Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
SEOI-NAGE

Težave in okvare z vašimi jeklenimi kočijami

Recommended Posts

Spasku
6 minutes ago, jskrablin said:

V kolikor bi pa avto imel tovarniško vgrajen snemalnik,

To mi je blo čudno nikoli slišal za kakšen snemalnik v avtu?za ostalo pa vem.

Zok
1 hour ago, spasku said:

Mogoče kdo ve kje je skrit ta instrument v avtomobilu predvidevan da nekje med motorjem in  armaturno

https://siol.net/avtomoto/novice/zavarovalniske-goljufije-z-avtomobili-razkrije-crna-skrinjica-v-avtu-492631

Meh... ...pa se kaj.

Vec od kakega freeze framea tudi taksen strokovnjak ne more digitalno dobiti od avta pa ce se slikajo z vsakim modulom posebej.

Morda je clanek celo placan.

Spasku
10 minutes ago, Zok said:

tudi taksen strokovnjak

tisti tip v videu se mi zdi bolj kakšen seljak ne strakovnjak ?

Nuzy

Najprej probaj s čistilnim sprejem Kent za čiščenje DPF filtrov. Odstraniš lambdo sondo ali senzor DPF filtra, nato našpricas v odprtino celtno vsebino spreja, pol pa gasa na voznjo. Treba ga je malo sterat. Sam sem probal in je bilo boljši.

Sprej znamke Kent DPF Cleaner modro bela piksna in zarven je ene 50cm dolga cevka.

Upam da ti bo kej pomagalo😀

Edited by Nuzy

xyxy

Soboto, AC v Italiji, Venezia - Padova. Nekaj poči, nimam pojma kaj, avto gre normalno naprej brez vsakega problema, dokler se nismo ustavli na počivališču. Avto pustim pržgan, v leru, ko dam v prvo in obrnem volan v desno začne pokat/škripat in se neha premikat. Tud če sem šaltal brez sklopke in prestavo ni crkno. Grem gledat podvozje in vidim da počasi kaplja nekje po sredini. Itak je minilo 6 ur da je prišo Italijan in pol še nas z nadomestnim avtom. Kaj bi to blo...polosovina al kaj drugega? Ker mi ni jasno kak smo se lahko vozli dalje kljub temu,da je med voznjo nekaj počlo...avto je star 6 let in ma prevozenih nekaj cez 300.000, je pa Peugeot 5008

Edited by xyxy

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• jskrablin
      Če bi koga zanimalo. Tudi preko letošnje zime bojo na Rabu vodeni treningi, ki jih po novem organizira Miha Špindler. Tole je priletelo v moj inbox:   Je pa možno kak trening na Rabu preko zime izvesti tudi v lastni organizaciji. Če bi koga to zamikalo - naj me kontaktira na privat. Jaz grem letos decembra do Baltija samo na počitnice, MX/enduro bosta na račun manjše poškodbe še nekaj časa počakala. Če koga zanima kako vse skupaj zgleda naj malo pobrska po tej temi. Na strani 10 je reportaža iz lanskega decembra.
    • Joker
      Kar se AMZS tiče: Nekoč so bili zelo vroči zagovorniki ideje o potrebi po dirkališču. Od kar pa se jim je zgodilo Vransko, od njih ni več niti glasu, nobenega članka v Moto reviji. Le zakaj?
    • skalaprava
      Vtisov še ni, ker jo noben novinar še ni peljal.....kar se bere, so zgolj prvi vtisi iz salona, kjer so lahko malo gor posedali! Drugače se pa strinjam, Yamaha je dobro zadela to nišo!
    • franc
      Verjetno nihče ni slišal za STKL (stadion tehnične kulture Ljubljana) . Samoupravni sporazum je bil podpisan leta 1981 (podpisali so ga  vsi od AMD-jev do izvršnega sveta) . Na področju (današnjega tovornega terminala ob Letališki) bi zgradili poligon, dirkališče, motel, klubske prostore... Malo bolj podrobno - steze za: karting, radio vodeni modeli, mopede, avto in motociklistična tekmovanja s tribuno, motokros, speedway, kolesarje. +kegljišče, balinišče, bazen, mini golf, športna igrišča, avtokamp, motel... Dobili smo pa terminal za kamione (zmagal je profit/kapital) . Danes pa je volje in pripravljenosti še 100x manj in kapital je še bistveno bolj pomemben. lp  
    • maus
      Če ima kdo denar, naj gradi ... če gradijo Magne, Lidle, Hoferje in ostale stvari ... naj kupi ogromno zemljišle in napravi stezo, ter jo trži ... in to je to ... jas sem za. Da bi država gradila stezo, pozabite... dokler ima AMZS Vransko poligon, ki je sredi Slovenije, drugega ne bodo naredili. Prednost imajo drugi državni projekti kot so: obvoznica Vodice, tretja, četrta in peta razvojna os, nekateri odseki tretjega voznega pasu na avtocestah itd itd   Na žalost je to tako.  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!