Skoči na vsebino

Ducati Monster ali Monster Ducati


A_je_to

Priporočene objave

Pa še punca je dobr izbrala

brez dvoma!

zdej bod pa frajer, pa ga tud voz!

B) B) B) B) :P :P :D :D :D B) B) :D :D :P

Bom, obljubim! Mogoče še dons :rolleyes:

Sej me boš slišala.... :P

Popravljeno . Popravil roly
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  *pa je kaj hotel, kakšno varščino ali si samo pustil passporta tam in si šibal?

Ne sploh niso težili. Pokazu sem vozniško, ki si jo je tip skopiral in podpisu sem papir za prevzem motorja za testo vožnjo. Tip me je še vprašu če mi lahko še kaj razloži v zvezi z motorjem. Opozoril me je še, da ima motor čisto nove gume in, da naj pazim v prvih nekaj kilometrov. Na koncu je rekel, da imam za 250 km bencina, in če mislim naredi več km moram it pač tankat (big deal). In to je popolnoma vse - nobene varščine, potnih listov - nič! :rolleyes:

Kris

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:o ...gremo se furat v avstrijo, pr nas je ze velik ce se lahk gor vsedes, zadnič sem bl za firbec sprašval kako je z banditom pa bi ga mogu kupt prek slikce v katalogu, ga nimajo in ne bodo mel za v salon :huh: pa se mi zdi da je dokaj popularn in cenovno ugodn motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja! pol ko pa ne bo meje bomo, pa še kupovat hodil tja če se naši prodajalci ne bojo zbudil! Oprema se pa itka že po večini kupuje tam! Žal - ampak ta nakjboljši naredijo posel in preživijo - če pa naši ne znajo je pa to njihov problem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta seveda... zanima me ce imate kakšne (slabe/dobre) izkušnje z monsterjem 600 (letnik 2000). In mi lahko kdo pove koliko je realna cena za taksen letnik, ce ima prevozenih 10000 km, in je brez praske. Ali ve kdo ce so imeli ti motorji kakšne napake in če, po domače rečeno, crkujejo???

LP in najlepša hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta seveda... zanima me ce imate kakšne (slabe/dobre) izkušnje z monsterjem 600 (letnik 2000). In mi lahko kdo pove koliko je realna cena za taksen letnik, ce ima prevozenih 10000 km, in je brez praske. Ali ve kdo ce so imeli ti motorji kakšne napake in če, po domače rečeno, crkujejo???

LP in najlepša hvala za odgovore!

Če maš Ducatija kaj drugega kot crkovanje ne moreš pričakovati..... :lol: :lol: :P :D

Ok ok... ker vem, da bodo zbrisali ta post še hitro en joke:

zakaj se ducatisti in harleyisti ne pozdravljajo na cesti?? Ker se konec dneva tako ali tako vidijo pri mehaniku :lol: :lol: :lol: ;) :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa: BLA BLA BLA :P :D :lol: ;)

Mam jest dveletne izkušnje z Monstrom 600 letnik 2000. Za začetnika idealen motor, daš si gor odprte rore, da ima dober zvok in potem uživaš. Prav velikih pošpeškov ne pričakuj, se da pa vseeno tudi malo hitreje peljat, ker so ostale komponente motorja na dosti visokem nivoju.

Moj je imel edino napako (kot vsi letniki 2000 kolikor jaz vem) na releju za starter, ker je znala not prit vlaga in motor ni kresnil vsakič, ko si pritisnil na knof, ampak sem napako odpravil kar sam z zamenjavo releja (7€).

Če je tale, ki ga omenjaš brez dodatne opreme je najbrž vreden okoli milijončka, mogoče malo čez. ;) B)

Več o Monstrih pa seveda najdeš tukaj:

Ducati Monster ali Monster Ducati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozil sem M 600 Dark....? Kaj pa vem? Mešani občutki, npr. motor švoh, zavore švoh ( samo en disk, je pa res da sem težek), vodljivost motorja fenomenalna če je cesta gladka, če pa je cesta slaba (grbine, luknje) širi linijo. Zvok OK, lonci hitro nasedejo oz. drsajo pri nagibu. Če mene vprašaš je 1mio sit malo preveč - ne poznam tržne vrednosti. Kolega ga je mel do 20.000 km pa je kar precej šraufal.....

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi pa povedal da imam Monsterja 600 letnik 98 z arrow izpuhi in kr nekej karbona. Prevoženih imam že 50.000 SIT in razen menjave olja in filtra ter svečk mi ni do sedaj še čist nč crknalo. Pa morem priznat da ne delam prav lepo z njim. Rekel bi samo to da V 2 letih sem zvedel samo to

da po ducatijih pljuvajo vedno tisti ki nimajo dnarja al pa jajc da bi si ga lahka kupli. Vsakdo ki je imel kdaj ducatija in ga sedaj nima več mi ni še nikol kej čez njega reku. Tk da brezveze da nabijate nekej v prazno. Najprej ga mejte pol se bomo pa naprej menli.

P.S. Če kdo ve za kako 748 letnik nad 2000 da se prodaja mi naj prosim sporoči.

LP Noo :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mhhh.... Hvala za te vaše odgovore, sam vseen sm še v dvomih če bi ga nabavu al ne. Ker če je res da ga bom mogu skos po servisih vlačit, pol rečem hvala ne. Aja ko smo glih pri servisih... kje v Slo. je kakšen servis in zastopink??? (slišal sem govorice da ga ducati zdej pri nas nima)...

LP; hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mhhh.... Hvala za te vaše odgovore, sam vseen sm še v dvomih če bi ga nabavu al ne. Ker če je res da ga bom mogu skos po servisih vlačit, pol rečem hvala ne. Aja ko smo glih pri servisih... kje v Slo. je kakšen servis in zastopink??? (slišal sem govorice da ga ducati zdej pri nas nima)...

LP; hvala!

Če tako na prvo žogo verjameš govoricam, ne vem, no.... Mogoče je res boljše japonca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker če je res da ga bom mogu skos po servisih vlačit, pol rečem hvala ne.

Lep pozdrav!

Od letos mam M900 letnik 95 in sem z njim napravil 12000km pa zaenkrat brez težav in večjih posegov le reden servis pa nič drugega.

Prej mel Moto Guzzija katere tud vsi grajajo pa sem se glih tko vozil (lani naredil 19000km) brez problemov.

Sej te z zgoraj napisanim nočem nič prepričvat sam se mi zdi, da ni samo od znamke motorja odvisno kolk se ti bo kvaril. Če boš kupoval motor se pozanimaj kje je bil motor servisiran pa probaj poklicat mehanika, ki ga je delal pa ti bo on vedel kaj več povedati o mašinci al se jo splača kupit al ne.

Ampak odločitev je pa še zmeraj tvoja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od letos mam M900 letnik 95 in sem z njim napravil 12000km pa zaenkrat brez težav in večjih posegov le reden servis pa nič drugega.

Prej mel Moto Guzzija katere tud vsi grajajo pa sem se glih tko vozil (lani naredil 19000km) brez problemov.

Sej te z zgoraj napisanim nočem nič prepričvat sam se mi zdi, da ni samo od znamke motorja odvisno kolk se ti bo kvaril. Če boš kupoval motor se pozanimaj kje je bil motor servisiran pa probaj poklicat mehanika, ki ga je delal pa ti bo on vedel kaj več povedati o mašinci al se jo splača kupit al ne.

Ampak odločitev je pa še zmeraj tvoja

Evo prjatu, kr povej jim to kar jim pravmo vsi, ki vozmo italjanske motorje! Še enkrat povem - Mašine laufajo! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo prjatu, kr povej jim to kar jim pravmo vsi, ki vozmo italjanske motorje! Še enkrat povem - Mašine laufajo! :)

Kristian vidim, da ti bom res mogu dat en krog z monstrom če ne prej pa drugo leto na Blokah. Sicer pa bi se lahko kdaj zmenila pa bi šla mašince probat v Avstrijo, seveda če bo čas dopuščal.

Ižanc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno sem za stvar! Glede teka pa moja punca dela izpit za motor po bopa treba še en motor kupit. Ne rabiš spraševat kaj ji (si) bom kupu :D :D :D :D ! Ampak Guzzija bom pa vseeno obdržal, ker mi je ful fajn motor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj sem nabavil tega monsterja... in morem morm recit da je ful nor motor, ful dober za pelat, stimo ma pa tako da bi ga kr skos poslusu :) ! Sam šokirala me je novica, ko je prejšnji lastnik reku, da narediš z enim tankom (16 litrov) komaj okoli 150 km!!! In me zanima kakšno porabo imajo vaši monsti. Aja, pa še neki: kje bi lahka dobil sprednji vizir in kulk priblizno je cena?

Hvala! -> Ducati je zakon!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo se lani peljali proti Dubrovniku (LLT) sem znal z enim tankom naredit 400km :blink: :) ;) . Se pravi, da mi je žrl pod 4 litre, da bi porabo spravil na 10l/100km bi ga moral pa cel čas v 1. tiščat pomojem. Boš videl kako bo, čez 6-7 litrov boš najbrž težko prišel.

Sprednjo masko (karbonsko-novi stil) sem jaz dobil pri Zorniku, verjetno se jih da dobit tudi pri Simonu. Mene je karbonski del takrat prišel 15kSIT, šipca pa 5kSIT, čeprav je običajno tudi ta stala 15kSIT, se pravi 30kSIT komplet. Pošlji PM motosvetovemu članu A_je_to, ki je kolikor jaz vem, z mojega bivšega monstra dal masko dol, tako da mu je zdaj verjetno odveč... :rolleyes: ;)

Sem pozabil: Čestitam. B)

Popravljeno . Popravil Desmo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprednjo masko (karbonsko-novi stil) sem jaz dobil pri Zorniku, verjetno se jih da dobit tudi pri Simonu. Mene je karbonski del takrat prišel 15kSIT, šipca pa 5kSIT, čeprav je običajno tudi ta stala 15kSIT, se pravi 30kSIT komplet. Pošlji PM motosvetovemu članu A_je_to, ki je kolikor jaz vem, z mojega bivšega monstra dal masko dol, tako da mu je zdaj verjetno odveč... :rolleyes: ;)

Ta maska je zdaj pri Simonu (041 744 555).

Motorist, srecno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam šokirala me je novica, ko je prejšnji lastnik reku, da narediš z enim tankom (16 litrov) komaj okoli 150 km!!!

Jaz ne vem kako je on vozil, ampak meni se rezerva prižge okoli 200km, potem je pa še za 50km bencina ... torej je poraba okoli 6,5l v dvoje 7l ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam šokirala me je novica, ko je prejšnji lastnik reku, da narediš z enim tankom (16 litrov) komaj okoli 150 km!!!

Jaz ne vem kako je on vozil, ampak meni se rezerva prižge okoli 200km, potem je pa še za 50km bencina ... torej je poraba okoli 6,5l v dvoje 7l ...

Jz pa vem :D :D :D :D

A sem hudoben :unsure:

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam šokirala me je novica, ko je prejšnji lastnik reku, da narediš z enim tankom (16 litrov) komaj okoli 150 km!!! In me zanima kakšno porabo imajo vaši monsti. Aja, pa še neki: kje bi lahka dobil sprednji vizir in kulk priblizno je cena?

Ja čestitke ob nabavi motorja tud z moje strani pa čim več srečnih km.

Jest mam M900 pa pa mi poraba niha med 6 do 7 litrov na prevoženih 100km z enim tankom pa naredim približno 230km pol pa raj zavijem na pumpo, da ge nebi slučajno kje rinil.

V Ilirski Bistrici vem za eno rabljeno masko (novi stil, izgled le te pa si lahko ogledaš na naslednji net strani: My Webpage ), če te zanima pokliči Martina na GSM:041 688 681.

Ižanc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, najprej vsem hvala za čestitke! Zdej vidim da je ducati res neki posebnega... kamorkoli prideš se vsi obračajo za tabo :) . Sam masko si mor pa resno nabavit, k pri 140 že kr fajn piha. Pa ta maska je enaka za vse modele (mislim 600, 750, 900 in te tanove)???

Ižanc: kulk misliš da hoče za to masko?

Vsem želim srečno vožnjo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!