Skoči na vsebino

LeoVince izpuhi


moto_freak

Priporočene objave

ma sej maš za poslušat na njihovi strani kakšen zvok naj bi bil http://www.leovince....2007_2010/14026

sicer pa itak od 600 ne vem kakega hudega zvoka ni in ne more bit.

Hehehe, to pa se motiš. FZ6 ma orng zvok z Akrapovičem ali pa Leo Vince. Jaz bi raje vzel Leo Vince, ima bolj globok zvok kot z Akrapovičem. Brez db killerjev pa je zadeva praktično nevozna, ker se preveč dere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe, to pa se motiš. FZ6 ma orng zvok z Akrapovičem ali pa Leo Vince. Jaz bi raje vzel Leo Vince, ima bolj globok zvok kot z Akrapovičem. Brez db killerjev pa je zadeva praktično nevozna, ker se preveč dere.

ah malo pa le pretiravate... imam na R6 leovince factory line, sicer zna ornk zatulit, samo od "nevoznega" je še pa daleč daaleč...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe, to pa se motiš. FZ6 ma orng zvok z Akrapovičem ali pa Leo Vince. Jaz bi raje vzel Leo Vince, ima bolj globok zvok kot z Akrapovičem. Brez db killerjev pa je zadeva praktično nevozna, ker se preveč dere.

No jaz sem ga imel na FZ6 :grim in ko je kolega enkrat vozil moj motor brez db killerjev sem se zamislil in nazaj namestil db killerje. Sicer pa eni so mladi eni pa smo že malo starejši pa imamo raje malo mira.

Kot vse kaže bom počakal na sezono, da bom slišal LEOTA v živo, pa se bom potem lažje odločil.

Pametno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Če kdo rabi prodam 2 izpuha leovince sbk komplet s krivinami sedaj montirano na aprili rsv mille.

240eur oz po dog. 031239707 ali zs

http://shrani.si/f/1f/q2/2fMi5mdM/1/fotografija0021.jpg

http://shrani.si/f/3S/eU/3m5WS1e0/fotografija0020.jpg

Popravljeno . Popravil TINY35
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si gluh sploh ni moteče :lol:

tvoj bivši FZ6 se še vedno dere pri meni z LeoVincijem :kva2: seveda BREZ db killerjev :kva2: drugače pa imam občutek da slabše slišim kot ostali vrstniki... tak da je morda kaj na tem da sem malo gluh :)

sva se vozila s kolegom, pa je rekel, da svojega motorja sploh ni slišal...

WhiteWolf, glede na to, da si iz štajerske se lehko zmeniva ob prvem primernem vremenu... meni absolutno ni žal, da sem kupil novega Leota namesto rabljenega Akrapoviča

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tvoj bivši FZ6 se še vedno dere pri meni z LeoVincijem :kva2: seveda BREZ db killerjev :kva2: drugače pa imam občutek da slabše slišim kot ostali vrstniki... tak da je morda kaj na tem da sem malo gluh :)

sva se vozila s kolegom, pa je rekel, da svojega motorja sploh ni slišal...

WhiteWolf, glede na to, da si iz štajerske se lehko zmeniva ob prvem primernem vremenu... meni absolutno ni žal, da sem kupil novega Leota namesto rabljenega Akrapoviča

:yea1:. Glede Leo-ta itak veš kak je blo. Rabljen izpuh je riziko, ker je ponavadi potrebno menjati volno. Jaz sem mojega dal obnoviti tik pred prodajo, ker je bil res glasen in se me je slišalo tako daleč, da so vedno bili pripravljeni :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam LEOVINCE SBK dimnik za suzuki gsx-r K4 ter K5, za 600 in 750 ccm. z pripadajočo dokumentacijo potrebno za homologacijo, izpuh še nikoli homologiran oz vpisan v kartonček, vse še original, je malo rabljen.

če je kdo zainteresiran pa na cebulj.ales@gmail.com dobi kako info več...

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tvoj bivši FZ6 se še vedno dere pri meni z LeoVincijem :kva2: seveda BREZ db killerjev :kva2: drugače pa imam občutek da slabše slišim kot ostali vrstniki... tak da je morda kaj na tem da sem malo gluh :)

sva se vozila s kolegom, pa je rekel, da svojega motorja sploh ni slišal...

WhiteWolf, glede na to, da si iz štajerske se lehko zmeniva ob prvem primernem vremenu... meni absolutno ni žal, da sem kupil novega Leota namesto rabljenega Akrapoviča

Te držim za besedo.

Ob priliki se dogovoriva, pa pridem poslušat in dam seveda za :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, Leo ima fullll boljši zvok od Akrapota...tudi jaz iz Štajerske...tako da se lahko zmenimo če želiš slišati pravi zvok ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo tu se lepo sliši leovincija  

,seveda je v živo čisto nekaj drugega :)

 

Tudi jaz sem iz štajerske in bi rad slišal kaki ror na fz6, da se lažje odločim. Gor imam prevrtaniga pa je glasnejše ampak grd zvok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam dva oval lonca  leovince s krivinami...na loncih vgravirane  Aprilia..pa neke stevilke  na avto netu je tudi oglas  s sliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja štima, pa številke se  ujemajo... samo db killerjev nimam, če jih dam komu nardit-ne vem komu, ker nobenga ne najdem, kakega orodjarja mogoče...  a bo šlo skoz homo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

pravkar sem nabavil LEOta,pa me zanima kje ga lahko najhitreje brez komplikacij homologiram?

baje se zna kr zakomplicirat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej naredi si paypal ali pa prosi koga ki ga ima. Če nakažeš preko paypala si zelo zavarovan. Mene so do zdej 2 prodajalca nateglna en mi ni poslal drugi mi je pa poslal pokvarjeno stvar sam na paypalu sem zatheval denar nazaj in mi je bilo vse povrnejno tako da brez skrbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ebay je cist kul, sej pogledas odzive kupcev, pa vids kok je ura....ce pa od nekoga kupujes, ki ni se nobenga artikla prodal, pol je pa riziko ja. Jaz se nisem imel slabih izkusenj, pa sem kupil ze okol 20x prek ebaya....celo enkrat ene feltne iz nemcije, pa so narobne poslal....smo se vse zmenili, so poslali posto, da je pobrala, dobil prave nazaj....pa takrat brez paypala placeval, k res nimas garancije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!