Skoči na vsebino

LeoVince izpuhi


moto_freak

Priporočene objave

lep pozdrav vsem skupaj odločil sem se da mojemu motorju menjam izpušni lonec mal gledam za  "leovince gp stayle"  pa me zanima kok je kej glasa z tem loncem.. sicer sm nekej gledal posnetke na netu sam je kar je... plus druga varjanta gledam tudi te "mass" izpušne lonce... jih je ker nekej na motorjih... vem da so zelo glasni..pa me vseeno zanima kok je "gp stayle" glasen v primerjavi z "mass" loncem.... ne vem kaj montirat na motor .... pa nekega dne bo tudi powercomander na motorju... hvala vsem za morebitne odgovore..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav vsem skupaj odločil sem se da mojemu motorju menjam izpušni lonec mal gledam za  "leovince gp stayle"  pa me zanima kok je kej glasa z tem loncem.. sicer sm nekej gledal posnetke na netu sam je kar je... plus druga varjanta gledam tudi te "mass" izpušne lonce... jih je ker nekej na motorjih... vem da so zelo glasni..pa me vseeno zanima kok je "gp stayle" glasen v primerjavi z "mass" loncem.... ne vem kaj montirat na motor .... pa nekega dne bo tudi powercomander na motorju... hvala vsem za morebitne odgovore..

 

Povej kater motor, pa ti takoj povem koliko je ura...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

motor je yamaha fz1

Imam tole na moji fz1 - http://www.revzilla.com/product/leo-vince-gp-style-evo-ii-slip-on-exhaust-yamaha-fz1-2006-2012,

Leo me je prijetno presenetil. Sem se od začetka bal glasnosti, ker sem do sedaj vedno imel na motorjih Akrapota, kot vsak zaveden motorist, da to pa ja moraš imet :grrr Pri Leotu je zvok zelo močan tudi pri db štoflcu, bistveno bolj kot pri Akrapotu, pa vendar mi po čeladi po dolgih letih moteče ne bobni in zopet vozim brez ušesnih čepkov. :OK: Tisti pravi obraz pa pokaže takrat, ko snameš db kiler, takrat pa zares raztura, priporočam !

Če se odločiš, ga obvezno homologiraj, ker je neizmerno fino gledat dolge nosove plavcev, ko jim pokažeš homologacijo, hehe !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam tole na moji fz1 - http://www.revzilla.com/product/leo-vince-gp-style-evo-ii-slip-on-exhaust-yamaha-fz1-2006-2012,

Leo me je prijetno presenetil. Sem se od začetka bal glasnosti, ker sem do sedaj vedno imel na motorjih Akrapota, kot vsak zaveden motorist, da to pa ja moraš imet :grrr Pri Leotu je zvok zelo močan tudi pri db štoflcu, bistveno bolj kot pri Akrapotu, pa vendar mi po čeladi po dolgih letih moteče ne bobni in zopet vozim brez ušesnih čepkov. :OK: Tisti pravi obraz pa pokaže takrat, ko snameš db kiler, takrat pa zares raztura, priporočam !

Če se odločiš, ga obvezno homologiraj, ker je neizmerno fino gledat dolge nosove plavcev, ko jim pokažeš homologacijo, hehe !

naročil sem leovince gp stayle predvidoma bo naslednji teden... montiram in poročam kaj in kako bo....

pogledal sm link... in vidim da tudi ti (Dadi) voziš z modelom "gp stayle"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

lep pozdrav

 

Zanima me ali je že kdo morda okrajšal dušilec? torej ga odrezal, da je bil krajši, rad bi malenkost bolj globok zvok, kot ga proizvede izpuh z dušilcem, vseeno pa bi rad da bi ostal dušilec not, če ne drugo, da vsaj policaj ne bi preveč težil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav

 

Zanima me ali je že kdo morda okrajšal dušilec? torej ga odrezal, da je bil krajši, rad bi malenkost bolj globok zvok, kot ga proizvede izpuh z dušilcem, vseeno pa bi rad da bi ostal dušilec not, če ne drugo, da vsaj policaj ne bi preveč težil

Originala ne rezat, ga je škoda. Naredi kopijo dušilca, skrajšaj za 3/4 in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naročil sem leovince gp stayle predvidoma bo naslednji teden... montiram in poročam kaj in kako bo....

pogledal sm link... in vidim da tudi ti (Dadi) voziš z modelom "gp stayle"

izpuh sem dobil... montiral... peljal na homologacijo tam takoj vse uredil...... plačal 32€....takoj dobil nazaj homologacijo z novim vpisom.... drgač pa ja sem zelo zadovoljen in z izdelkom in z glasom tudi z db kilerjem ima ravno pravi glas da ne moti preveč.... zelo zadovoljen... lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav

 

Zanima me ali je že kdo morda okrajšal dušilec? torej ga odrezal, da je bil krajši, rad bi malenkost bolj globok zvok, kot ga proizvede izpuh z dušilcem, vseeno pa bi rad da bi ostal dušilec not, če ne drugo, da vsaj policaj ne bi preveč težil

js sem ga odrezo, približno za pov,.. dobiš malo globji zvok, sem zadovoljen. pojdi postopoma, se umes malo zapelješ pa odrežeš dolžino ko ti bo zvok ustrezav... tudi če ga boš odrezo 4/5 pa zvok nebo niti blizu zvoku brez dušilca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sem ga odrezo, približno za pov,.. dobiš malo globji zvok, sem zadovoljen. pojdi postopoma, se umes malo zapelješ pa odrežeš dolžino ko ti bo zvok ustrezav... tudi če ga boš odrezo 4/5 pa zvok nebo niti blizu zvoku brez dušilca

 

točno tako bom verjetno tudi naredil :yes:

 

Še ve morda kdo kako je pa na tehničnem? ko merijo glasnost? ker zanimivo v homologacijskem kartončku ni nič vpisano kakšna mora biti glasnost tega izpuha ob določenih vrtljajih, če morda ve kdo kaj več o tem?

 

lp

Popravljeno . Popravil iMiha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tako bom verjetno tudi naredil :yes:

 

Še ve morda kdo kako je pa na tehničnem? ko merijo glasnost? ker zanimivo v homologacijskem kartončku ni nič vpisano kakšna mora biti glasnost tega izpuha ob določenih vrtljajih, če morda ve kdo kaj več o tem?

 

lp

nisem še ču da merijo zvok na tehničnem, usaj na koroškem ga ne.. 

malo je pojamrau da je glasen, pa sem meu še original dušilc. Itak pa nima kaj rečt če je homologirano, pogledo kartonček prevero tisto vgravirano serijsko na izpuho in je blo to to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Kupim Leo Vince izpuh za Yamaha FZ6-N 2006 letnik. Če kdo prodaja ali ve kje ga dobit v sloveniji po solidni ceni naj javi. ;)

Popravljeno . Popravil bojevnik88
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

No mene pa neki zanima. Imam leovince sbk oval aluminijast. Prijatelj z istim motorjem ima isti auspuh samo da ima carbonskega. In fora je v tem, da ima on bolj globok zvok kot jaz? Kaj je finta? Sm razmisljal, da bi dal ven db killer...:O

Popravljeno . Popravil Vito23
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni Leovince firma propadla? Pazte kaj kupte, da ne bo zmankal delov npr. volne za v auspuh :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni Leovince firma propadla? Pazte kaj kupte, da ne bo zmankal delov npr. volne za v auspuh :D

volno pa ja ne rabš kupvat pr leovincetu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni. A kdo ve, kje bi kupil dB killer za Leovince GP style. Zgleda da sem ga zgubil med vožnjo. Sem pisal že parim prodajalcem, ki prodajajo Leovince, pa zaenkrat še ni odgovorov.

Popravljeno . Popravil Daewoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni. A kdo ve, kje bi kupil dB killer za Leovince GP style. Zgleda da sem ga zgubil med vožnjo. Sem pisal že parim prodajalcem, ki prodajajo Leovince, pa zaenkrat še ni odgovorov.

Pa nisi med voznjo nc opazu spremembe zvoka? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa nisi med voznjo nc opazu spremembe zvoka? :D

je bil na zju ta .... od auspuha sicer se je vedno z db killerjem vozilo, ampak je isti drek al je notr al ne, itak se prav nagravžno dere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je zvok svetovni :grim , brez db-ja je pa res mal živalsko :kva2: . Opazu sem pa pol, ko sem ga mal bol stisnu, pa je mal bol pokalo kot ponavadi :kva2: . Kje ga bom pa ob pol enajstih v temi ob cesti najdu. Eh, je že nov naročen. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Je pripravljen kdo, v zameno za kakšno pivo, posoditi DB killer za LeoVince SGI e13 0231/0232 (Hornet), da dam delat kopijo. 50€ mi je mal krepka za en kos rora :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!