Skoči na vsebino

Pletenice, ojačane cevi za zavore, zajle...


elbarto

Priporočene objave

no imam se eno vprasanje. Kje pri nas v Sloveniji kupit ojacane cevi po normalnih cenah na ebayu se cene gibljejo nekje od 50e naprej. Kakšne so kaj cene pri nas ker nisem še nič preverjel. Za nakup preko neta porebujem kreditno kartico paypal...in nevem če se mi da zaj... s tem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si iz škofje Loke kot ti piše v profilu, ti bo najbližji Čarman motosport, Sora pri Medvodah. Ta jih ma sigurno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no imam se eno vprasanje. Kje pri nas v Sloveniji kupit ojacane cevi po normalnih cenah na ebayu se cene gibljejo nekje od 50e naprej. Kakšne so kaj cene pri nas ker nisem še nič preverjel. Za nakup preko neta porebujem kreditno kartico paypal...in nevem če se mi da zaj... s tem..

Pri nas so kar drage, na ebayu pa dobiš komplete od Hell-a za večino motorjev okol 70eur (sprednje in zadnje, včasih še sklopko). Zko da st splača kakega kolega nažicat, da ti naroči.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas so kar drage, na ebayu pa dobiš komplete od Hell-a za večino motorjev okol 70eur (sprednje in zadnje, včasih še sklopko). Zko da st splača kakega kolega nažicat, da ti naroči.

LP

komplet za futuro s poštnino = 150€. pa hel: če dobr pogledaš cenik je cena na kos ~ 24funtov zdej: zadnja bremza, kuplenga, 3delni prvi set = za mojga 24 + 24 + 74 funtov... kje teb povprečje 70€ za komplet? že če s mislu funtov je to zelo ugodno. lahko pridem k tebi po komplet? (dam še enih 10€ zravn...) pa de se nau kdo vtaknu v preračun... namesto 3 delnega seta sm vzel 2delni race....(cena sitnih 24funtov ceneje)

a, ja, sorry, sm tolk not padu, de sm spregledov e-bay... a misliš rabljene ali nove komplete od hel-a? jest sm govoru o njihovi internet štacuni in cenikih, ki veljajo tam...

Popravljeno . Popravil RSTDRIVER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komplet za futuro s poštnino = 150€. pa hel: če dobr pogledaš cenik je cena na kos ~ 24funtov zdej: zadnja bremza, kuplenga, 3delni prvi set = za mojga 24 + 24 + 74 funtov... kje teb povprečje 70€ za komplet? že če s mislu funtov je to zelo ugodno. lahko pridem k tebi po komplet? (dam še enih 10€ zravn...) pa de se nau kdo vtaknu v preračun... namesto 3 delnega seta sm vzel 2delni race....(cena sitnih 24funtov ceneje)

a, ja, sorry, sm tolk not padu, de sm spregledov e-bay... a misliš rabljene ali nove komplete od hel-a? jest sm govoru o njihovi internet štacuni in cenikih, ki veljajo tam...

no narobe sem se izrazil. mislim sem kit za sprednji del. Na njihovi spletni strani za moj model pride 63e na ebayu sem jih najceneje videl za 49e...Pomoje bo najbolje da kar naročim preko strani helperformance pa je. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no narobe sem se izrazil. mislim sem kit za sprednji del. Na njihovi spletni strani za moj model pride 63e na ebayu sem jih najceneje videl za 49e...Pomoje bo najbolje da kar naročim preko strani helperformance pa je. lp

dobr poglej, če gre za isti tip napeljave. kot sm napisov: približna cena za kos lajtnge je 24 funtov. recimo za isti model mopeda: original spredaj je iz 3kosov=74 funtov; alternativa je recimo race izvedba, ki ima 2 kosa in cena pod 50funtov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lucas ali lsl by louis ni sploh ne slabo. drago tudi ne prekomerno. kit spredaj od € 58.- dalje, vzadaj (trenutno) od € 30.- dalje.

ko sem kupoval za bandita so imeli zadevo celo na zalogi.

gericke in polo nista nic drazja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pred tremi dnevi naročil zavorne cevi od podjetja VENHILL iz UK cena s postnino 49e. Nekaj me pa sedaj bega.

Zraven sem dobil 9 podložk in mi ni čisto jasno zakaj?? Vzel sem varianto, ki potuje isto kot original. Na primarno čeljust gre prvo sravf potem podlozka cev 2 podlozka cev 1 podlozka in zategnes je tako? Celjust 2 podlozka cev 2 podložka in zategneš pri ročici pa podložka cev 1 in podložka. se pravi po mojem mnenju rabim samo 7 podložk. Sedaj ne vem ali sem jaz smotan ali so pa Angleži samo radodarni...oz ima kdo mogoče kakšen manual kako to montirat (samo za primer če si kaj narobe predstavljam)...

PS:kids dont do that at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred tremi dnevi naročil zavorne cevi od podjetja VENHILL iz UK cena s postnino 49e. Nekaj me pa sedaj bega.

Zraven sem dobil 9 podložk in mi ni čisto jasno zakaj?? Vzel sem varianto, ki potuje isto kot original. Na primarno čeljust gre prvo sravf potem podlozka cev 2 podlozka cev 1 podlozka in zategnes je tako? Celjust 2 podlozka cev 2 podložka in zategneš pri ročici pa podložka cev 1 in podložka. se pravi po mojem mnenju rabim samo 7 podložk. Sedaj ne vem ali sem jaz smotan ali so pa Angleži samo radodarni...oz ima kdo mogoče kakšen manual kako to montirat (samo za primer če si kaj narobe predstavljam)...

PS:kids dont do that at home!

Teh podložk je zmeraj mal za rezervo zraven. Vsaj kar sem jest teh kitov vidu ( Venhill, Goodridge, Freno Tubi), tko da brez skrbi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no super. Se eno vprasanje na primarni čeljusti kjer imam obe cevi prideta zelo sumljivo skupaj. je to kakšen problem če se cevi pri maticah dotikata? Pri original ceveh ni matic zato se ne morata dotikat pri sportnih so pa matice in seveda pride vse skupaj bolj siroko...verjetno preveč kompliciram ampak zavore so le zavore:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovoe. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazadnje sem se v Čarmanu pogovarjal, za komplet pletenic, pa se cena ne razlikuje bistveno od te ki jih vi omenjate 150€ vključno s poštnino.

Drugače pa ma stric v domžalah tut ugodno pletenice, jih naredi po meri, če nima na zalogi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazadnje sem se v Čarmanu pogovarjal, za komplet pletenic, pa se cena ne razlikuje bistveno od te ki jih vi omenjate 150€ vključno s poštnino.

Drugače pa ma stric v domžalah tut ugodno pletenice, jih naredi po meri, če nima na zalogi.

Ne vem če bi se strinjal s tem. Pri čarmanu je cena za pletenice okoli 100e (za spredaj). Saj takšne os pri nas cene. V tujini so cene nižje samo je pa rizik večji tako da..vsak se odloči sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če bi se strinjal s tem. Pri čarmanu je cena za pletenice okoli 100e (za spredaj). Saj takšne os pri nas cene. V tujini so cene nižje samo je pa rizik večji tako da..vsak se odloči sam.

Poklič na 041631702 Jefra, pa se pozanimaj, dokler se ne bos preprical na lastna ušesa, verjetno ne bos verjel, ni se ti pa treba strinjat :) (Za moj moped pride spredaj 50€, zadaj 25€, 6prikljuckov po 7€ in dihtunge, ki so po nekaj centov, skupaj pride nič več kot zgoraj omenjenih 150€)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hellovi kompleti na e-bayu so tam okoli 70 eur (za komplet zadnje in sprednje). Jih naredijo tudi po meri. Je pa to preverjena, svetovno znana firma. Po mojih izkušnjah so opletene cevi pri nas navadno občutno dražje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poklič na 041631702 Jefra, pa se pozanimaj, dokler se ne bos preprical na lastna ušesa, verjetno ne bos verjel, ni se ti pa treba strinjat :) (Za moj moped pride spredaj 50€, zadaj 25€, 6prikljuckov po 7€ in dihtunge, ki so po nekaj centov, skupaj pride nič več kot zgoraj omenjenih 150€)

Ja pri jefri je mogoče res. Čarman ne vem kje dobi cevi, vem samo da mi je govoril, da on to naredi po meri se pravi za vsak motocikel posebaj (vsaj tako sem ga zastopil). Za mojo ninjo 10 je rekel cevi okoli 100e za spredaj, no saj če pogledava da je zadnja okoli 35-40 sva pa potem že na 140:) No svoje cevi sem naročil direktno pri VENHILlU iz UK in so cevi prišle 37funtov in poštnina 4.9 funta se pravi cca 42 funtov. Zadevo sem imel doma v 3 delovnih dneh. Cene so samo za sprednje zavore. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hellovi kompleti na e-bayu so tam okoli 70 eur (za komplet zadnje in sprednje). Jih naredijo tudi po meri. Je pa to preverjena, svetovno znana firma. Po mojih izkušnjah so opletene cevi pri nas navadno občutno dražje.

No ravno o tem govorim, pri nas so cene sprednjih zavor okoli 100e zadnje okoli 40 in pride okoli 140. Vem ker sem se zanimal za sprednje zavore pri nas nikjer nisem prišel pod 100e....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pri jefri je mogoče res. Čarman ne vem kje dobi cevi, vem samo da mi je govoril, da on to naredi po meri se pravi za vsak motocikel posebaj (vsaj tako sem ga zastopil). Za mojo ninjo 10 je rekel cevi okoli 100e za spredaj, no saj če pogledava da je zadnja okoli 35-40 sva pa potem že na 140:) No svoje cevi sem naročil direktno pri VENHILlU iz UK in so cevi prišle 37funtov in poštnina 4.9 funta se pravi cca 42 funtov. Zadevo sem imel doma v 3 delovnih dneh. Cene so samo za sprednje zavore. lp

Možno da jih dela pri PRIT-u v ljubljani. Oni delajo cevi po meri pa majo podobne cene. Zgolj zgibanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naročil komplet cevi za Hondo CBR 1000rr.(zavore spredaj,zadaj, sklopka).

Zadeva prišla v 3 dneh cena 90€ z poštnino.Kvaliteta odlična.Vse po dogovoru.

Glede nakupa več kot priporočeno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naročil komplet cevi za Hondo CBR 1000rr.(zavore spredaj,zadaj, sklopka).

Zadeva prišla v 3 dneh cena 90€ z poštnino.Kvaliteta odlična.Vse po dogovoru.

Glede nakupa več kot priporočeno...

Kje pa si to naroču? A majo barvne tud? Zanima me, če se da dobit tudi zavorne ploščice z večjim zavornim učinkom:) Gre se pa za kawasaki z750 2009

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa si to naroču? A majo barvne tud? Zanima me, če se da dobit tudi zavorne ploščice z večjim zavornim učinkom:) Gre se pa za kawasaki z750 2009

Lep pozdrav

Pletenice so v razlićnih barvah ampak so plastificirane zunaj torej jeklena je prevlečena z PVC plaščem aluksiranih jaz nisem zasledil nikjer razen čepov in vijakov. http://www.venhill.co.uk/Motorbike_Brake_and_Clutch_Lines_and_Cables/KAWASAKI zgoraj si označi model Kawe...

Glede zavornih polščic,jaz se tukaj nebi igral, z nekimi no name zadevami osebno kupujem original res da imajo svojo ceno ampak neprimerno več zdržijo ne obrabljajo diskov in zavorni učinek je boljši. (trditev temelji na uporabi nadomestnih ploščic pri kolegih) nebi pa rad popljuval kakovost nekaterih neoriginalnih ploščic saj jih osebno nisem sprobal me bi pa zanimalo kakšno mnenje drugih motoristov.

Popravljeno . Popravil Samuell
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sedaj ko imam ojačane cevi me zanima katero olje dati notr ali 4 ali 5.1?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!