Skoči na vsebino

LeoVince izpuhi


moto_freak

Priporočene objave

Danes sem šou mimo, pa povprašal še po tem izpuhu, in sicer LeoVince za Z750 l.2009...po katalogu so imeli carbon/titan ali titan/titan modela in cena obeh je enaka in sicer s popustom naj bi bil 445€. :evilgrin: Če je ugodno, presodite sami, se mi ne sanja koliko so drugod...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem šou mimo, pa povprašal še po tem izpuhu, in sicer LeoVince za Z750 l.2009...po katalogu so imeli carbon/titan ali titan/titan modela in cena obeh je enaka in sicer s popustom naj bi bil 445€. :evilgrin: Če je ugodno, presodite sami, se mi ne sanja koliko so drugod...

Se mi zdi še vedno drago. Ebay fantje....

http://shop.ebay.de/?_from=R40&_trksid=p3907.m38.l1311&_nkw=Auspuff+Z750&_sacat=See-All-Categories

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi še vedno drago. Ebay fantje....

http://shop.ebay.de/...-All-Categories

No, ni glih take velike razlike. Na teh straneh sta 2 taka lonca za katere ceno sem jst povprasal/navedu: "Auspuff Leovince Factory Carbon Kawasaki Z 750 Z750 07" in en je za ceno 420+postnina, drugi pa 425+postnina. Meni osebno, se zdi bolj ugodno tole iz trgovine (zanesljivost, cas, kvaliteta, cena, in nenazadnje garancija). Da ne bo kdo mislu, da me trgovina placuje slucajno :P Jst sem za svoj lonc par mescev preiskal cel www in na koncu se je izkazalo, da sem imel najugodnejso ponudbo pred nosom :/ To trdim za f800 carbon lonc, za druge pa nevem. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

aloha!

a ma še kdo problem z leovincijom na fz6, ker sem kupil nove za moj model pa mi lih lepo ne pašejo oz če bi jih popolnoma naravnal bi se mi cev dotikala štela to pa nebi rad?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aloha!

a ma še kdo problem z leovincijom na fz6, ker sem kupil nove za moj model pa mi lih lepo ne pašejo oz če bi jih popolnoma naravnal bi se mi cev dotikala štela to pa nebi rad?!

....ne kompliciraj....mora pasat. Do sedaj je še vsakemu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

je že kdo menjal "gobo" na loncih ?

fz o6 letnik

Če z 'gobo' misliš polnilo v loncih, potem ja. Raznetaš, potegneš narazen, zamenjaš polnilo, sestaviš skupaj in zanetaš.

Kaj te še zanima?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če z 'gobo' misliš polnilo v loncih, potem ja. Raznetaš, potegneš narazen, zamenjaš polnilo, sestaviš skupaj in zanetaš.

Kaj te še zanima?

to to, sem imel v mislil

mislil sem samo zato, ker po 35 t kilometrih je že polnilo se izrablo, zdi se mi mal prihitro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Rabil bi db killer za LeoVince Sbk, za cbr 600rr 05-06, da homologiram zadevo.

Zanima me, če ima kdo in če bi bil tako dober, da bi mi db-killer posodu za en dan, dam za par drinkow :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če greš homoligirat na LPP dušilca ne potrebuješ. Izpuh jih sploh ne zanima (niti zvok). Zanimajo jih samo številke, ki so odtisnjene na izpuhu, če se ujemajo s tistimi na paprijih to je pa to....Povem iz izkušenj, ko sem homoligiral izpuh Mass, cca 2 meseca nazaj. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če greš homoligirat na LPP dušilca ne potrebuješ. Izpuh jih sploh ne zanima (niti zvok). Zanimajo jih samo številke, ki so odtisnjene na izpuhu, če se ujemajo s tistimi na paprijih to je pa to....Povem iz izkušenj, ko sem homoligiral izpuh Mass, cca 2 meseca nazaj. lp

Hvala za odgovor.

Jaz bom sicer homologiral v Kopru (Proavto), kjer pride inšpektor iz LJ (sklepam, da z LPP-ja), pa ne vem al bo tudi to gledal al ne, ker eni mi pravijo, da ja drugi spet, da ne.

Sej, če ne bom dobu bom pa šou brez, pa bom vidu kako bo.

Zdaj pa glede teh številk, na izpuhu imam napisano "SGI e13 0235 0238", na certifikatu pa "SGI 6412 e13 0238", a se morejo točno vse ujemat?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa glede teh številk, na izpuhu imam napisano "SGI e13 0235 0238", na certifikatu pa "SGI 6412 e13 0238", a se morejo točno vse ujemat?

lp

Po moje :grim. A na certifikatu piše, da je za tvoj tip/model motorja?

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piše ja, da je za moj tip/model motorja. Sicer bi že mogu bit pravi, ker sem pisal na LeoVince in so mi ga oni po mailu poslali.

Malo sem še nesiguren, ker številke na izpuhu in certifikatu niso čisto vse enake, pa da ne bo stric kaj kompliciral. :unsure:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolikor je meni to znano se morajo številke na izpuhu ujemati s številkami na certifikatu...drugače zadeva nebi imela smisla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor.

Jaz bom sicer homologiral v Kopru (Proavto), kjer pride inšpektor iz LJ (sklepam, da z LPP-ja), pa ne vem al bo tudi to gledal al ne, ker eni mi pravijo, da ja drugi spet, da ne.

Sej, če ne bom dobu bom pa šou brez, pa bom vidu kako bo.

Zdaj pa glede teh številk, na izpuhu imam napisano "SGI e13 0235 0238", na certifikatu pa "SGI 6412 e13 0238", a se morejo točno vse ujemat?

lp

@nix, kakšen model izpuha pa imaš to, na leovince strani ni namreč nič podobnega s takšnimi številkami.?

Drugače je pa tudi pri meni tako: na izpuhu piše "SGI e13 0236 0237", in na certifikatu "SGI 6406 e13 0237" Očitno že mora biti tako, tisti 6406 pomeni tip izpuha, (kar si pač pod tem razlagajo) , kaj pa je tisti dodatni 0236 na izpuhu pa tud nimam pojma, te številke ni na nobenem certifikatu.

Aja certifikata nisem potegnil iz interneta ampak imam original "knjižico", ki sem jo dobil original zapakirano v originalni škatli poleg novega izpuha, tako da po moji logiki bi moglo štimat. Če bodo kaj komplicirali bom pa videl ko se oglasim na RTI.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@nix, kakšen model izpuha pa imaš to, na leovince strani ni namreč nič podobnega s takšnimi številkami.?

Drugače je pa tudi pri meni tako: na izpuhu piše "SGI e13 0236 0237", in na certifikatu "SGI 6406 e13 0237" Očitno že mora biti tako, tisti 6406 pomeni tip izpuha, (kar si pač pod tem razlagajo) , kaj pa je tisti dodatni 0236 na izpuhu pa tud nimam pojma, te številke ni na nobenem certifikatu.

Aja certifikata nisem potegnil iz interneta ampak imam original "knjižico", ki sem jo dobil original zapakirano v originalni škatli poleg novega izpuha, tako da po moji logiki bi moglo štimat. Če bodo kaj komplicirali bom pa videl ko se oglasim na RTI.

LP

Meni npr. piše 2 številke, ker imam dva izpuha. Mogoče je pri tebi isto (ne vem ali imaš 2 izpuha)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni npr. piše 2 številke, ker imam dva izpuha. Mogoče je pri tebi isto (ne vem ali imaš 2 izpuha)...

jaz imam tudi dva izpuha, pa na obeh piše enaka številka ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače je pa tudi pri meni tako: na izpuhu piše "SGI e13 0236 0237"

...

Tudi meni na izpuhu piše identično, pa sem iskal če je kje kaka serijska št. pa je nisem našu. Pri homologaciji pa so poslikali le tole na izpuhu, št. šasije motorja in to je blo to. Morda pa leovinci nimajo serijske številke gor, ampak samo tip homologacije? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@nix, kakšen model izpuha pa imaš to, na leovince strani ni namreč nič podobnega s takšnimi številkami.?

LP

Sej lih zato, ker nisem na njihovi strani našu, sem jim pisal mail in so mi odgovorili, da ta model ni več v proizvodnji in so mi točno za ta model (vsaj upam) poslali certifikat po mailu.

Izpuh sem jaz dobu že na motorju, ko sem ga pred leti kupu in zgleda, da je med tem časom prišu novejši model LeoVinceja ven...

Drugače pa je na http://www.leovince.de/gutachten/ en kup certifikatov za Leote, ampak so razvrščeni po tipih izpuhov in če ne veš točno kateri tip je za tvoj motor si

ne moreš dosti pomagat, oz. ti vzame precej časa, da vse pregledaš.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!