Skoči na vsebino

KATERI JE NAJBOLJŠI?


cesarica

Priporočene objave

Hehe, revež ima šele 4 poste, pa ste ga že tkole u q*** poslal.

Drugač je pa Honda x8r izredno prijeten skuter, lepo gre v ovinek, lepo stegne... Ni boljšega za po mestu - no ja, Zip mogoče. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EJ FOLK!!!! PEEZDA STE ME NAPADLI!!! HOTU SM RECT SAM TO DA SOVRAZIM MALE SKUTERJE!!! ZAKAJ? KER SE S SVIJIMI 193cm IN 100kg SLABO POCUTIM NA NJIH!!! SICER PA NITI SLUCAJNO NISM HOTU S TEM RECT DA JE RUNNER NAJBOLJSI IN DA SO VSI OSTALI ZANIC!!! DALEC OD TEGA!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kle se usi prov hudičevo spoznate sm pogruntov.. :) drgac je pa men moj sym jet s kr dobrm pospeskm in ugodno koncno cist dost.. ampak zelezn spojler pa se zmerej roX :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

x8r zato ko so mali. prebrav en stavek pred tem pr prvem postu. sicer pa tut ce bi jih ceprav jih ne, tako je moje mnenje tk ko vecina ludi kle ne mara runnerce. pa kaj zdej. js se ne sikiram. sam da je men fajn z runnerjem, pa da je teb fajn z x8r. zakaj bi delali komedije iz tega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nočem delat komedij. :D Samo to kar pravi tomosaki je res. :wink:

...sej niso komedije. Eni pač želijo vedet tisto, kar jim je všeč. Drugo je za njih podn. Prepričanja. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilbat: Živjo,sem nov na tem forumu in sem odprl novo temo, ker me zanima vaše mnenje o NOVIH SKUTERJIH. Kateri se vam zdi najboljši(oblika,barve,zmogljivost...). Upam da se bo tema prijela

Če hočeš skuter, ki ti bo laufal, in šel, pa da se jih bo fural 5 na njem, pa da se boš vozu po zadnjem, pa da boš skakal z njim, pa da se boš vozu po gozdu z njim, skratka, da boš lahko delu z njim vse, pa da bo motor še vedno laufal, vzami NRGja!Jest sem ga mel prej, zdej mam pa APRILO, in mam same probleme z mašino, kr mečem neki, pa friziram, pa še vseen ni tko kot bi moral bit...Na NRGju mc2, sm mel samo NRX izpuh gor, pa sm se pelal po zadnjem kolkr sm hotu, na APRILI mam pa 70CC kit, pa vseeno ne gre po zadnjem, vzdignem ga že, ampak obdržat ga ne morem, ker mu padejo obrati, in enostavno pade dol, ma kdo mogoče kako rešitev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nimam nič proti NRG-jem. Meni se zdi ful dober skuter, ampak ima pa vsaj pri meni dva minusa. Novo plastiko je treba dat pobarvat kakemu avtoličarju in bencinski tank je absolutno pod nivojem. Drugače ti ga pa jast tut priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nimam nič proti NRG-jem. Meni se zdi ful dober skuter, ampak ima pa vsaj pri meni dva minusa. Novo plastiko je treba dat pobarvat kakemu avtoličarju in bencinski tank je absolutno pod nivojem. Drugače ti ga pa jast tut priporočam.

Kaj je narobe z Tankom in plastiko, moja plastika je bla pobarvana zel kvalitetno...Verjetno morš pazit na kaj naletiš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je narobe z Tankom in plastiko, moja plastika je bla pobarvana zel kvalitetno...Verjetno morš pazit na kaj naletiš..

Napisal sem "novo" plastiko, kar pomeni, da če flikneš po asfaltu in plastika kot plastika pač razleti, moraš novo kupljeno plastiko pred montiranjem na skuter prebarvat, ker je ne pobarvajo že v tovarni. Tu ne gre za kvaliteto barvanja (včasih tudi, če ličar ni preveč spreten). Tank pa se meni osebno zdi premajhen (5,5 litra). Konkurenca ga ima vsaj 7 litrov. Liter pa pol več pa pomeni, da se lahko pelješ naslednjih 50km. Drugače pa je skuter med boljšimi po karakteristikah motorja in kvaliteto same vožnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa si kej mislte o Sym Jetu? sm ze odpru temo, sam nobeden nobenga konkretenga odgovora ne da..

Ne morem nič povedat, ker ga še nisem peljal. Če si sam zadovoljen z njim potem tako ni kaj dodat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sym jet je kr lep skuter samo maine pa nima nevem kak dobre.

Meni je osebno najbolj všeč speedfight2 in aerox, pa tudi nova gilera runer ni slaba.

Zdaj me pa zanima kateri skuter ki je odblokiran ima najboljše pospeške in največjo končno hitros (ampak ne končno hitrost po števcu ampak realno hitrost) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je najhitrejši NRG, ali pa mogoče Runner... Vendar bi jaz med tema dvema izbral NRGja, če bi se odločal za nakup - zaradi težišča. Sicer pa nimam nič proti Gilerici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj NRG-ji grejo baje ful dobro samo zadnji deli plastike so mi ful grdi. zato ga jaz nebi kupo runerca pa kr cool zgleda pa še gre dobro samo težišča nima vredu urejenega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NRG:super skutercek, ozki in leti pa potegne kar konkretno...vendar se mi vseeno zdi preozki, ker nekako nimam sigurnosti tolko v njega pa placa na njem, pa v ovinke ti bilanca sama pade v ovinek in jo moras ven tiscat...to ne vem zakaj je tak...

Runner:vcasih med najboljsimi (mogoce), ampak je res prava krava in polna plastike...ce pa pades pa verjemite, da se plastika vsa polomi, sploh tista, ko so zracniki gor..sploh pa je popolnoma nepokreten (ko invalid), ce se hoces obracat na mestu, je to skoraj nemogoce... (v primerjavi s speedfightom porazno:))pa tudi v ovinke nekako ni najboljsi za vozit in prevec vzravnana lega na njem...

Aerox:zelo lep in takoj bi ga mel tudi...bil druga izbira za speedfightom...malo me moti samo trdi zic zadni, ker ko sem se enrkat s prijateljem vozo, me je blo cel cas strah kdaj bom odzadi dol pado...kljub drazalom:). je pa za 1 osebo super skuter pa se ona sipica mala zlo fajn zgleda

SR:nekako mi ni vsec.niti oblika, niti njegovo premehko vzmetenje...pa malo prevelik se mi mogoce zdi..

Speedfight 1: jaz ga mam in nekako tako je:

potegne in leti priblizno enako kot runner, ce ni mogoce celo hitrejsi, saj runneru stevec zelo laze...

Spredaj na nihajni roki je vzmetenje PAIOLI odzadaj pa je tudi PAIOLI in je tudi nastavljivo! tak da ne mislit da ma samo aerox to... lega v ovinke z mojimi gumami je super, lahko rajsas po stenderu ce se nagnes dovolj pa se ne pades... (sam rajsi vseeno ne prakticiram:)) stevec kaze najbolj realno med vsemi 50cc skuterji. Dunkeru na zalost ne kaze tako, kot bi moral, pojma nimam zakaj (mogoce je pr nekaterih speedfight 2 kaj drugace, ker jaz mam speedfighta 1, ki mi je celo malo lepsi, ampak ma malo slabse luci)

bremze...v bistvu so malo cudne, primejo kar dobro, ampak meni se nenormalno rabijo zav. ploscice in pride pol to kar drago (skoraj vsakih 4000 km...)tudi diski so pri meni ze neki zrabljeni in majo ze kar fajn rob...

zic je kar fajn trd, ampak je skuter malo mehkejsi kot npr. aerox ali nrg in malo pomaga. ko se peljes okoli 50km te ze boli rit:)...ampak za sovoznika pa je sedez kar fajn, no odvisno od okusa.pa moti me, da je stevec samo do 100km/h, ker mi pol kazalec kaze vec kot je na stevcu:) saj se da zamenjat s stevcom od speedifhta 100, ampak stane to:)

to je nekak to, mogoce sem kaj pozabo napisat, skup vzeto bi najraje verjetno mel aeroxa, ampak tudi moj speedfight je zlo dober pol pa bi mel nrgja, runnerja pa nikol:)

meni leti kar precej vec od pijatla ki ma sra pa oba mama 70 polini pa se par drugih stvari zamenjanih... ne vem zakaj gre tak slabo njemu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moraš pač nekaj vzet v zakup. Čeprav tudi Aerox nima tako trdega zadnjega sedeža kot zgleda na prvi pogled. Oziroma je trd, ampak ni tako oblikovan, da bi te po nekaj kilometrih že začela bolet rit. Speedfight ima resda zadnji sedež najboljši med skuterji, ampak ima auspuh speljan nazaj, kar povzroča, da se zrak za sopotnikom vrtinči in potem tvoja punca recimo fajn smrdi po prekajenem olju. Težko rečem, kateri skuter sodi v sam vrh. Dodelanost je dandanes že skoraj vrhunska (saj tut mora bit za 500.000 sit), razn mogoče kakšnih italjanov kot so Gilera Runner in Italjet (beri: to je šrot). Drugače pa lahko po mili volji kupiš karkoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!