Skoči na vsebino

LeoVince izpuhi


moto_freak

Priporočene objave

Klinkni na njegov ->profil<- in imaš tam spodaj poleg PMa možnost pošlji e-mail.

to sem tudi ze naredil pa ni bilo odgovora

sem pa še zdaj enkrat poslal mejl

hvala

Popravljeno . Popravil ALJAZZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem ga kontaktiral, in mi je rekel da lahko dobim homologacijo. ker je to evolution 2 in ne race.

imas pa ta evolution 2 moznost v titan in karbon izvedbi.

tako da s homologacijo je baje ok

drugač pa :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Imam suzuki gsxr 1000 K6 danes sem dobil Leovince GPstyle E-approved Evolution II slip-on sem zmontiral zdej me pa neki zanima v navodilih je slika da moram se neko zicko na enmu konektorju odstrant pa me zanima zakaj pa kaj bi blo ce je nebi. Dere se pa k svina :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

A mi lahko kdo pove,če ima na 9-ki ninja izpuh leovince,oz. če je z njim zadovoljen? A je treba mogoče uplinjače kej nastaviti po namestitvi tega izpuha in filtra K&N?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
ve mogoce kdo,ali je mozno homologirati izpuh ki je na sliki na spodnjem linku

http://img512.imageshack.us/img512/8504/leovinceus9.jpg

leovince- carbon

hvala za odgovor

ALJAZZ si kaj uredil glede tega ..

se orpavicujem za kasn odgovor,me ni bilo na forumu nekaj casa.

mi je poslal papirje,imam vse,zdaj u kratkem grem pa homologirati,,se pa da,so mi tam rekli da je vs eok.

tako da jupijeeeeeeeeeeeej :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na nemškem ebayu sem pod uporabniškim imenom auspuffprofi našel dealerja, ki blazno poceni prodaja leo vince izpuhe. Ima slučajno kdo izkušnje z njim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na nemškem ebayu sem pod uporabniškim imenom auspuffprofi našel dealerja, ki blazno poceni prodaja leo vince izpuhe. Ima slučajno kdo izkušnje z njim?

Glede na feedback nebi smelo bit problema.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na nemškem ebayu sem pod uporabniškim imenom auspuffprofi našel dealerja, ki blazno poceni prodaja leo vince izpuhe. Ima slučajno kdo izkušnje z njim?

Kako pa to potem homologiraš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa to potem homologiraš?

Saj so najbrž papirji zraven in potem le-to samo vpišeš notri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj so najbrž papirji zraven in potem le-to samo vpišeš notri.

Dokumenti so že zraven, ampak zanima me če je kdo že homologiral takole kupljen izpuh. Pri naših kljukcih nikol ne veš kaj si zmislijo zakomplicirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš, da bi znali kaj komplicirati? Pa saj je vse EU, papirji pridejo zraven. Potem bi ga srali tudi, če bi auspuh nabavil npr. v Italiji? Pomoje, da ne bi smelo biti nekih težkih komplikacij. Že tako papirna vojna za homologacijo smrdi do neba, da te kar mine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kolega kopuje za fazerja leovince slip on pa ga zanima vaše mnenje glede tega modela in znamke nasploh, pa dobil je eno ponudbo 420 evrov skupaj z krivinami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kolikor sem jaz gledal, so izpuhi dobri. Jaz sem se zanj odločil tudi zato ker je precej cenejši od Akrapoviča. Problem pri fazerju je da ima dva dušilca kar takoj dvigne ceno. Kupoval sem predvsem zaradi zvoka, ker ima serijski fazerjev auspuh precej tiho nadležno žvižganje. Ko bo denar nameravam kombinirati LeoViceta s Power Commanderjem in k&n zračnim filtrom, kar naj bi malo popravilo vleko v nizkem srednjem območju in izboljšalo odzivnost motorja.. Akrapovič ima za fz6 po mojem mnenju tudi malce zastarel dizajn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še eno vprašanje, na eni strani sem zasledil Leovince slip on pa dve različni obliki izpuha, v čem je razlika?

post-22588-1234731210.jpg

post-22588-1234731223_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil FrigoFrops
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!