Skoči na vsebino

Ducati Monster ali Monster Ducati


A_je_to

Priporočene objave

z kakim domače narejenim nosilcem se vse da...jaz sem pa raje prestavil na stran, da je še večji poudarek na širino gume.

Problem pri "domace" narejenih nosilcih je velikokrat licnost izdelka. Zdaj pa, nekaj cudnega montirat na Ducatijev stil in da izgleda grdo....no go!

Bolj me je zanimalo, ali je mozno kam pritrditi original zadevo (jo morda malenkost predelat- dolzina) ali pa pa ce obstaja kaksna aftermark izvedba!

To si jo montiral na stran, takoj za verigo vrjetno ? Kako je pa z nagibanjem v levi ovinek? Ni bojazni drajsanja?

Glede na to, da imas Diavel-a v podpisu in da si montiral na stran reg. tablico, ti je ostal ta nosilec ?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

img-20140310-00071.jpg

 

Ja na stran, sej pri Diavelu lahko kupiš OEM stranski nosilec ampak zna bit (pre)drag.Tablico ne moreš podrajsati, no lahko ampak takrat boš drajsal celo levo stran motorja in sebe.  :)

Lahko bi jo celo porinil bolj v notranjost ampak ne bi bilo legalno...  O:-)  :whistle:

Če ne bi imeli v SLO tovornjakarske tablice bi si jo potem raje omislil med zadnjimi lučmi. 

Tukaj imaš nosilec za preko gume:

ebay

Najbolje pa bo, da si ogledaš v živo in premeriš. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Spasky: hvala za odgovor!

P.S. Noro je lep Diavel !!

Lp

Popravljeno . Popravil Yagi-san
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ve kdo za kakega dobrega mehanika za Ducatije na Štajerskem koncu (MB in okolica)?

 

Hvala za info  :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Neki me bega; a je ducati monster 750, letnik naj bi bil 2007, res S4? Gledam tega pri motofortuni, pa se ne bi vozil tja krša/natega gledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki me bega; a je ducati monster 750, letnik naj bi bil 2007, res S4? Gledam tega pri motofortuni, pa se ne bi vozil tja krša/natega gledat.

 

Gre za 750 model z mokro skopko in zračno hlajen. Kolikor je meni znano imajo S4 modeli vodno hlajenje in suho sklopko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, to mi nekak ni šlo skupaj, pa tudi na Ducatijevi strani ni tega modela za leto 2007. 

V končni fazi mi je zračno hlajenje še bolj všeč. 

Kakšen je pa strošek nakupa in menjave  teh famoznih jermenov, cca.?

Sprednje vilice so res tko mehke kot pišejo po tujih forumih?

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, to mi nekak ni šlo skupaj, pa tudi na Ducatijevi strani ni tega modela za leto 2007. 

V končni fazi mi je zračno hlajenje še bolj všeč. 

Kakšen je pa strošek nakupa in menjave  teh famoznih jermenov, cca.?

Sprednje vilice so res tko mehke kot pišejo po tujih forumih?

 

 

Rabiš 2 jermena. Dobro je pregledat tudi ležaje in španerje in se po potrebi vse skupaj zamenja. Cel set je nekje 200eur.

 

Okvirna cena od nemškega trgovca:

 

2x jermen  90eur

4x ležaji  30eur

2x španerji 80eur

 

Glede vilic pa nebi vedel. Zaenkrat nisem imel problemov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabiš 2 jermena. Dobro je pregledat tudi ležaje in španerje in se po potrebi vse skupaj zamenja. Cel set je nekje 200eur.

 

Okvirna cena od nemškega trgovca:

 

2x jermen  90eur

4x ležaji  30eur

2x španerji 80eur

 

Glede vilic pa nebi vedel. Zaenkrat nisem imel problemov :)

 

 

Šponer od jermena je ležaj tako da rabiš samo 

 

2x jermen 

4x ležaj (menja se jih po potrebi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šponer od jermena je ležaj tako da rabiš samo 

 

2x jermen 

4x ležaj (menja se jih po potrebi)

 

Za 750ie model, sem rabil to troje. Za navadnega 750 nevem če ima enako ali pa je drugače.

 
2x jermen (številka 14) 73710051A
4x ležaj (številka 19) 751661238
2x špner (številka 16) 45120211A

 

 

screenshot-2015-05-08-17.jpg

Popravljeno . Popravil daniv
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 750ie model, sem rabil to troje. Za navadnega 750 nevem če ima enako ali pa je drugače.

 
2x jermen (številka 14) 73710051A
4x ležaj (številka 19) 751661238
2x špner (številka 16) 45120211A

 

 

screenshot-2015-05-08-17.jpg

Opa zdej vidim da ma drugače kot večina ducatijev moja napaka :D priznam vse priznam :D

Popravljeno . Popravil ludiluka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa zdej vidim da ma drugače kot večina ducatijev moja napaka :D priznam vse priznam :D

No sej če ga kupim, se boš lahko posvetil šraufanju in se naučil še kej :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Znalci, pozdravljeni.

Kolega ima Monsterja 600, na katerem mu je crknil obratomer. Zdaj ga pa zanima, če ima kdo za posodit motor, da nanj priklopi svoj obratomer, da vidi, če je problem v njem (obratomeru) ali v mašini.

 

 

LP Robert

Ima pa take števce:

ducati.png

Popravljeno . Popravil trebor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Da se spet javim glede pošastkota. Ima morda kdo obratomer za prodat, lahko je sesut, važno je pa, da deluje.

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎7‎.‎5‎.‎2015‎ ‎8‎:‎29‎:‎53, hajoktejn pravi:

Neki me bega; a je ducati monster 750, letnik naj bi bil 2007, res S4? Gledam tega pri motofortuni, pa se ne bi vozil tja krša/natega gledat.

Bolj kot vse drugo je problem da ima motor samo 5 prestav in ne 6 tako kot 620i ali celo 695...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

kupujem tank torbo za Monstra 696, oziroma lahko tudi tail bag...tako da bi bil vesel vsakega namiga oziroma nasveta, kaj uporabljate sami oziroma kaj priporočate.

 

Lp 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, DRVOWP pravi:
pred 43 minutami, DRVOWP pravi:

Pozdravljeni,

kupujem tank torbo za Monstra 696, oziroma lahko tudi tail bag...tako da bi bil vesel vsakega namiga oziroma nasveta, kaj uporabljate sami oziroma kaj priporočate.

 

Lp 

Pozdravljeni,

 

Lp 

Kaj pa torbo za na zadnji del sedeža .... Ki se seveda odstrani na zadrgo in nese s seboj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DRVOWP pravi:

Pozdravljeni,

kupujem tank torbo za Monstra 696, oziroma lahko tudi tail bag...tako da bi bil vesel vsakega namiga oziroma nasveta, kaj uporabljate sami oziroma kaj priporočate.

 

Lp 

SW motech ali pa kar original Ducati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 hours ago, HD-Dyna said:

Kaj pa torbo za na zadnji del sedeža .... Ki se seveda odstrani na zadrgo in nese s seboj.

Gledam obe za zadnji sedež ko strgam verigo drugo pa ko se šefica odloči da bo šla zraven. Na trgu je poplava izdelkov, zato sem želel kakšno preverjeno informacijo iz prve roke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!