Skoči na vsebino

LeoVince izpuhi


moto_freak

Priporočene objave

Če bi slučajno kdo zasledil na e-bayu kakšnega rabljenega leovincija ali kaj podobnega za yamaho fz6 oz.fazer l.04 dalje(dva rora) naj mi prosim prilepi link.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem mu poslau mail pred mesecem in se enktrat pred tednoim pa nisem dobil nobenga odgovora (govorim o firmi z linka)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz pričakujem leovincije ampak navadne za KTM,pa ti lohk dam nalepke.....kontaktiraj me čez par dni pa pridi,ti jih dam zastonj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

ma kdo za prodat dušilc za leovince gp style?

 

Zakaj pa rabiš dušilec? A se ne tako čudovito... dere?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez mi je prevec, dere se preglasno, prevec pokanja... meu bi se en dusilc da bi ga obrezau, mal prirediu pa bi bla mogoce idealna varjanta zvoka..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo pozna koga ,ki bi popravil izpušni lonec LeoVince GPpro? Imam namreč malo udrtega. Sem ga že snel in pogledal, pa je treba zgleda lonec čist podret da se zravn pride. Sem pa tudi premišljeval če bi to lahko popravu kakšen klepar ,ki popravlja škodo od toče. Ali je za ta način premočan materijal,da bi z vakuumom vn potegnu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avspuh popravis tako da ga na eni strani zamašiš na drugi strani pa narediš tako ga ga lahko napumpaš. pač v loncu moreš ustvarit tlak nato se pa mesto udrtine pogreje z brenerjem in udrtina skoči ven

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vsem k mate te leovinčete go pro to tolko poka, kot da vam je pol mašine razpadlo?

Seka k zmešan :OK:. Drgač je pa  GP Pro, ne go pro

Popravljeno . Popravil jozexj6
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej jst vem da je to grozno kul in itd. in loude pipes save lives... :dry:

samo to je tolko poči, da sm najprej pogledala, če ga ni od zadej unga razneslo, al pa meni kak bat vn vrglo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej jst vem da je to grozno kul in itd. in loude pipes save lives... :dry:

samo to je tolko poči, da sm najprej pogledala, če ga ni od zadej unga razneslo, al pa meni kak bat vn vrglo.

 

Ahh dej dej, to je čist normalno, da vsake toliko malo zakolca :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leo Vinnce super truper prdulca  :music4:

 

welcome in the club :OK:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Kupil sem Suzuki SV650N K4, z Leotom, titanium, visoka izvedba http://www.oppracing.com/image_display.php?image=34632&id=16743

 

 

Problem je ker ni vpisan v homologacijo.

Na dušilcu je oznaka SGI6406 e13 0237 , sedaj me zanima če bo ta papir dober...http://www.leovince.de/gutachten/co-6744.pdf ?

 

Kako je z homologacijo? Je potrebno še kaj drugega? Račun? račun od serviserja-strokovna montaža?

Hvala za odgovor

LP

Popravljeno . Popravil 205T16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stevilke se ti ne ujemajo SGI....  sprintaj si vse  sheme pa slike izpuha, das to zraven,sam  pravm nc ne bo s tem stevilkam,  racunov pa ne rabis nobenih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

zanima me če kdo ve, ali je pri leovice tud možno dobit nadomestne dele, oz t.i. repair kit, kot pri akrapoviču? rabil bi  plašč lonca

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Se dobi kje ceneje izpuh za FZ6 kot na ebayu?

INOX MODEL 378€ + 12€ pošnina

KARBON MODEL 495€ + 12€ pošnina

Predvidevam, da neke posebne prednosti v karbonu ni, razen izgleda in da se ne "obarva" in pa v malenkost manjši teži?

Je morda kdo primerjal zvok tega novega modela LEOVINCE LV ONE (kjer sta oba lonca enako velika) z akrapovičem?

Rad bi imel čim bolj globok zvok...

če boš iskal lonce pod sedežem, ne boš dobil glasu, kot si ga želiš. Mogoče se boš odločil za kakšno predelavo :  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni.

Kupil sem Suzuki SV650N K4, z Leotom, titanium, visoka izvedba http://www.oppracing.com/image_display.php?image=34632&id=16743

 

 

Problem je ker ni vpisan v homologacijo.

Na dušilcu je oznaka SGI6406 e13 0237 , sedaj me zanima če bo ta papir dober...http://www.leovince.de/gutachten/co-6744.pdf ?

 

Kako je z homologacijo? Je potrebno še kaj drugega? Račun? račun od serviserja-strokovna montaža?

Hvala za odgovor

LP

Živjo 205T16, to so pa moje izkušnje.

Serviser mi je montiral Leota e13 alumini nizko izvedbo. Nato sem z vso dokumentacijo proizvajalca šel na tehnični. Tam so mi vse poslikali, čez 14 dni, pač procedura, sem plačal 31€(AvtoKrka), vgradnjo so mi vpisali v homologacijo, fotokopijo pa nosim s seboj, velja enakovredno kot homologacjiski karton.

Računa za montažo ne potrebuješ, morda je potrebno imeti raču o opravljeni homologacji, jaz jo imam.

Ker pa tvoj izpuh ni vpisan v homologaciji, povprašaj poklicane za to.

p.s.: ali voziš 205T16?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!