Skoči na vsebino

LeoVince izpuhi


moto_freak

Priporočene objave

Tudi sam sem podlegel čarom leovince zvoka in nabavil par za mojo CBF-ko. Zdej mam pa problem. Pa ne z zvokom, ki prekaša moja pričakovanja :rolleyes: . Sploh brez DB killerja :worship: . Problem je pa v tem, da sem v evforiji pozabil privijačiti oba DB killerja (vložka) in sem po kratki furci z nehomologiranim izpuhom prišel domov s samo enim vložkom :headbang: . Ker se pa brez tega vložka ne da homologirati, prosim prijaznega forumaša iz okollice Kranja, da mi posodi vložek za homologacijski pregled. Na skicah piše, da je to Tappo (verjetno vložek) N°1 in še številka 306340801 (skica). Gre pa za SBK EVOLUTION II ovalna rora. V kolikor pa kdo ne rabi ta vložek, ga z veseljem odkupim.

leo_cbf_1000.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: Jaz sem pa napravil podobno neumnost le, da sem izgubil čep, ki pride tja kjer je na novejših mopedih prišraufana lambda sonda. Kako sedaj priti do tega čepa pa nimam pojma. Ga bo zgleda treba narediti novega.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem si pa včeraj šou naročit Leota, pa vam samo sporočam, v moto charliju imajo neko akcijo, in je cena titanium loncev ista kot alu loncev. Za mojga vragca so ble cene lonca: Alu 245€, Ti 245€, Carbon 320€. Meni ni spremnilo kaj dosti, ker sem se za carbon odloču...no vseeno se mi zdi normalna cena, glede na ponudbo po netu. Tako da, če je kdo imel namen kupit Ti, pa mu je bil predrag...zdej je cajt. Pa če sem prav razumel, velja akcija za vse Titanium Leovince lonce. LP.

kje pa je ta trgovina moto charli???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

F800S z LeoVince Carbon varianta :P(prva slikca na celotnem www...niti na uradni strani LEOta je ni :whistle: )

tukaj...

Vse pohvale LeoVince izpuhu. Nekaj časa sem bil neodločen med domačim Akrapovičem in Leotom, samo razlika v ceni je bila prevelika. Sedaj mi ni žal, ker je izpuh res vrhunsko narejen. Zvok pa je fantastičen. Z db killerjem notri, je razlika z originalnim izpuhom očitna. Ven vzet DBkiller pa še nisem poskusu :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene pa zanima kakšna je dejansko razlika med alu, carbon in titan varianto izpuha. Razen v teži in izgledu. In ceni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kakšna je dejansko razlika med alu, carbon in titan varianto izpuha. Razen v teži in izgledu. In ceni.

Verjetno je ni, le da aluminij porumeni, prav tako titan, samo ne toliko, medtem ko carbon ostane tak kot je. Pri prvem in drugem zato sledi slej ko prej menjava plašča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo pa prej karbon postal porozen, kot da bosta aluminijast, sploh pa titan plašč za zamenjat... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kakšna je dejansko razlika med alu, carbon in titan varianto izpuha. Razen v teži in izgledu. In ceni.

Razlika v ohlajanju, tukaj naj bi titan prevladoval, za njim karbon, ter alu...glede obstojnosti pa ne znam povedati. ;)

Popravljeno . Popravil rdeci_vragec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kakšna je dejansko razlika med alu, carbon in titan varianto izpuha. Razen v teži in izgledu. In ceni.

Jaz sem imel prej Leo Vince Alu (na prejsnjem mopedu), zdaj pa imam Leo Vince Titan. Zdi se mi, da se res manj greje, ceprav je tezko rect, ker pac rori niso na istem motorju. Je pa lepse izdelan (morda zato, ker je novejsi letnik?). Dilema kaj kupiti pa je odpadla, ker je Titan v akciji in je cena samo za par ojrotov visja kot Alu. Torej, na moji Vari brni Titan. Pa ful sem zadovoljen! Kupil sem jih pri nas, preko Iztoka iz Sk. Loke. Vse je blo tko, kot sva se zmenila. Ce kdo rabi info, naj mi poslje PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo pa prej karbon postal porozen, kot da bosta aluminijast, sploh pa titan plašč za zamenjat... :whistle:

Imam karbon pa ne kaže nobenih znakov. Aluminij pa sem že videl tak lep rumen, k da bi cigarete kadil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aluminij sicer dobi barvo, razpadat pa s časom ne začne... :winkiss:

Na vsake 40kkm pa res lahko zamenjaš volno :yes: . Na ror pride 30€ ;) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokaz prosim :winkiss: .

Sej jih maš dost na cesti... Mal starejše lonce poglej, sploh če gre za kakega cenejšega proizvajalca... marsikateri ne samo da se ne svetijo več, kot so se prvi dan, nekateri so že mal kosmati... Sigurno tolk hvališ zato, ker imaš karbonskega ane? :naughty: Glej če bi bil karbon tko oh in sploh, ne bi začel uporabljat titana ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej jih maš dost na cesti... Mal starejše lonce poglej, sploh če gre za kakega cenejšega proizvajalca... marsikateri ne samo da se ne svetijo več, kot so se prvi dan, nekateri so že mal kosmati... Sigurno tolk hvališ zato, ker imaš karbonskega ane? :naughty: Glej če bi bil karbon tko oh in sploh, ne bi začel uporabljat titana ane?

Hehehe, zdej si me pa nasmejal :) Ja, imam karbonskega in je dražji od titana :grim , znane znamke ne cvetijo, je pa treba kdaj pa kdaj (npr. na 40kkm) tudi volno zamenjati pa bo. Sicer pa lahko prideš k meni, pa boš pogledal kak je karbonski izpuh :naughty: . Tudi titan porumeni k da bi čike kadil :evilgrin: . In karbonov je več vrst in niso vsi enako kvalitetni :winkiss: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, brihta... Eno so karbonska vlakna ( armatura) drugo so smole (v tem primeru vezivo)... :headbang:

Ampak itak karbon rula k je najbl fensi za videt ane? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, brihta... Eno so karbonska vlakna ( armatura) drugo so smole (v tem primeru vezivo)... :headbang:

Ampak itak karbon rula k je najbl fensi za videt ane? :whistle:

Še enkrat ti povem, da niso vsi karbonski izpuhi enako narejeni (tudi vlakna so različne kvalitete, prav tako smole). Poglej si npr. Akrapoviča in LeoVince in ne blebetaj v tri dni. Važna je obdelava. Evo jaz sem končal tukaj :surrender: .

P.S. Te pa vseeno povabim v naše konce, pa bom zbral štiri motorje, ki imajo karbonski lonc pa se načudvaj "cvetenja".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Lep pozdrav

Zanima me če kdo ve kje bi lahko dobil informativne cene za leoVince izpuhe...konkretno me znaima za Z750/09...

Že vnaprej se zahvaljujem... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav

Zanima me če kdo ve kje bi lahko dobil informativne cene za leoVince izpuhe...konkretno me znaima za Z750/09...

Že vnaprej se zahvaljujem... :worship:

Mislim, da je najboljše poklicat v Moto Charli v trstu. Nisem še zasledil, da bi imel kdo ceneje od njih. Lahko jih pa tudi jst pokličem (al se pa mimogrede ustavim), če še vedno rabiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je najboljše poklicat v Moto Charli v trstu. Nisem še zasledil, da bi imel kdo ceneje od njih. Lahko jih pa tudi jst pokličem (al se pa mimogrede ustavim), če še vedno rabiš.

Lahko še meni na PS pošlješ cene, imam isti motor. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!