarja, da je treba vzpostavit razmere za dostojno življenje VSEH, torej človeka, ki poskuša zbudit ljudi, da prenehajo razmišljat kot molzne krave oziroma kot tisti, ki samo molzejo bi ti kar butnil v glavo kot razumem.... :doze:

No sej razumem, da govoriš iz afekta zaradi tvoje situacije. Vendar spi en hladen pir, mal razmisli in boš videl, kje ga ti lomiš, da se maš kot se maš in kaj lahko storiš, da bi se imel bolje... .)

.

.

.

Vendar se Drnovška trenutno noben razen par bednikov za katere mi ni jasno kako so se znašli v politiki NE UPA NE PREVEČ KRITIZIRAT NE NAPADAT. Očitno mu nimajo kaj očitat, pa tudi so napram njemu totalni politični amaterji. TI IN NJIM PODOBNI PO SVETU SO KRIVI ZA TO, da so razmere take kot so.

O nekaterih priveskih Gibanja za PIR pa je škoda zgubljat besede. Tudi tisti, ki sledijo JJ niso avtomatično vsi prištevni... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vendar se Drnovška trenutno noben razen par bednikov za katere mi ni jasno kako so se znašli v politiki NE UPA NE PREVEČ KRITIZIRAT NE NAPADAT. Očitno mu nimajo kaj očitat, pa tudi so napram njemu totalni politični amaterji. TI IN NJIM PODOBNI PO SVETU SO KRIVI ZA TO, da so razmere take kot so.

O nekaterih priveskih Gibanja za PIR pa je škoda zgubljat besede. Tudi tisti, ki sledijo JJ niso avtomatično vsi prištevni... :doze:

:yes:

se strinjam .. to je večinoma res!

Gorazda za Drnovška!

:yea1:

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda sem si sam kriv,pa še kakšen miljon drugih v tej državi,ki se niso znajdl pa kradl okoli sebe,pa mel možnosti odplačat kredite s par tolarji pa pokupit stanovanj za sitne pare.Ziher da sem lahko jezen,predvsem sam na sebe.Samo Drni je bil takrat šef v tej državi in je vsem lopovom to omogoč,zdej se pa dela glupega pa bogega,pa se smili starim mamkam,pa še hčerko je siromak najdu po ne vem kakem cajtu,pa so jo skrival verjetno pred njim.... V pizdo bi ga sunu.

billy, da te nekdo drka v službi, ki ti gre na kurac, vsakih pet minut ko ma cajt in si zaradi tega ti živčen ni problem v Drnovšku, ampak v, ne boš verjel...TEBI. .)

Najemnina...če jo plačuješ...pa ni odvisna od Drnovška ampak od stanodajalca oziroma tržnih razmer, katere Drnovšek KRITIZIRA, da so nepravične in stalno opozarja, da je treba vzpostavit razmere za dostojno življenje VSEH, torej človeka, ki poskuša zbudit ljudi, da prenehajo razmišljat kot molzne krave oziroma kot tisti, ki samo molzejo bi ti kar butnil v glavo kot razumem.... :doze:

No sej razumem, da govoriš iz afekta zaradi tvoje situacije. Vendar spi en hladen pir, mal razmisli in boš videl, kje ga ti lomiš, da se maš kot se maš in kaj lahko storiš, da bi se imel bolje... .)

.

.

.

Vendar se Drnovška trenutno noben razen par bednikov za katere mi ni jasno kako so se znašli v politiki NE UPA NE PREVEČ KRITIZIRAT NE NAPADAT. Očitno mu nimajo kaj očitat, pa tudi so napram njemu totalni politični amaterji. TI IN NJIM PODOBNI PO SVETU SO KRIVI ZA TO, da so razmere take kot so.

O nekaterih priveskih Gibanja za PIR pa je škoda zgubljat besede. Tudi tisti, ki sledijo JJ niso avtomatično vsi prištevni... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Broja Jedan v Gibanje za Pravičnost :slap:

jih bo uplenil kot lisica zajce :P

Nawš

verjw .. da so me klicali po telefonu

in spraševali, če se pridružim gibanju.

Res, no .. čet rečem ..

:yes:

:grrr

"Ne!" sem jim rekew "Saj še na svoji spletni strani ne znate narediti reda .. "

in jim dal link, da si ogledajo napisane nebuloze.

Jasno, da si jih niso.

Če so si pa jih in so še vedno tam - pa toliko slabše.

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drni je bil takrat šef v tej državi in je vsem lopovom to omogoč

niso bili takrat šefi tako pametni, kot smo danes pametni mi, navadni mali državljančeki - vse vemo, kako bi moralo kdaj bit narjeno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niso bili takrat šefi tako pametni, kot smo danes pametni mi, navadni mali državljančeki - vse vemo, kako bi moralo kdaj bit narjeno ...

To pa ja. V kritiziranju in pametovanju smo Slovenci svetovni prvaki. Vse znamo, vse nam je jasno, vse obvladamo. Do trenutka, ko je potrebno kaj pokazati. Potem pa je v glavnem samo še tema, tema, tema in moolllk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa še mal drugač gledam na zadevo... Možakar je definitivno zelo prišteven. pač je našel tržno nišo. Drugo vprašanje pa je, ali on sploh zastopa interese Slovenije, kajti slovenci bi bili radi bogati, če pa hočeš bit bogat si lahko samo na račun nekoga drugega.

Moje osebno mnenje je, da možakar ne deluje v prid države, niti ne deluje v prid revnim. Zdej ni hotel v Davos ampak je šel raje v Indijo na neko gandijevsko proslavo. Če bi hotel delovat v korist revnih, bi šel v Davos, kajti edino od bogatega lahko nafehtaš nekaj, od revnega ne moreš nič. V Indiji se je borec za mir sestal z indijskim premjejem, kar od tako načelnega človeka (zavrača druženje z bogatimi) nebi pričakoval, saj je indija jedrska velesila in v stalnih spopadih s Pakistanom za nadzor nad Kašmirjem. Indija je seveda jedrska velesila, imajo tudi kaste... Če bi bili njegovi nameni tako čisti, nebi mwdtem ko so na vseh ministrstvih varčevali prav on v uradu predsednika republike najbolj zapravljal in dvigoval plače svojim uslužbencem. Zakaj se ne obda s prostovoljci, proda hiše na Zaplani in ne gre v Indijo? Še par let nazaj mu nobeno letalo ni bilo dovolj požrešno, zdaj pa mi bo ta človek pridigal o askezi?))) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa še mal drugač gledam na zadevo... Možakar je definitivno zelo prišteven. pač je našel tržno nišo. Drugo vprašanje pa je, ali on sploh zastopa interese Slovenije, kajti slovenci bi bili radi bogati, če pa hočeš bit bogat si lahko samo na račun nekoga drugega.

Moje osebno mnenje je, da možakar ne deluje v prid države, niti ne deluje v prid revnim. Zdej ni hotel v Davos ampak je šel raje v Indijo na neko gandijevsko proslavo. Če bi hotel delovat v korist revnih, bi šel v Davos, kajti edino od bogatega lahko nafehtaš nekaj, od revnega ne moreš nič. V Indiji se je borec za mir sestal z indijskim premjejem, kar od tako načelnega človeka (zavrača druženje z bogatimi) nebi pričakoval, saj je indija jedrska velesila in v stalnih spopadih s Pakistanom za nadzor nad Kašmirjem. Indija je seveda jedrska velesila, imajo tudi kaste... Če bi bili njegovi nameni tako čisti, nebi mwdtem ko so na vseh ministrstvih varčevali prav on v uradu predsednika republike najbolj zapravljal in dvigoval plače svojim uslužbencem. Zakaj se ne obda s prostovoljci, proda hiše na Zaplani in ne gre v Indijo? Še par let nazaj mu nobeno letalo ni bilo dovolj požrešno, zdaj pa mi bo ta človek pridigal o askezi?))) :D

Ja, tip je ali neprišteven ali pa pokvarjen kot kvargelj. Gleda te v oči in laže kot pes teče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem,no. Meni se je tip, ko je bil slikan s tisto čepico ob igranju na piščal, zdel nekako smešen. Ampak v redu, oblekel se je kot domačini tam nekje v Peruju. Samo zadnje čase ga pa res biksa.

Po drugi strani pa imamo predsednika, kot si ga zaslužimo. Saj Slovenija je zadnje čase en sam cirkus. Samo v parlament poglejmo, kakšne bedarije počnejo. Pa ti vladni nakupi,- od policijskega čolna, letala, oklepnikov... Z denarjem delajo, kot svinja z mehom. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem,no. Meni se je tip, ko je bil slikan s tisto čepico ob igranju na piščal, zdel nekako smešen. Ampak v redu, oblekel se je kot domačini tam nekje v Peruju. Samo zadnje čase ga pa res biksa.

Po drugi strani pa imamo predsednika, kot si ga zaslužimo. Saj Slovenija je zadnje čase en sam cirkus. Samo v parlament poglejmo, kakšne bedarije počnejo. Pa ti vladni nakupi,- od policijskega čolna, letala, oklepnikov... Z denarjem delajo, kot svinja z mehom. :headbang:

Saj, saj....Ampak DZ je bil zmeraj cirkus. Predsednik RS pa bi naj bil vendarle neka seriozna figura.

P.S. Glede vladnih nakupov se popolnoma strinjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa to o "fehtanju" sem dodal pač zaradi Drnovškovih izjav na TV. JJ nima kej fehtat za druge, zato verjetno tja niti ne hodi, Drnovšek se je pa pač zgleda odločil, da bo prej skrbel za druge, kot za nas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preberite, kaj govori, razmislite, kaj pomenijo njegove besede - potem pa nabijajte o tem, kaj je resno in kaj neresno...

Neresno se mi zdi lezenje v rit največjim državam na svetu, neresnos e mi zdi gonjenje mantre o tržnih zakonitostih in o kapitalu: odgovorno se mi zdi govorjenje o načinu življenja, razprave o problemih sodobne družbe in o tem, da se zna kmalu zgoditi, da bo svet (mislim naravo, torej podnebje in podobno) kmalu zelo sovražen do človeštva. Zakaj? Trikrat ugibajte... Zaradi divjega in nereguliranega trga.

Skratka - na tem planetu se človeštvo, globalno gledano, obnaša kot tisti "taneodgovorni cigani" - boli nas patka za okolje, emisije plinov, itd...

če recimo začnemo pometati pred lastnim pragom, lahko metlo kar takoj prelomimo in vržemo v kanto. Večina od nas se namreč vozi z motocikli, tako malo za zabavo - pri tem izpuščamo v ozračje strupene pline itd... Še več - veliko od nas vozi dizelske avtomobile, ki niso ravno nek pojem ekološke prijaznosti (so pa malo bolj prijazni za denarnico, vsaj pri obisku Petrolove trafike...).

Gledamo torej kratkoročno in sebično.

Zato tudi razumem, zakaj vam tak predsednik, ki izjavlja takšne stvari, ni preveč pogodu.

Seveda pa imamo itak vedno priročno opravičilo - smo majhna država, velika za mišji naprstnik. Kaj pa lahko mi spremenimo?

Ni predsednikovo govorjenje neresno - mi smo resno v riti z načinom življenja... (pa ne,da bi me ON prepričal, daleč od tega... to se mi dozdeva že kar nekaj časa).

Ehh... spet sem slabe volje.

Adijo.

Veliki filozof the Great Bat Zajla je nekoč napisal nekaj v smislu : "Spend less, live more. Earth, we like."

Pupa to o "fehtanju" sem dodal pač zaradi Drnovškovih izjav na TV. JJ nima kej fehtat za druge, zato verjetno tja niti ne hodi, Drnovšek se je pa pač zgleda odločil, da bo prej skrbel za druge, kot za nas...

... ker za nas naj bi že skrbel JJ.

Saj veš - predsednik države je pri nas bolj protokolarni lik, kot pa praktičen gazda, ki ima korobač v roki. Tako imamo pač nastavljen sistem.

Predsednik države je pač kot nekakšen ambasador na najvišjem nivoju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimiv raport iz Nemčije ... http://www.delo.si/index.php?sv_path=41,36,188280

Povzetek - niso za varovanje okolja, ker bi preveč ljudi izgubilo delo. Super ... Aja, pa še: avti bi postali ful dražji... res, kriza. Pa ravno, ko je avtoindustrija omogočila 8-letne kredite in lizinge za 4-20 milijonske limuzine in enoprostorce z dizl mašinami za vsakega, ki je pripravljen se zapufat za 25-180 jurjev mesečno ....

Mislim, da ta članek dobro ilustrira stanje današnje družbe (zahodnjaške, da ne bo pomote).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimiv raport iz Nemčije ... http://www.delo.si/index.php?sv_path=41,36,188280

Povzetek - niso za varovanje okolja, ker bi preveč ljudi izgubilo delo. Super ... Aja, pa še: avti bi postali ful dražji... res, kriza. Pa ravno, ko je avtoindustrija omogočila 8-letne kredite in lizinge za 4-20 milijonske limuzine in enoprostorce z dizl mašinami za vsakega, ki je pripravljen se zapufat za 25-180 jurjev mesečno ....

Mislim, da ta članek dobro ilustrira stanje današnje družbe (zahodnjaške, da ne bo pomote).

Ti

morš bit pa slabe volje, da se splača prečitat tvoje poste ..

:naughty:

Ampak

se strinjam .. zelo verjetno se bom v kratkem preselil med bicikliste in daw slovo motoristom.

Matr, zadnjič sem v Celovcu videl mega picikl .. res suuuuper truper .. za 150 Eurosongof

:wub:

(moraš vedeti, da se sedaj v tem času dobe piciklni tam po superniskihakcijskih cenah)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neresno se mi zdi lezenje v rit največjim državam na svetu, neresno se mi zdi gonjenje mantre o tržnih zakonitostih in o kapitalu, pravi SymRu.

Z vstopom v EU in NATO delamo prav to. Lezemo v rit in lčečeplazimo pred veliki.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neresno se mi zdi lezenje v rit največjim državam na svetu ..

:hmm:

.. in kaj bi ti - takole med prjatli - predlagow

za takole neugledno državico, v kateri

bi se lahko sedem palčkow in Sneguljčica

na "avtocestnem križu" srečevali vsak dan

pa čeprav bi hodili peš?

:?

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

.. in kaj bi ti - takole med prjatli - predlagow

za takole neugledno državico, v kateri

bi se lahko sedem palčkow in Sneguljčica

na "avtocestnem križu" srečevali vsak dan

pa čeprav bi hodili peš?

:?

Jaz sem predlagal že leta 1991 sistem davčne oaze. Pa so se smejali. Nikoli nisem bil za EU in NATO. In tako mislim še danes. Sicer pa kaj imamo od obeh institucij, razen nenehnih direktiv EU-ja, ki nam, povprečnim državljanom greni življenje? Jaz osebno samo minus.

P.S. Zgornji komentar pa ni moj, ampak SymRu-jev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z vstopom v EU in NATO delamo prav to. Lezemo v rit in lčečeplazimo pred veliki.

Gre za klasično podrejanje, kot pri psih...

in ja, vem - Drnovšek je bil glavni v vladi, ko smo te dogovore sklepali. Ampak - takrat je bil predsednik vlade, moral je razmišljati praktično - sedaj je simbolična figura, ki si lahko privošči malo več akademskega pristopa.

Nisem bil za NATO, nisem bil za EU.

Zdaj mi je Drni Harry vsekakor bolj všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem predlagal že leta 1991 sistem davčne oaze. Pa so se smejali. Nikoli nisem bil za EU in NATO. In tako mislim še danes. Sicer pa kaj imamo od obeh institucij, razen nenehnih direktiv EU-ja, ki nam, povprečnim državljanom greni življenje? Jaz osebno samo minus.

P.S. Zgornji komentar pa ni moj, ampak SymRu-jev.

Zanimivo - rekel bi skoraj neverjetno.

:eek:

Tudi

ys sem zastopaw identično stališče in sem še danes tega mnenja, da bi to bilo veliiiko bolje za SLO. Ravno prav smo veliki za eno ogromno brezcarinsko cono in ... ma ja zdej je prepozno.

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo - rekel bi skoraj neverjetno.

:eek:

Tudi

ys sem zastopaw identično stališče in sem še danes tega mnenja, da bi to bilo veliiiko bolje za SLO. Ravno prav smo veliki za eno ogromno brezcarinsko cono in ... ma ja zdej je prepozno.

:cry:

Ob priliki sva se srečala z Drobničem, bivšim ministrom. Bilo pa je ravno v času, ko je vodil komisijo za davčne reforme. Po dvajset minutnem razgovoru z njim sem ugotovil, da niso zares naštudirali niti ene davčne zakonodaje kakšne evropske države in da tip nima pojma. Žalostno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob priliki sva se srečala z Drobničem, bivšim ministrom. Bilo pa je ravno v času, ko je vodil komisijo za davčne reforme. Po dvajset minutnem razgovoru z njim sem ugotovil, da niso zares naštudirali niti ene davčne zakonodaje kakšne evropske države in da tip nima pojma. Žalostno.

Ne vem no če je to čisto res - mogoče, da Drobnič ni vedel nič o tem ... ampak kolikor sem ocenil začetno zakonodajo, so jo skoraj prepisali od Avstrije in seveda dodali nekaj tipično slovenskih začimb po sistemu

bolje pobrati takoj vse, saj če firma crkne, ne bo kaj pobirati in so tako uspeli uničiti kup perspektivnih podjetij.

Drobnič

pa meni tako ali tako ne deluje kaka posebna faca - bolj nek butelj, ki se povsod izvleče

z eno samo diplomatsko finto: govori in ne povej nič.

Je

pa naša SLO davčna zakonodaja primer dušenja gopspodarstva - posebej s tihim podpiranjem

plačniške nediscipline.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!