Skoči na vsebino

LeoVince izpuhi


moto_freak

Priporočene objave

Kolega kopuje za fazerja leovince slip on pa ga zanima vaše mnenje glede tega modela in znamke nasploh, pa dobil je eno ponudbo 420 evrov skupaj z krivinami.

Naj vzame karbonskega, ker zgleda res špica, veliko lepše kot aluminijast. Jaz ga imam in je bomba!

Edit: Lahko pa tudi pride poslušat kako prede na FZ6.

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še eno vprašanje, na eni strani sem zasledil Leovince slip on pa dve različni obliki izpuha, v čem je razlika?

Taprvi je starejši dizajn in ima štrleče anuse, ta novi ima lepo zaobljene. Kar se dizajna tiče je TwoBrothers zadel v polno. Pri soundu pa francoski Devil:

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že kdo razkopaval ta izpuh? Zamenjal bi peno, pa me zanima, kako je sestavljen. Je kaj zavarjeno ali samo kovice prevrtaš pa narazen pade? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni!

namen imam kupiti leovincija iamam pa FZ6 04 pa me zanima če bo treba kaj nastavlat delovanje motorja ko bom zamenjal izpuh al samo zamenjam pa gasa!?

hvala za odgovor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni!

namen imam kupiti leovincija iamam pa FZ6 04 pa me zanima če bo treba kaj nastavlat delovanje motorja ko bom zamenjal izpuh al samo zamenjam pa gasa!?

hvala za odgovor :)

Če boš menjal tudi krivino, se ti bo malenkost zaganjal brez DB-killerjev, ko bo mašina hladna. Lahko rešiš tako, da malce povišaš obrate pri prostem teku, vendar ne pretiravaj. Lahko pa se voziš z DB-killerji, :whistle: s katerimi bi motor moral laufat normalno.

Popravljeno . Popravil dive
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak. Če sam cifre prepišejo, potem lahko neseš samo auspuh pa prometno tja?

Ne, ker poslikajo motor iz vseh strani z nameščenim izpuhom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak. Če sam cifre prepišejo, potem lahko neseš samo auspuh pa prometno tja?

Ne gre to tk z motorju morš prit.

Ne, ker poslikajo motor iz vseh strani z nameščenim izpuhom.

Js ko sm svoj izpuh šou homologirat je sam pogledu če mam dušilec, prepisu št. e xxxx, papirje pogledu ter na koncu zaželeu srečno vožnjo in to je to. Slikanja ni bilo, razen če je to ka po novem (avgusta 09 tega še ni bilo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Homologiral sem nekje oktobra pa je motor poslikal z vseh strani + tiste vgravirane številke! Si bil v MB ali LJ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V LJ.

No saj to smo pa že v temi o homologacijah ugotovili, da so velike razlike med MB in LJ. Jaz sem bil v MB!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Ko je lih govora o homologaciji...Zanima me samo kako se prijavim v LJ na LPP ali lahko to opravim preko telefona ali ne??In potrebne stvari, ki jih vzamem sabo...

Hvala

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Ko je lih govora o homologaciji...Zanima me samo kako se prijavim v LJ na LPP ali lahko to opravim preko telefona ali ne??In potrebne stvari, ki jih vzamem sabo...

Hvala

Lp

No tu maš en obrazec ki ga sprintaš izpolniš in dodaš vse potrebne fotokopije v eno kuverto in pošlješ na naslo. Po pošti boš dobu datum in uro obiska na lpp-ju. Meni so rekli da ne gre preko tel. niti preko e pošte.

http://www.jh-lj.si/upload/doc/1311_Vloga_...nega_vozila.pdf

Lp

Popravljeno . Popravil stiven6
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš vpisanega v homologacijo kot bi ga naj imeli tudi ostali,potem ni težav-problemov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš vpisanega v homologacijo kot bi ga naj imeli tudi ostali,potem ni težav-problemov!

Ja sem malo narobe napisal to se razume vse po zakonu. Mislil sem glede moči in to. Vpliv takšnega izpuha na moč motorja pri zaprti mašini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tu maš en obrazec ki ga sprintaš izpolniš in dodaš vse potrebne fotokopije v eno kuverto in pošlješ na naslo. Po pošti boš dobu datum in uro obiska na lpp-ju. Meni so rekli da ne gre preko tel. niti preko e pošte.

http://www.jh-lj.si/upload/doc/1311_Vloga_...nega_vozila.pdf

Lp

A ne se j....!!!A to moreš poslat.So pa f......!!!

Hvala

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
LP

mogoče kdo od vas ve če bi se dal dobit GP PRO verzijo za CBR 600FS ??

leo_vince_gp_proLG.jpg

Na številko, pa vprašaj 031 333 287 sem ravno danes dobil factoryja (FZ1) po zelo ugodni ceni!icon6.gif :worship:

Popravljeno . Popravil bagio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na številko, pa vprašaj 031 333 287 sem ravno danes dobil factoryja (FZ1) po zelo ugodni ceni!icon6.gif :worship:

aha to je od tega k ma na avto netu oglas, ja sm mu mail poslal pa je reku da za FS-ko dobim lahko samo navadnega ovalca karbon titan ali navadnega :( :( :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!