Skoči na vsebino

Varanje ...


blef

Priporočene objave

Sam mal ti cajta zmankuje zadnje cajte.

Najboljše zdravilo......je nova, mlada deklica........itaQ pa boš odslej mnogo bolj pazljiv!!!!!

Z dvema Merkatorjevima vrečkama pride.......in tut odide!!!!! :devil: :devil: :devil:

Ti pa si širokogruden. Ko prinese več kot zobno ščetko, si pečen. Je pa hec, saj to sem že napisal, da jih večina na tem forumu pametujo in pametuje o ženskah. Ko pa jih srečaš, slučajno, z njihovo boljšo polovico, so kot ovčice. Vsi pohlevni. Ne vedo, kam bi od zadrega pogledali. Na to temo smo se večkrat smejali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam mal ti cajta zmankuje zadnje cajte.

Najboljše zdravilo......je nova, mlada deklica........itaQ pa boš odslej mnogo bolj pazljiv!!!!!

Z dvema Merkatorjevima vrečkama pride.......in tut odide!!!!! :devil: :devil: :devil:

:fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko pa jih srečaš, slučajno, z njihovo boljšo polovico, so kot ovčice.

Imaš prav. In vedno, ampak res vedno zardijo in začnejo jecljati.

Ni mi jasno, ampak a njihovim fantom ni nič sumljivo ali kaj? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Ko prinese več kot zobno ščetko, si pečen. Je pa hec, saj to sem že napisal, da jih večina na tem forumu pametujo in pametuje o ženskah. Ko pa jih srečaš, slučajno, z njihovo boljšo polovico, so kot ovčice. Vsi pohlevni. Ne vedo, kam bi od zadrega pogledali. Na to temo smo se večkrat smejali.

Zobne ščetke še nima pri meni,se pa zgodi da se umijo z mojo.Seveda sem kot ovčica,kaj bi se pastirici upiral?Pol me s palco... :xx:

Imaš prav. In vedno, ampak res vedno zardijo in začnejo jecljati.

Ni mi jasno, ampak a njihovim fantom ni nič sumljivo ali kaj? :P

Jeclam še ne...zardim.Mogoče,tega mi še nobeden ni povedal(verjetno pa je tu še kak drug razlog za to :devil: )

Pir in cocta/coca cola so zakon :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snoopy, a ti maš punco?

Šur da ma. Ime ji je Charlie Brown :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snoopy, a ti maš punco?

Šur da ma. Ime ji je Charlie Brown :)

Se delata vidva norca z mene? :blink:

Ja jo mam!!!

In??Vaju to moti?

In to je 1A punca

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se delata vidva norca z mene? :blink:

Ja jo mam!!!

In??Vaju to moti?

In to je 1A punca

No, to pa si lepo povedal. Prvič, da sem prebral na tem forumu, da se je nekdo tako lepo in spoštljivo izrazil o svoji partnerki. Lepo. Če je tudi ona tako spoštljiva do tebe, je ne izpusti. Takšne so v Sloveniji zadnje čase v hudi manjšini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bc, tako je, ko človek zapopade v nekaj, kar še ni doživel in se prepusti situaciji, niti slučajno pa ni bil namen karkol izkoristit ampak predvsem raziskat neko področje z vsemi najboljšimi nameni in eventuelno enkrat tudi prešaltat, ampak ker se pri enih ljudeh stvari premikajo zelo počasi, med njih se štejem tud sam, je izpadlo na koncu kar čudno vse skupaj in se zdej nekaj ljudi touče po glavi in spet sem med njimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včas so rekl - zvestoba do groba :grim

kolikor vem je to slogan za laško pivo in navijaške skupine, nisem še slišal da bi ga kdo uporabljal za partnerstvo :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolikor vem je to slogan za laško pivo in navijaške skupine, nisem še slišal da bi ga kdo uporabljal za partnerstvo :devil:

Tole pa je ena od "najboljših", kar sem jih kdaj prebral na temle forumu. Bravo, Pervy!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je res :grim

[attachmentid=90560]

Res ja... :)

No, to pa si lepo povedal. Prvič, da sem prebral na tem forumu, da se je nekdo tako lepo in spoštljivo izrazil o svoji partnerki. Lepo. Če je tudi ona tako spoštljiva do tebe, je ne izpusti. Takšne so v Sloveniji zadnje čase v hudi manjšini.

Kako pa govorijo/te o svojih partnerjih?Se pravi da so dvojni agenti?Lažejo partnerju/ki in drugim? :BUA:

PS: Hvala za pripombo,vendar to vem že dolgo! :D V manjšini?Do zdj njej podobne še nisem srečal. :grrr

post-7954-1169746084.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=90560]

Res ja... :)

Kako pa govorijo/te o svojih partnerjih?Se pravi da so dvojni agenti?Lažejo partnerju/ki in drugim? :BUA:

PS: Hvala za pripombo,vendar to vem že dolgo! :D V manjšini?Do zdj njej podobne še nisem srečal. :grrr

Lepo, lepo. Le drži se je. Če te bo le imela rada?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včas so rekl - zvestoba do groba :grim

zvestoba samemu sebi, edin to šteje :OK: če ceniš sebe, boš tud druge :grim in če ceniš sebe, ne dovoliš da se partner norčuje iz tebe :grrr iz takega odnosa preprosto odideš :grim

sej ne moreš sam seb bit zvest samo drugemu če ti je kaj do njega lahk si pa še trem drugim tut zvest????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm

d.j., saj jaz nisem imel namena razglabljat o tem določenem dogodku, ker naj bi bile to privat zadeve (poleg naju vesta za to še dve osebi?) in najbrž ne pašejo na javni forum.

poleg tega pa tudi sam premalo ,,vem" o vsem skupaj - eno verzijo si človek sam naredi iz prebranega, drugo sliši v več različicah...

ne vem točno kaj misliš s tolčenjem po glavi vendar, če misliš, da bi imel pogovor kak pozitiven učinek mi (ali me :) ) lahko pošlješ (v) PM in tam nadaljujeva o točno tej zadevi...

drugače pa - kaj si nasplošno misliš(ite) o takšnih stvareh, ki sem jih napisal v prejšnjem sporočilu ( dirty talk, namigovanja, flirtanje, internet sex, phone sex... )?

naslov teme je varanje - spada to sem noter ali ne? če ne - kje je meja, je sploh možno varati brez fizičnega stika?

do kam je še ,,v redu it", je kaj razlike, če je tista oseba v zvezi ali ne...?

prevaranih se je nekaj oglasilo, prevaral pa nihče ni?

si ne upate priznati, ali smo res sami poštenjaki tukaj?

Popravljeno . Popravil BC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej zato sem pisal tako da ne bo ravno vsak direktiva vedel zakaj se gre, ne bi vedel kdo je četrta persona, približno pa sklepam.

če te kej ekstra zanima, kar vprašaj, normalno ne tukaj

varanje na daljavo je kar se mene tiče lahko brezosebno-vroče linije posnete ali v živo, kar enačim z gledanjem erotičnih filmov, lahko pa je komunikacija s simpatizirano osebo in v tem primeru je to že lažja oblika varanja a ga ne vidim kot škodljivega, če se ne razvije v kaj več ali postane vsakdan, ker je potem večja verjetnost da čustveno vpliva na odnos s pravim partnerjem, normalno negativno..če je pozitivno je itak cool, ča ti da tak način draženja več zagona, da naskočiš svojo tapravo babnco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prevaranih se je nekaj oglasilo, prevaral pa nihče ni?

si ne upate priznati, ali smo res sami poštenjaki tukaj?

pandorino skrinjico, ki nosi napis "kdo je s kom, kdo je koga probal, itd.", pustimo raje zaprto. če ne bi utegnilo veliko žolča in gnojnice teči na teh straneh :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če te kej ekstra zanima, kar vprašaj, normalno ne tukaj
heh

spet si mi pokazal da imam res bad judgement of caracter

in ne, ne bom te nič vprašal, ker

res ni več pomembno

je res predaleč nazaj

sem se odločil, da zaupam in brez zaupanja ni odnosa

ne rabim tretje verzije

in itak res nima smisla poslušat vnaprej preverjenih odgovorov

ne vem no

a ni lažje ne povedat nič, kot pa si nekaj zmislit ali pa nekaj na pol?

(to je retorično vprašanje - ne odgovarjat)

čeprav po eni strani te pa razumem, vsaj, če si tolčenje po glavi pravilno razlagam...

se bom pa odstranu iz debate, ker zgleda kot, da sva naredila iz (vsaj zame) nepomembne in pozabljene muhe debelega slona in da si ne bo kdo mislil, da je nekaj kar ni. ;)

pandorino skrinjico, ki nosi napis "kdo je s kom, kdo je koga probal, itd.", pustimo raje zaprto. če ne bi utegnilo veliko žolča in gnojnice teči na teh straneh :grim
seveda

čeprav sploh nisem mislil na ta način.

je touchy subject in mogoče za nekatere res bolje da se ne gre tja :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... za nekatere res bolje da se ne gre tja :rolleyes:

Kako pa ti razmišljaš?

Kaj pa je s tabo?

Ali

si predstavljaš, da nekdo od nas tule reče:

"Ys sm pa kurba/ir in sm varow svojo .. blablabla ..!"

Že

naslednji dan bi se našlo 130 pametnih,

ki bi pisali pridige temu taistemu, se delali norca, zmerjali,

pisali super nadsmešne komentarje ..

Haloooo ..

Kdo od vseh nas si pa želi kaj takega?

:grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ne veste kdo pije in kdo plača na MS :naughty: ?

Jest pijem,plača pa motosvet :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Oglašam se vam ker bi želel vaš odgovor na mojo hudo osebno travmo, ki me preganja. Živim namreč že nekaj let s punco, ki jo zelo ljubim in zadnje čase imam občutek, da me vara. Ne odgovarja mi na

GSM, veliko hodi naokrog s prijateljicami in ko jo vprašam s katerimi, so to vedno ali sodelavke ali pa osebe, ki jih ne poznam. Domov večkrat prihaja pozno ponoči in taxija, s katerim naj bi se pripeljala, nikoli ne vidim, čeprav slišim motor od avta, ona pa vedno zadnje metre pride peš. Veliko ji zvoni telefon in če se oglasim jaz, se na drugi strani veza prekine. Pred dnevi sem vzel v roke njen telefon, da bi pogledal, koliko je ura, ona pa se je zelo močno

razburila, češ da posegam v njeno privatnost, zato sem se odločil, da končno pridem zadevi do dna. Včeraj zvečer je šla zopet ven s prijateljicami in odločil sem se, da jo ob prihodu nekje skrit počakam

in preverim, kako in s kom se bo ponoči pripeljala domov.

Skril sem se za svojega Pucha in ko sem tako nekaj časa čepel, sem opazil, da se je na zadnjem blatniku na več koncih pojavila rja. Zdaj pa me zanima, kako naj to odstranim ali naj jo premažem s silikonom ali naj

zamenjam blatnik, da se ne bo rja širila še drugam??

Hvala in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zavajanje slušateljev oz spreminjanje poteka teme v mogoče malo resnejšo tematiko in ne le nabijanje kaj to posamezniku, ki s tem ni imel opravka, pomeni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, BC & DJ - a se mislita še dolgo v šifrah pogovarjat, al bo kateri že napisal vso travmo semle? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!