Skoči na vsebino

Varanje ...


blef

Priporočene objave

Zadeva, ki preprečuje, da bi se rojevali CEPCI. In kot vam že na začetku razložijo ni 100% zanesljiva..

:doze: in na žalost jo v večini uporabljajo napačni ljudje ...

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze: in na žalost jo v večini uporabljajo napačni ljudje ...

.)

Kako to misleš napačni ljudje?

@KeC:cepci se vseeno rojevajo (poglejvparlamentpress :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj se zgodi v istem času s teboj? Trebušček ni več raven in napet kot nekoč. Lasje se zredčijo in začnejo se prve gubice. Misliš, da se tvoja, zgolj teoretično, soproga ne sprašuje isto?

Trebuh je ok.

Lasje so ok.

Gubice pa so mi všeč tudi na ženskah, torej so ok.

Jebiga, imam srečo. Aja, ne...toliko sem discipliniran, da nimam kriminalnega odnosa do telesa in ne dopuščam, da je karkoli narobe. fizična in psihična kondicija gresta z roko v roki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@KeC:cepci se vseeno rojevajo ... poglej-v-parlament-press

ponesrečeni abortusi - takorekoč

tole mi je pa res

neznansko všeč

fantastična oznaka

naš parlament zasedajo

sami ponesrečeni abortusi

v vlogi poslancof&vlade Co.

:kva2:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

genialna oznaka

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@PEPE

Tko bom reku, ja sem bil prevaran.

Kaj narediti? Trenutno sem v veliki dilemi, ki jo moram najprej pri sebi razčistiti.

Nenazadnje me recmotemu tretje kolo ne zanima, jaz z njim do sedaj nisem imel nič in od sedaj naprej tud ne. On je zajebu svojo partnerko in mislim da ona tega ne ve. Jaz ji ne bom povedu, čeprav je prvo kar ti pride na misel maščevanje, kako njemu zagrenit življenje. Do sedaj je užival, sedaj naj pa trpi.

Kar boli in to full, je partner s katerim gradiš svoje življenje, kjer se odločitve sprejemajo skupaj s kompromisom enega in drugega, kjer ego ni prva stvar. Ko najprej posumiš da tukaj nekaj ne štima in probaš od partnerja dobiti razlago in ti on zagotovi, da je vse OK in ti vse to verjameš, naknadno pa ugotoviš, da ti je lagal, da je čustva namenjena tebi predajal drugemu - to boli, to ni fizična bolečina, tega se ne da razložit, če ne doživiš.

Če si še v fazi spoznavanja drug drugega, če bo rekel takole nimaš še družine, skupnega imetja je varanje sigurno boleče, vendar je odločitev da zapustiš razmerje veliko lažje. Če pa se ti to zgodi ko si s partnerjem že nekaj naredil so te bolečine veliko hujše.

Pa ne mi rečt kakšen pussy si, kaj se tle smiliš samemu sebi, začetek teme je bil čist enostaven, Kaj vi mislite kaj je to varanje? in moja pogled na varanje je enak kot od večine vas, če odmislim razne šraufe in knipinge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če imaš nekoga rad, ga imaš takega kot je :headbang: nihče ni cel lajf isti, sploh ženske k rodijo :wacko: vsako telo se stara, spreminja, ne zarad razmišljanja, ampak zakona narave.

zarad tako razmišljajočih kot si ti, lepotni kirurgi služjo mastne denarce. :wacko: uboge ženske, ki jim je sam lepota ključ do ljubezni :wacko: in ubogi moški, ki jim je samo to pomembno :wacko:

Kot v vsaki temi tudi tu na koncu potegneš kot glavni argument zelo obrabljene floskule. Bravo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če imaš nekoga rad, ga imaš takega kot je :headbang: nihče ni cel lajf isti, sploh ženske k rodijo :wacko: vsako telo se stara, spreminja, ne zarad razmišljanja, ampak zakona narave.

zarad tako razmišljajočih kot si ti, lepotni kirurgi služjo mastne denarce. :wacko: uboge ženske, ki jim je sam lepota ključ do ljubezni :wacko: in ubogi moški, ki jim je samo to pomembno :wacko:

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če imaš nekoga rad, ga imaš takega kot je :headbang: nihče ni cel lajf isti, sploh ženske k rodijo :wacko: vsako telo se stara, spreminja, ne zarad razmišljanja, ampak zakona narave.

zarad tako razmišljajočih kot si ti, lepotni kirurgi služjo mastne denarce. :wacko: uboge ženske, ki jim je sam lepota ključ do ljubezni :wacko: in ubogi moški, ki jim je samo to pomembno :wacko:

In kaj se zgodi v istem času s teboj? Trebušček ni več raven in napet kot nekoč. Lasje se zredčijo in začnejo se prve gubice. Misliš, da se tvoja, zgolj teoretično, soproga ne sprašuje isto?

Staranje je načeloma neizbežen in fizično pogojen proces. Samokontrola, stvar o kateri se mi zdi da Anubis piše pa je karakterna značilnost.

Zato se mi zdi, da sta ga malo pihnila...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Staranje je načeloma neizbežen in fizično pogojen proces. Samokontrola, stvar o kateri se mi zdi da Anubis piše pa je karakterna značilnost.

Zato se mi zdi, da sta ga malo pihnila...

Na dobrem zraku so stvari logične, ne?

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobr, da men dragi reče, da sem mu bla bolj všeč 2 leti nazaj ko sva se spoznala, ko sem baje imela večjo ritko kot jo mam zdaj :lol1: (pa je še zdej daleč od mejhne) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. ženska more met lepo zaobleno ritko (suhe ritke :BUA: )

2. da pa dragi reče, dasi mu bla bol všeč pred dvemi leti (sej razumem ka si misnla s to ritko, sam vseen :krneki: ) :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. če odmislim razne šraufe in knipinge.

.. pa parlament pown ponesrečenih abortusof - a ne?

Šalo na stran.

Ys

sem to doživel in preživel. Jebat ga .. če se to zgodi, ne moreš nič.

Imaš pa 2 opcije:

- prekiniti razmerje, razdeliti premoženje, po možnosti dobiti otroke in zaživeti na novo (kar sem storiw)

- vztrajati v razmerju in poizkušati urediti odnose ter pozabiti.

Druga

opcija se je (pri drugih) pokazala v glavnem za zavlačevanje agonije odnosa, ki je prav tako crkniw z neko časovno zamudo in zavlačevanim trpljenjem.

V

celi tragični zgodbi pa vedno najbolj nasrkajo otroci (če jih par ima) in zaradi tega se veliko partnerjev odloči za drugo opcijo in le zeloo redkim uspe rešiti familijo.

So

pa to boleče, hudooo boleče zadeve. Vendar, verjemi stari modri sovi iz črne hoste: čas celi vse rane - tudi te. Treba je gledati naprej in pustiti preteklost za sabo - predvsem pa v takem generalnem sranju otrokom največ pomeni odpuščanje med bivšimi partnerji in normalizacija odnosov na vsaj približen "prijateljski" nivo. Saj je njim najhuje - posebej, če jih kdo (navadno eden od partnerjev) izkorišča za razna finančna izsiljevanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje spoštovanje Modri Sovi iz Črne Hoste :)

pa ne okol govort preveč :doze:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@PEPE

Tko bom reku, ja sem bil prevaran.

Kaj narediti? Trenutno sem v veliki dilemi, ki jo moram najprej pri sebi razčistiti.

Nenazadnje me recmotemu tretje kolo ne zanima, jaz z njim do sedaj nisem imel nič in od sedaj naprej tud ne. On je zajebu svojo partnerko in mislim da ona tega ne ve. Jaz ji ne bom povedu, čeprav je prvo kar ti pride na misel maščevanje, kako njemu zagrenit življenje. Do sedaj je užival, sedaj naj pa trpi.

Kar boli in to full, je partner s katerim gradiš svoje življenje, kjer se odločitve sprejemajo skupaj s kompromisom enega in drugega, kjer ego ni prva stvar. Ko najprej posumiš da tukaj nekaj ne štima in probaš od partnerja dobiti razlago in ti on zagotovi, da je vse OK in ti vse to verjameš, naknadno pa ugotoviš, da ti je lagal, da je čustva namenjena tebi predajal drugemu - to boli, to ni fizična bolečina, tega se ne da razložit, če ne doživiš.

Če si še v fazi spoznavanja drug drugega, če bo rekel takole nimaš še družine, skupnega imetja je varanje sigurno boleče, vendar je odločitev da zapustiš razmerje veliko lažje. Če pa se ti to zgodi ko si s partnerjem že nekaj naredil so te bolečine veliko hujše.

Pa ne mi rečt kakšen pussy si, kaj se tle smiliš samemu sebi, začetek teme je bil čist enostaven, Kaj vi mislite kaj je to varanje? in moja pogled na varanje je enak kot od večine vas, če odmislim razne šraufe in knipinge.

vem da ni hujšega.. in ni pametno se maščevati čeprav je težko.. vedi samo vse se vrača vse se plača.. bo že dobila svoje ravno tako on..

ti pa pejt naprej in probi pozabit na to.. konec koncev ali ni bolš da si zdj vidu kakšna je kot pa potem ko bi bilo otroci ko pa je odhod še hujši..ker moje mnjenje je da se tega ne oprosti pa naj bodo otroci ali ne vem kaka ljubezen..pa ne gre za ego ampak samo spoštovanje sebe.. pravijo da tip samo enkrat udari žensko naslednič osla..in mislim da je isto pri varanju..

vso srečo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se ne maščevat??? nastavit čimveč pasti, da lahko potem uživaš u agoniji te osebe, ki ti je nekoč bla partner, obvezno potem pokrit s plahtico na kavču in jest sladoled medtem ko se krohotaš nad njegovimi peklenskimi mukami in agonijo :fredy: če imaš možnost, iztrgaš mu ven srce z golimi rokami in ga poješ s tamalo žličko za kavico mešat...obvezno seveda s cukrom posipat prej :devil:

mal za hec :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iztrgaš mu ven srce z golimi rokami in ga poješ s tamalo žličko za kavico mešat...obvezno seveda s cukrom posipat prej :devil:

mal za hec :P

dober tek :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se ne maščevat??? nastavit čimveč pasti, da lahko potem uživaš u agoniji te osebe, ki ti je nekoč bla partner, obvezno potem pokrit s plahtico na kavču in jest sladoled medtem ko se krohotaš nad njegovimi peklenskimi mukami in agonijo :fredy: če imaš možnost, iztrgaš mu ven srce z golimi rokami in ga poješ s tamalo žličko za kavico mešat...obvezno seveda s cukrom posipat prej :devil:

mal za hec :P

Čeprav si napisal, da je to hec, bo mogoče kdo to vzel resno.

Ne splača se ubadat z neresnim partnerjem več kot je potrebno, da uredita in podpišeta ločitvene papirje. Pol pa ga čimprej izbrisat iz misli. Bilo pa prošlo. Ma kakšno maščevanje? Kot da ne bi imel kaj pametnejšega počet v življenju. S tem samo žereš svoje živce in se spominjaš na nekaj slabega, nekaj kar te je prizadelo. Bolje usmerit svoje misli v neko novo ljubezen, novega hudička, ki ti bo zopet pokazal rogove. Ampak vmes bo pa lepo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. vedi samo vse se vrača vse se plača.. bo že dobila svoje ravno tako on..

Kakšna patetika....ne, ne vrne se vsem in ne, eni nič ne plačajo....če se pa tebi zdi oz. za nekoga ugotavljaš, da plačuje stare grehe je to spet tvoja lastna fantazija, da se to dogaja zato, ker je pač takrat naredil to kar je, da pa celo ve, da je to zakazen...je pa prav cuker dvigajoče (aja pa tudi pokesa se ne in tudi žal mu ni) :grrr ...

In ja, treba je odpustiti (zaradi sebe) vendar ne oprostiti.

Če se je zgodilo enkrat se bo drugič še lažje, sicer bo potrebno kar precej časa...za tretjič, četrtič, petič pa bojo krajši intervali.

Moje mnenje je tako...res pa da ne vem nič o ,,vaju,, in lahko sklepam samo iz sebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@PEPE

Tko bom reku, ja sem bil prevaran.

...

Pa ne mi rečt kakšen pussy si, kaj se tle smiliš samemu sebi,

Ne bom. :)

Rekel bom raje:

Sfižil se ti je projekt, očitno zastavljen z obilico dobre volje in velikih pričakovanj. Ampaq celo Space Shuttle je ruknil dol, pa je na njem garala kopica vrhunskih strokovnjakov. Mi se pa kot totalni amaterji lotevamo zadevščin, ki se jih vrh vsega ne da izračunati po nobeni formuli.

Torej:

verjemi stari modri sovi iz črne hoste: Treba je gledati naprej in pustiti preteklost za sabo...

In v tem kontekstu sploh ni pomembno, če:

.. bo že dobila svoje ravno tako on..

ker se te niti ona niti on več ne tičeta.

Vpiši se raje v mešani pevski zbor ali kako podobno ribogojnico. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Kar boli in to full, je partner s katerim gradiš svoje življenje, ...

...Pa ne mi rečt kakšen pussy si, kaj se tle smiliš samemu sebi,

...

Ne smili se sam sebi! Nisi ne prvi in ne zadnji. Premisli, ukrepaj, izvedi! Če boš sedel doma ko kup nesreče in samo žalostno in jezno gledal svojo partnerco, se ji boš še bolj zagabil.

Pa ponavadi za varanje ni krivda samo na eni strani. Včasih je treba tudi pri sebi pobrskat, kaj si pa ti doprinesel k temu, da je zbežala drugemu v objem.

Ponavadi ne bežiš iz razmerja, v katerem ti je lepo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna patetika....ne, ne vrne se vsem in ne, eni nič ne plačajo....če se pa tebi zdi oz. za nekoga ugotavljaš, da plačuje stare grehe je to spet tvoja lastna fantazija, da se to dogaja zato, ker je pač takrat naredil to kar je, da pa celo ve, da je to zakazen...je pa prav cuker dvigajoče (aja pa tudi pokesa se ne in tudi žal mu ni) :grrr ...

In ja, treba je odpustiti (zaradi sebe) vendar ne oprostiti.

Če se je zgodilo enkrat se bo drugič še lažje, sicer bo potrebno kar precej časa...za tretjič, četrtič, petič pa bojo krajši intervali.

Moje mnenje je tako...res pa da ne vem nič o ,,vaju,, in lahko sklepam samo iz sebe.

kot prvo ne gre zame.. jz imam v svoji vezi tako kot more biti.

jz pa mislim da se vse vrne..in ne mislim tako da bo isto dobil nazaj ali pa da bo celo vedel da je to zato dobil.. nee.. ampak ponavadi so taki razdiralci zakonov, prevaranti (v našem smislu) na stara leta, ko vsak rabi koga, sami in zagrenjeni. Nikomur še na pamet ne pade zakaj.. tudi za primer vem ko je mož varal ženo ko pa se je ločil je bil kmal prevaran tud sam. zdj je pijanec brez službe ker ni znal požret pač tega kar je blo.

ne trdim da vsak dobi svoje.. tudi če ne..

se pa strinjam treba je odpustiti ne pa oprostiti ..čeprav tudi oprostiš čez čas.

pa tudi to je res da kdor vara enkrat bo tudi drugič in naslednič..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr..ampak mislna sem tako kt sm pol napisala.. dobr skoraj vsak :D dobi enkrat dozo nazaj..

mislim da sem pol bolj razumljivo napisla PEPE.. :? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!