Skoči na vsebino

LeoVince izpuhi


moto_freak

Priporočene objave

Živjo,

mogoče kdo ve, kje se da v naši Sloveniji naročit "rezervne dele" (objemka z gumo, dušilec itd) za LeoVince izpuh. Uradni uvoznik namreč ne zna uporabljati

tipkovnice na računalniku, da bi odpisal na mail...

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To maš prav, res ne znajo. mene so po pol leta klicali, kdaj bom plačal fakturo???????? Vse plačaš ob dobavi.

Rešitev je bila na telefonski številki 015309494 Linde ali kako že preveri in povej kako si speljal.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To maš prav, res ne znajo. mene so po pol leta klicali, kdaj bom plačal fakturo???????? Vse plačaš ob dobavi.

Rešitev je bila na telefonski številki 015309494 Linde ali kako že preveri in povej kako si speljal.

lp

Hvala za telefonsko, bom poklical...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo

Na Aprilli RSV 1000R 2004 imam LeoVince lonec brez dušilcev. Je možno kako dobiti te, da bi lahko izpuh homologiral?

Hvala

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ima kdo mogoče odvečen homologacijski vložek za lonec SBK? Jaz sem svojega namreč izgubil med vožnjo, ali pa mi ga je nedko pljunil.

Nov homologacijksi vložek sem dobil na Linde mpa. Morda bo kdo oborožen s to informacijo prej prišel do nadomestnega dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Evo to je pa mene dans presenetlo. Sicer sem mislil vzet Akrapoviča (zarečenega kruha se največ poje), vendar € so kr problem.

post-13985-0-32706500-1328615483_thumb.jpg

Pa maček ga je tut bil vesel :D.

post-13985-0-19276400-1328615121_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje naročate leovinceje? Če naročiš iz tujine (prek spleta), ali so poleg vsi papirji za homologacijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje naročate leovinceje? Če naročiš iz tujine (prek spleta), ali so poleg vsi papirji za homologacijo?

Jst sm ga naroču iz Italije; 260€ in zastonj poštnina. In ja vse dobiš zraven. Za to stran on Linde Mpa nisem vedel, so mi pa za isti model v SM-motocentru povedal da pride 320€.

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm ga naroču iz Italije; 260€ in zastonj poštnina. In ja vse dobiš zraven. Za to stran on Linde Mpa nisem vedel, so mi pa za isti model v SM-motocentru povedal da pride 320€.

kateri model pa maš to? cena je ugodna..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Sm kupil za moj r1 leo vinceja 2 kom 445 eur z vsemi papirji pa še s tistmi kilerli ma vse tku k moar bit sam še vpis v homologacijo in to je to!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam GP pro pa sem Db killer kar not dal ker se brez čist preveč dere :)

jaz imam VFR-ko, pa cist ok zvok, (brez Db killer-jev) za moje pojme ne preglasen, ne vem pa kako slišjo taplavi... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo

Zanima me kako je s homologacijo. Namreč prodajalec mi je rekel da moram izpuh vgraditi na uradnem servisu?

je to obvezno ali lahko sam vgradim ter peljem na Lpp delat homologacijo.

Zanima me še kakšne papirje rabim(oz kaj mi mora priložit).

Hvala :)

Lp

Popravljeno . Popravil x5x
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpuha ni potrebno vgraditi na uradnem servisu, na LPP pelješ homologirat, kjer predložiš TUV certifikat izpuha in to je to. Nekje pa zahtevajo še račun izpuha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgoraj napisano drži v celoti, popolnoma enako izkušnjo imam tudi sam nisem vgradil na poblaščenem servisu in nisem imel nobanih težav......razen težave s sosedi, ki so pa sladke ker vsaj vem da dela tako kot mora ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj ste to bili? pri men ta teden so zahtevali tudi potrdilo o vgradnji, ki ti ga lahko izda pooblaščen serviser....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!