Skoči na vsebino

KATERI JE NAJBOLJŠI?


cesarica

Priporočene objave

ja, ja. to sem pozabo omenit:)

ce mas na speedfightu orginal avspuh smrdita ti in tvoj sopotnik (sopotonik je se na slabsem:D)

preverjeno...predvsem moja torba je smrdela ko sam hudic:) odkar pa mam zx-a pa smrad no more:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam enak avspuh kot ti dunker pa še vseeno se voha vonj po bencinu in olju, nič se ni spremenilo tak da prosim ne bit pametni glede tega ker to vseeno smrdi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm... naredil sem precej več kot 5000km v dvoje in nisem slišal ene same pritožbe na račun vonja iz avspuha...

Jest sem povedal tko kot je pri meni, OK?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ima sopotnik od Dunkerja zamašene sinusne kanale. :D Priporočam pregled pri kakšnem splošnem zdravniku ali pa naj sopotnik/sopotnica vpraša mamo, če je zavohala, da se njena hčer/ njen sin zadeva z novimi substancami (Castro shannel, Odda Motul).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Dunker, oprosti, če sem te preveč osebno napadu. Ampak to kar govoriš ti je očitno vsem na forumu ultra čudno. Ful rad bi se udeležil vašega vzporednega testa, ampak vprašanje kdaj bom šou s skuterjem naslednjič v Ljubljano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej Tomosaki, drugo leto itak grema v Lj, pa bomo takrat zorganizirali FUL KUL MEGA srečanje Skuter-loverjev, meli malo "overburna" pa tak. Midva bova v prednosti, ker bova gume že ogrela do tja; pa še mašina bo lažja, ker bova že mela prazne tanke (no, jaz bom moral še kje vmes tankat, ker mi pije ko nilski koj :) ).

Mater, tote moje športne vilce bom moral do takrat sporihtat, plastiko dodelat, okvir je še OK, aja, pa še auspuh bom moral poštelat (zaradi plavih angelov).

HE HE HE!

No ja, makaronari in napoleonarji majo ful lepe izdelke (ponavadi), meni osebno je od skuterov najbolj všeč speedfight, sam kot pravijo: vsaka slika ma svoje oke (al nekaj podobnega :D ). Drugače pa je speedfight nekako čisto povprečen skuter, le pri enkici so naredli nekaj napak (kot recimo gume, auspuh, premali tank,...), te pa so povečini pri dvojkici in raznih x-team in podobnih izvedbah odpravili. Graja gre pa še vedno na račun dragih servisnih storitev (predvsem rezervni deli) in že samega začetnega vložka (so pa itak vsi skuteri predragi za moje pojme :? ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, gume sem itak takoj zamenjal, ampak so so gume odvisne od tovarne, ki je naredla speedfighta, ker so pr speedfight 2 tudi iste gume vcasih!!

tank je pr dvojki tudi cisto isti - 7,5L, ce to ni dovolj, pol ne vem zakaj ma NRG 5L al se manj,... avspuh ma dvojka cisto isti oz. samo kataliziran da se slabse gre:) ne vem kdaj so kaj porpavli, ker je dvojkla samo face lift od enke in cisto nic ni drugace!

sicer pa mam jaz na moji enki druge gume ze zelo dolgo, avspuh tudi, dnara za tank pa nikol nimam, da bi ga napolno, ker zere vec kot 5l/100km:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej Tomosaki, drugo leto itak grema v Lj, pa bomo takrat zorganizirali FUL KUL MEGA srečanje Skuter-loverjev, meli malo "overburna" pa tak. Midva bova v prednosti, ker bova gume že ogrela do tja; pa še mašina bo lažja, ker bova že mela prazne tanke (no, jaz bom moral še kje vmes tankat, ker mi pije ko nilski koj :) ).

Mater, tote moje športne vilce bom moral do takrat sporihtat, plastiko dodelat, okvir je še OK, aja, pa še auspuh bom moral poštelat (zaradi plavih angelov).

HE HE HE!

No ja, makaronari in napoleonarji majo ful lepe izdelke (ponavadi), meni osebno je od skuterov najbolj všeč speedfight, sam kot pravijo: vsaka slika ma svoje oke (al nekaj podobnega :D ). Drugače pa je speedfight nekako čisto povprečen skuter, le pri enkici so naredli nekaj napak (kot recimo gume, auspuh, premali tank,...), te pa so povečini pri dvojkici in raznih x-team in podobnih izvedbah odpravili. Graja gre pa še vedno na račun dragih servisnih storitev (predvsem rezervni deli) in že samega začetnega vložka (so pa itak vsi skuteri predragi za moje pojme :? ).

Hehe se strinjam :D :D :D Bomo pač še Petrolovo "konzervo" privezali na skuter pa napajali žejne fergazerje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katero olje pa moraš uporabljati da ne smrdi iz avspuha

Težko bi ti jamčil da ti po katerem koli olju ne bo smrdelo iz avspuha. Imaš pa različna olja in različne vonje, olje so potem takem lahko izbira tudi kot parfum :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomosaki:ti si z maribora?kaj ce se bi enkrat dobli malo pa primerjali masince:) napriemr da pridete vi na ptuj al pa mi b mb, al pa nekam vmes - duplek naprimer:)

Ja itak! :D Ni problema. Tudi do Ptuja ni noben problem prit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kewl. te se mo kar zmenli enkrat:) ta nasledni teden mogoce celo? kako popoldne naprimer...al pa med vikendom.

kdo se je zraven tebe, tomosaki, tam v blizini doma?

Čuj bom probal še koga zraven prpeljat, samo nič ne obljubim. Bom vidu še kako bo nasledji teden. Enkrat se pa ziher moramo dobit. Če boš vido katerega na kakem modrem Aeroxu s črnimi felnami sem to jast, tak da me kr ustavi. Najbolj nedužn zgleda od daleč. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bi z veseljem pogledal te vaše stroje!

Čuj, ti si iz Majšperka. Pa tam se jast dostikar mimo peljem po oni cesti proti Poljčanam (cesta je ko na Grobniku :D ). Tam mam jast tekmovalne urice. Veš tisti prvi ovinek, če se pelješ čez Ptujsko goro, na drusi strani je prepad? No tam sem enkrat skoraj noter odleto, pa centralni štender zvil :D Lahko bi kdaj prišo do tebe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna keri tu koga, ko ma Debri Predator LC? Enega sem enkrat vido na pumpi v Kidričevem. Skuter zgleda od spredaj hudi gift, kak je za vozit pa nevem, ker po drugi strani pa se mi zdi ena vlka ladja :D Enkrat sem vido enega srebrno-oranžnega pa se mi je ful zaluštal. Verjetno zato, ker ga nobedn nima.

dpred.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so prodajali v Volanu na ptuju. Ampak jaz tega rajsi ne bi vzel, ti kar ostani pri svojem aeroxu:) dosti boljse...te se bomo pa zmenli kak pa kaj:) pa melandri, ce si iz majsperka, to je blizu mene, jaz sem itak malo ven iz ptuja doma:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Ne, sej nisem razmišljal, da bi kaj takega kupu, pol bi pa po dele v Španijo letal. Ampak zanimalo me je, če kdo pozna koga, ki ga ima. Deli iz Francije so najhitreje dostavljeni. Čudno, pa Italija je čist blizu pa majo take slabe povezave, pri Trgoavtu itak vsi spijo poleg. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!