Skoči na vsebino

Ducati Monster ali Monster Ducati


A_je_to

Priporočene objave

pred 2 minutami, DRVOWP pravi:

Gledam obe za zadnji sedež ko strgam verigo drugo pa ko se šefica odloči da bo šla zraven. Na trgu je poplava izdelkov, zato sem želel kakšno preverjeno informacijo iz prve roke.

Moja je imela najraje to torbo na zadnjem delu sedeža, ki se lahko odstrani ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey,

Lahko kdo iz prve roke pove, kako je za sopotnika na tisti flikci od sedeza pri Monstru ? Ali pa, kaj kej pravijo sopotnice, je za zdrzat, se da tudi kaksno daljso furo odsedet ?

 

Hvala, lp

 

Yagi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! kupila sem ducati monster 620, motor je bil kupljen v avtohisi v Slo,ampak uvozen iz Italije. Ta motor ma ocitno neoriginalne lonce(naj bi  bli Frescotovi in brez dusilcev) sicer motor je tehnicno 'ispraven' ampak v homologacijskem listu ni zavedenih podatkov ispusnih loncev. Kaj zdej to pomen? Da motor ni bil pravilno homologiran? Do kakšnih težav lahko pride? imam lahko probleme pri tehnicnih(oz. kasneje pri policiji, ce me ustavijo)? Ali je to delo prodajalca ali moje delo? Kaj priporocate? Kakšne so vaše izkušnje?

hvala!:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce so bili isti izpusni lonci na motorju, ko je bil uvozen in homologiran, je bil tudi poslikan s strani firme, ki je izdala homologacijo!

Teoreticno nebi smela imeti problemov. Bi pa jaz vseeno na tvojem mestu zahteval, da se zadeva vpise/uredi.

Ne vem, ce je pri motorju enako, kot pri avtomobilu (vrjetno je); izredni tehnicni pregled in kazen se zacne pri 500€ + odvzem prometne (nova prometna)+ tehnicni pregled + da se nadaljne nepravilnosti sestevajo !

Ureja pa na prodajalec oz. odvisno kako je bilo pri uvozu !

 

lp,

 

Yagi

Popravljeno . Popravil Yagi-san
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno je teoreticno, prakticno je pa tako da je treba aftermarket auspuh vpisat posebej. seveda to pomeni da gospodje opravijo en postopek izdajo pa dva racuna, enga zarad uvoza druzga zarad auspuha al kar je se takega. tko da bo treba dat motorju al original auspuhe al pa te vpisat v kartoncek (ce se jih sploh da).

isti problem opisan od tle naprej

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kaksne izkusnje mogoce z Motorist d.o.o., kupujem ducati Monsterja 821 ali 1200 nov ali testni. 

Zanima me odkod so ti rabljeni motorji pri njih, ker zadnji in prvi odnos z prodajalcem se mi ni zdel ravno ok , da zelijo sploh kaj prodati, in sem raje kar odsel iz trgovine....

hvala za mnenja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Ducared pravi:

Kaksne izkusnje mogoce z Motorist d.o.o., kupujem ducati Monsterja 821 ali 1200 nov ali testni. 

Zanima me odkod so ti rabljeni motorji pri njih, ker zadnji in prvi odnos z prodajalcem se mi ni zdel ravno ok , da zelijo sploh kaj prodati, in sem raje kar odsel iz trgovine....

hvala za mnenja..

Kakor sem jaz zvedel od njih, prodajajo motorje, ki so ,jih vzeli v zakup ( staro za novo niso delali nikoli, vzeli pa so ti ga v prodajo, vendar cene niso upoštevali pri novem... ) ali pa prodajajo svoje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Ducared pravi:

Kaksne izkusnje mogoce z Motorist d.o.o., kupujem ducati Monsterja 821 ali 1200 nov ali testni. 

Zanima me odkod so ti rabljeni motorji pri njih, ker zadnji in prvi odnos z prodajalcem se mi ni zdel ravno ok , da zelijo sploh kaj prodati, in sem raje kar odsel iz trgovine....

hvala za mnenja..

Zelo nefleksibilni  .....si jih kar dobro opisal ,sam sem prišel kupit Ducati Pikes Peak pa sem se isto odnesel ven in denar pustil v A-Cosmos za novega GSA .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 10 urami, Roman-st pravi:

Se vam zdi mogoče tole realna cena za ta letnik in model tega motorja?

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10725887&show=1

Motor poznam,vozila žena ,motor od novega pri njih ,lepo vzdrževan ,skratka nov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Roman-st pravi:

Gume so najbrž še originalne predvidevam..videti je lepo ohranjen nevem pa koliko je bila cena takega novega motorja..

...pri 1600 km pa res ne morejo biti gor že pete gume :P

Cena novega je bila 9200 €... Če si resen, pridi pogledat in se še zdilamo za kak € :blush:

pred 42 minutami, DinDiin pravi:

Mogle bi bit :) Poglej na Mobile.de al pa autoscout.it kok so cene teh letnikov....?

... pa dodaj DMV in ostale dajatve :P

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Versione + € 8.390

Versione +20th Anniversary € 8.790

Versione + ABS € 9.090

Versione +20th Anniversary ABS € 9.490

Tole so sicer ITA cene novih , pa vendar za orientacijo...

Če pogledaš par postov višje, boš videl, kdo ve točno koliko je stal prav ta motor iz oglasa... ; )

Drugače pa sem par dni nazaj prodal svojega in zdaj intenzivno brskam tudi po tujini za "novega" ; Primerljivega temu iz oglasa (sploh, če iščeš s tako malo km), boš težko pripeljal za ne vem koliko ceneje...

Pa še SLO poreklo pri prodaji tudi nekaj pomeni... 

 

Eh, me je HD-dyna ravno prehitel z objavo... :D

 

 

Popravljeno . Popravil flight69
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, HD-Dyna pravi:

...pri 1600 km pa res ne morejo biti gor že pete gume :P

Cena novega je bila 9200 €... Če si resen, pridi pogledat in se še zdilamo za kak € :blush:

... pa dodaj DMV in ostale dajatve :P

Kilometrov je sicer res malo,tako da ne pričakujem da je gor že kakšen 5 komplet gum...ampak vseeno po 4 letih je pa za motor že pametno zamenjati pnevmatike že zaradi starosti...to pa tudi ni zanemarljiv strošek kajne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, Roman-st pravi:

Kilometrov je sicer res malo,tako da ne pričakujem da je gor že kakšen 5 komplet gum...ampak vseeno po 4 letih je pa za motor že pametno zamenjati pnevmatike že zaradi starosti...to pa tudi ni zanemarljiv strošek kajne :)

Ti že veš ...Najbolje v Italijo po njega, ker si strokovnjak, boš našel odlično in poceni.

Veliko sreče pri nakupu in srečno vožnjo želim !

Če pa kupuješ samo gume, jih najdeš pri Gumaxu izredno poceni :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, gume. Zakaj bi dal nove gume na motor, ki ga prodajas? Da pol pride kupec, pa mu na koncu ni vsec Dunlop, ki si ga nataknil, ker on pa Michelin fura. Sej si sam das nove gume gor, ki ti sedejo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!