Skoči na vsebino

LeoVince izpuhi


moto_freak

Priporočene objave

Imam tvojo telefonsko ... .)

P.S.

za vse ostale: živim srečno izvenzakonsko skupnost že ene 25 let :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem ga potegnu, ampak sem ga s prednje strani izbil z daljšo leseno palico in plastičnim kladivom. Z zadnje strani se ni hotel premknit niti za mišjo ....., oziroma bi verjetno moral zelo konkretno uporabit klešče, kar mi pa ni najbolj dišalo. Pri vrnitvi dbkillerja nazaj na svoje mesto pa nikakor ni več sedel na isto mesto kot je bil prvotno, tako da sem moral malo podaljšati izvrtino (cca 2 mm), da sem ga lahko nazaj privijačil.

Sem pa trenutno še napol gluh, ker sem pri menjavi malenkost testiral, kakšen je zvok brez dimnika :rolleyes: Žena pravi, da se sosedova kure v kurniku po dveh urah še vedno neustavljivo derejo ... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno. Moj db killer na Leo-tu lahko dobim ven in noter brez probema. Ko sem odstranil db killer, sem imel prec občinstvo na balkonu :unsure: . Sem se zaradi ljubega miru in zarad sebe odločil, da db killer ostane nameščen. Res mal preveč ropota brez db killerja, tudi meni :krneki: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem dbkiler mal pobrusu po zunanjem robu, tko da ga lahko z roko not in ven vzamem. Glede tega, da bi bil pa motor brez dbkilerja preglasen, se pa ne strinjam....men je glih prou :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem dbkiler mal pobrusu po zunanjem robu, tko da ga lahko z roko not in ven vzamem. Glede tega, da bi bil pa motor brez dbkilerja preglasen, se pa ne strinjam....men je glih prou :devil:

tako strašen zvok pa tale fazerca spet nima, sem jih par slišal z akrapoti in leoti pa je za moj okus preveč medlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako strašen zvok pa tale fazerca spet nima, sem jih par slišal z akrapoti in leoti pa je za moj okus preveč medlo.

Na moji FZ6 kr dobr grmi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zanimivo, na fz6 se pa akrapo oreng dere, leo pa verjetno ni dosti zadaj.

Bi človek pričakoval, da bo litraš glasnejši. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zanimivo, na fz6 se pa akrapo oreng dere, leo pa verjetno ni dosti zadaj.

Bi človek pričakoval, da bo litraš glasnejši. :hmm:

To je podobno kot pri mladih in starih petelinih. Ta mladi se nonostop nekaj derejo in vreščijo, ta stari pa samo takrat ko je res potrebno (7.000 o/mim +) ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je podobno kot pri mladih in starih petelinih. Ta mladi se nonostop nekaj derejo in vreščijo, ta stari pa samo takrat ko je res potrebno (7.000 o/mim +) ... :)

A probamo enkrat :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes prevozil prvih 300 km z novim Leotom. Glasnost brez dušilca ravno pravšnja, da se motor pri hitrostih nad 100 km/h še sliši, ker z originalom se ga ni slišalo. Na Marofu bo pa balzam za dušo in srce :worship: Meja vrtljajev pri kateri motor začne vleče se je zvišala približno za 300 o/min (testni poligon - Vršič). Edina katastrofalna stvar pa je, da mi je prišalo drsati po tleh centralno stojalo. To bo treba obvezno porihtati ... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes prevozil prvih 300 km z novim Leotom. Glasnost brez dušilca ravno pravšnja, da se motor pri hitrostih nad 100 km/h še sliši, ker z originalom se ga ni slišalo. Na Marofu bo pa balzam za dušo in srce :worship: Meja vrtljajev pri kateri motor začne vleče se je zvišala približno za 300 o/min (testni poligon - Vršič). Edina katastrofalna stvar pa je, da mi je prišalo drsati po tleh centralno stojalo. To bo treba obvezno porihtati ... :hmm:

Ha, centralno stojalo ja....tud men je drsalo. pa sem samo tisto gumico odstranu k se nasloni na cev od auspuha, zdej je pa OK. Probej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako strašen zvok pa tale fazerca spet nima, sem jih par slišal z akrapoti in leoti pa je za moj okus preveč medlo.

Ja res je medlo ko ga voziš na nizkih obratih. Samo ko ga pa malo poteraš, pa mislim da se kar korajžno oglasi :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

:rolleyes: Iz radovednosti. Nikjer besede o X3 izpuhih od leota... Vozim namreč xt660x in mam gor 2 leota.. Zraven sem dobiu ceu kup nastavkov in do sedaj sm preizkusu ene 4 opcije... Najbolj globok glas ima brez nastavkov ampak se mi zdi da motor ne gre...kot bi meu preveč prepiha :? Će ma kdo z tem izkušnje bo vsak nasvet dobrodošel... Lp :D

post-21381-1221386734_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SBK EVO II 7904- karbon za FZ6 S2 2008. Če se kdo ukvarja s preprodajo na forumu naj mi pošlje sporočilo. V poštev pride tudi kakšna druga znamka, po možnosti karbon izpuha za omenjeni bcikl, če ni težav s homologacijo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskusi pri SM moto centru iz Solkana, se mi zdi, da so tam imeli svoj čas LeoVince. Ali pa kontaktiraj Hotsckota :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskusi pri SM moto centru iz Solkana, se mi zdi, da so tam imeli svoj čas LeoVince. Ali pa kontaktiraj Hotsckota :)

kaksne je mejl od hotsckot?

na PM sem prebal da ne odgovoraja dosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!