Skoči na vsebino

Ducati Monster ali Monster Ducati


A_je_to

Priporočene objave

Pravkar, ludiluka pravi:

Si odklopil baterijo ko si varil po motorju ?

 

Ja seveda je :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, Kmet2 said:

Ja seveda je :lol1:

Imam tudi sam občutek da sem postavil retorično vprašanje :D

Aja še to v manualu lahko pogledaš katero varovalko ti kuri in od česa je  glede na to da praviš, da ko si dal not močnejšo varovalko in ti je skurilo glavno varovalko imam na sumu da si znal vsaj regler skurit oz elektroniko premeri kake napetosti daje vn regler ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da sem odpravil problem. Dva kabla sta bila staljena skupaj....po 20 minutnem trpinčenju motorja v hrib...je zaenkrat vse ok...bom videl...hvala zaenkrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav, vidim, da vas je v tej temi veliko mojstrov z izkušnjami okrog Ducatijev, prosil bi za malo pomoči. K hiši bo v kratkem prišel že drugi motor in sicer ogledujemo Ducati Monster 620 letnik 2002. Prodajalec pravi, da mu ne dela merilec hitrosti, kljub tremu, da deluje števec kilometrov. Ali je imel kdo že podobno izkušnjo? Glede na to da sem za večino stvari doma tudi sam svoj mojster bi to rad rešil sam...

Hvala in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi, zdaj sem testiral monsterja 1200, pa me zanima, ce res vsak Ducati malce zatrese-zavibrira pri nizjih obratih ko speljujes v prvi prestavi...?

je to nekaj normalnega? Poskusil sem vse nacine, z manj gasa, z vec gasa, z pocasnim spuscaanjem sklopke, z hitrim...itd...vedno ze je zacutilo tisti vibriranje tja nekje do 3000rpm..., cutis ga tudi recimo ko zaviras pri nizjih hitrostih v ovinkih torej ko zaviras bolj z samim motorjem..., se cuti lepo na balanci. 

Torej vprasam samo ce je to vedno tako in povsod zaradi Ducati agregata, ki je narejen dosti drugace, in ali je kaka resitev mogoce da se kupi (primer: stabilizator za balanco, da bi to oblazil)...??

lp

 

Popravljeno . Popravil Ducared
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Ducared pravi:

Pozdravljeni vsi, zdaj sem testiral monsterja 1200, pa me zanima, ce res vsak Ducati malce zatrese-zavibrira pri nizjih obratih ko speljujes v prvi prestavi...?

je to nekaj normalnega? Poskusil sem vse nacine, z manj gasa, z vec gasa, z pocasnim spuscaanjem sklopke, z hitrim...itd...vedno ze je zacutilo tisti vibriranje tja nekje do 3000rpm..., cutis ga tudi recimo ko zaviras pri nizjih hitrostih v ovinkih torej ko zaviras bolj z samim motorjem..., se cuti lepo na balanci. 

Torej vprasam samo ce je to vedno tako in povsod zaradi Ducati agregata, ki je narejen dosti drugace, in ali je kaka resitev mogoce da se kupi (primer: stabilizator za balanco, da bi to oblazil)...??

lp

 

Normalno. Rešitev .....uteži na krmilu itd ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej je to nekaj normalnega...

 

A mi lahko iz izkusenj mogoce poves kako si to (vibra) odpravil? In ce ja kako in kaj tocno predlagas...

 

hvala za odgovor..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, monsterogi pravi:

Ne kupuj Ducatija če ne maraš tresenja!

 

Lahko ga kupi in podari meni. :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, monsterogi pravi:

Ne kupuj Ducatija če ne maraš tresenja!

Lohka ga maš namest vibratorja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, HD-Dyna pravi:

Lohka ga maš namest vibratorja :P

Za pripravo šatoja. Zvečer pa meglico ven pihne :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z vami si človek res lahko pomaga:OK:

Ducared evo ti link, to malo ublaži simptome, imaš pa še izvedbo za na krmilo, samo ne najdem linka, mal poguglej ....

utezi-za-krmilo-rdec-9132d2f18efa6b150b9851b9994ea39c-mCrypt.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za lepo predloge...no predvsem moja bo srecna najbolj za vibracije..:)

mene ne moti, glavno da je Ducati :)

 

res, pa da na forumih vec ne dobis pravih informacij ampak samo posmehe vcasih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Ducared pravi:

Hvala vsem za lepo predloge...no predvsem moja bo srecna najbolj za vibracije..:)

mene ne moti, glavno da je Ducati :)

res, pa da na forumih vec ne dobis pravih informacij ampak samo posmehe vcasih :)

Tuki smo same dobre duše ....

Da vidiš kaj smo vse zmožni naredit k plačaš kafe:blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Ducared pravi:

Prekmurci smo dobre duse, placamo vse pa ceprav nimamo ..

Pole nam lahko Stuhceve poste prevajaš ...:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, Ducared pravi:

Prekmurci smo dobre duse, placamo vse pa ceprav nimamo ..

Poznam kar nekaj, dolgo delal na Pragersko - Murska Sobota :blush:

En dan sem pil s Primorci... Skoraj bi umrl... Drugi dan sem pil s Prekmurci, žal mi je bilo,da nisem en dan prej umr :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On ‎14‎.‎5‎.‎2016 at 5:44 PM, randomx said:

Pozdrav, vidim, da vas je v tej temi veliko mojstrov z izkušnjami okrog Ducatijev, prosil bi za malo pomoči. K hiši bo v kratkem prišel že drugi motor in sicer ogledujemo Ducati Monster 620 letnik 2002. Prodajalec pravi, da mu ne dela merilec hitrosti, kljub tremu, da deluje števec kilometrov. Ali je imel kdo že podobno izkušnjo? Glede na to da sem za večino stvari doma tudi sam svoj mojster bi to rad rešil sam...

Hvala in LP

Meni je po prodaji motorja ostal en števec doma (zamenjala zavarovalnica zaradi praske na ohišju), je pa letnik 2004/05, če je to kompatibilno...javi, če boš rabil za sprobat... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo

mene pa zanima, kaj moras paziti pri nakupu monstra 750? kaksne posebne napake...

vsakrsnakoli info dobrodosla 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po pregledanih YT clip-ih, se mi ne zdi neka znanstvena fantastika. Sam bi zamenjal olje pri svojem M796! Na videz je malo temnejse barve. To bi se nekako slo......bi pa hkrati zamenjal se zracni filter. Kje pridem do njega in koliko je kolobocij s tem?!

Glavne in vecje podvige bom vozil zelo vrjetno k Urbancicu.....ampak, malenkosti pa lahko tudi sam uredim (vrjetno)!

Hvala za nasvete,ideje.....

lp,

Yagi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal presštudiraj servisni priročnik, mal preberi po tujih forumih in se loti. Tud na KTM LC4 strašijo kolk težko je zamenjat olje; po parih menjavah pa je stvar fejst enostavna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala hajokten,

ma olje zamenjat ni noben bavbav. 6mm, 14mm nastavek in gasa zraufat. 

Bolj me za zracni filter zanima (nisem nasel v prirocniku)!

Spremljam pa ze in forume in YT!

 

lp,

Yagi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎18‎.‎05‎.‎2016 at 10:18, Ducared pravi:

Hvala vsem za lepo predloge...no predvsem moja bo srecna najbolj za vibracije..:)

mene ne moti, glavno da je Ducati :)

 

res, pa da na forumih vec ne dobis pravih informacij ampak samo posmehe vcasih :)

če jo želiš reeees osrečit kupi guzzija .. najbolj izrazite levo-desno premike ima... sam po furi naj gre ona domov ti pa nazaj tankat .. :P tolk da se pomiri k drugač si ga na****l - dobesedno ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!