Skoči na vsebino

LeoVince izpuhi


moto_freak

Priporočene objave

aha to je od tega k ma na avto netu oglas, ja sm mu mail poslal pa je reku da za FS-ko dobim lahko samo navadnega ovalca karbon titan ali navadnega :( :( :( :( :(

To je ta ja,sem hotel samo pomagat! Boš moral pri drugih proizvajalcih še malo pogledat.

Jaz sem danes dobil factory carbon,sem že zmontiral in je :worship: pa zvok z db kilerjem

je veliko glasnejši kot original! :naughty:

Brez pa seka preveč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je ta ja,sem hotel samo pomagat! Boš moral pri drugih proizvajalcih še malo pogledat.

Jaz sem danes dobil factory carbon,sem že zmontiral in je :worship: pa zvok z db kilerjem

je veliko glasnejši kot original! :naughty:

Brez pa seka preveč!

ja sj če se tega ne da dobit bom pol vzel MIVV carbon, mi je zato všeč k je majhn lonec k ni tok velik kot leo akrapovič, tam je pa tud dober zvok brez Db killerja :)

no sam da si zadovolen z izdelkom in glasom :) pa vseen hvala za pomoč ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Vcasih se je Hocko s tem pozabaval, je zrihtal za ful ugodno ceno. Zdaj ga pa tud jaz rabim Leo Vince za Varadero, pa je Hocko cist poniknil... ne trza na mejl, ali PM...

No, kje ste ugodno kupli Leo Vincije?

Thanks, LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vcasih se je Hocko s tem pozabaval, je zrihtal za ful ugodno ceno. Zdaj ga pa tud jaz rabim Leo Vince za Varadero, pa je Hocko cist poniknil... ne trza na mejl, ali PM...

No, kje ste ugodno kupli Leo Vincije?

Thanks, LP

pri hočkotu..par dni nazaj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj Leo Vince je dobil plehnat zvok :( . Sumim na polnilo v loncu. Ali je že kdo odpiral lonec? Ali je dovolj samo povrtati nete na koncu izpuha, da prideš do polnila? Ker originalnega polnila nimam sprašujem ali je možno lonc zapolniti tudi z stekleno volno, tak k smo na Tomosih oz. Lipnikih počeli :hmm: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj Leo Vince je dobil plehnat zvok :( . Sumim na polnilo v loncu. Ali je že kdo odpiral lonec? Ali je dovolj samo povrtati nete na koncu izpuha, da prideš do polnila? Ker originalnega polnila nimam sprašujem ali je možno lonc zapolniti tudi z stekleno volno, tak k smo na Tomosih oz. Lipnikih počeli :hmm: .

Lahk,lahk,če nimaš steklene volne pa baš runsko :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lp.Imam eno vprasanje.Namrec kupil sem lonec leovince (carbon) za suzuki gsxr600 K1,ampak papirje (majhna knjizica cca 12x9cm) pa je napisana samo za 750.Itak pase to na vse 600-750-1000 K1-K3,samo zaradi homologacije bi potreboval knjizico od 600.Ce je mogoce kdo ki to ima in bi samo posodil,da uredim homologacijo.

Na njihovi strani se dobi tudi en certifikat

http://www.sitogroup.com/pls/pazsito/pk...092;CO-6416.pdf

Mogoce kdo ve,ce je dovolj da tole sprintam na a4 in nesem na homologacijo?Ker cifre in ostalo se ujemajo.Nikoli ne ves,ker toti Viljem Lovec je pravi AS tam na tehnicnih v lj. :S

Lp in hvala.Tim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, samo sprintaš in se greš tja prijavit.

jest mam jutri 7.15 pregled pa sporočim.

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, samo sprintaš in se greš tja prijavit.

jest mam jutri 7.15 pregled pa sporočim.

Tnx,bom sel ju3 na lpp in oddal vlogo.Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp.Imam eno vprasanje....

Mogoce kdo ve,ce je dovolj da tole sprintam na a4 in nesem na homologacijo?Ker cifre in ostalo se ujemajo.Nikoli ne ves,ker toti Viljem Lovec je pravi AS tam na tehnicnih v lj. :S

Lp in hvala.Tim

Ja ta list bo dovolj. Sem nedavno tega homologiral izuh na tak način.

Tako da :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes homologiral leovinceja..

plačal 31 eur za pregled ki je trajal skupaj s tistim kar je napisal in poštempljal približno 3 minute in pol.

pa plačal še 21 eur za novo homologacijo, ker ta stara baje ne velja več..

rabiš pa spisano vlogo, z neta sprintaš homologacijo, greš tja se prijavit, in ko te pokličejo pripelješ moped pokazat. (to pa traja ene 10 dni)

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa plačal še 21 eur za novo homologacijo, ker ta stara baje ne velja več..

če si imel tamalo, potem je tako. Vse nove so plahte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si imel tamalo, potem je tako. Vse nove so plahte.

ja ta stara, lušna mala je bla..

dobim plahto po pošti..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri hočkotu..par dni nazaj :P

Se da dobit kakšno mobi ševilko?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se da dobit kakšno mobi ševilko?

LP

Hočko je član tega foruma (Hotchko). Vendar, zadnje cajte je malo manj dosegljiv.

Sicer mi je prejšnje za TDM on ugodno zrihtal tako, kot sva se zmenila. Zdaj sva bila tudi malo v navezi preko mejla, ampak sem preko oglasa našel Iztoka iz Šk. Loke, ki jih tudi zrihta (vsaj upam, da jih dobim :evilgrin: Za Varo ima Titan v akciji za par evričev dražje kot Alu, pa sem naročil Titan. Dobavni rok je 14 dni, torej čez 13 dni lahko poročam, če je res ali ni. Če rabi kdo kontakt, naj mi pošlje PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri temu iz Šk. loke je ror nabavil kolega, cena ugodna, za počakat je bilo 10dni, dobil tako in takrat kakor je bilo dogovorjeno :) Ni pa sicer kupoval Leo Vinceja ampak Rombota, ampak vseeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se da kje od koga zvedet, kolko bi me prišel izpuh za hornet 07?

lahko je Leo, lahko kaj drugega, nisem zbričen :P

zanimajo me cene, če kdo kaj ve...lahko tudi na PM...

lep pozdrav vsem skupaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se da kje od koga zvedet, kolko bi me prišel izpuh za hornet 07?

lahko je Leo, lahko kaj drugega, nisem zbričen :P

zanimajo me cene, če kdo kaj ve...lahko tudi na PM...

lep pozdrav vsem skupaj :)

Na horneti 07 pa moraš imeti akrapovič megafon. Drugače pa poglej malo po ebay-u.

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

megafon, sem kaj zamudil?

a misliš za gp style?

je akrapovičev še najlepši od vseh, kar sem jih gledal...ta sistem gp style...

Popravljeno . Popravil Fr3nky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!