Skoči na vsebino

KATERI JE NAJBOLJŠI?


cesarica

Priporočene objave

mah, no za slovenijo je to naprimer dalec, ampak ce gledas kake razdalje so v avstraliji med sosedi;)

do majsperka mam blizje ja, sploh ce grem tu prek enega hribcka kar na drugo stran:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah, no za slovenijo je to naprimer dalec, ampak ce gledas kake razdalje so v avstraliji med sosedi;)

do majsperka mam blizje ja, sploh ce grem tu prek enega hribcka kar na drugo stran:)

Veš po keri cesti lahko gremo dirkat? Jast temu sicer pravim "mali Grobnik", lahko pa jo najdeš na zemljevidu med Poljčanami in Majšperkom. Na nekaterih delih je sicer spodrkana, ampak ovinki so pa taki, da je včasih potrebno kr fino nagnit. Ptujska gor pa je itak čudež vsega. Čeprav si na tistem prvem levem ovinku (proti Kidričevem), ko pripelješ dol nebi še enkrat upal ponovit mojih kaskaderskih fint :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej, lahko se dobimo jutri al pa pojutrisnjem popoldne ze?

ne poznam tocno kiro cesto mislis, ampak so kar hude ceste tam ja:)

kdaj mata cas decka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni vedno pase skoraj:) lahko v petek ja. ob kolkih prblizno?

Uh, v petek jast nebom mogo. V četrtek sem do večera na faxu. Lahko bi pa šli v soboto proti popoldnevu ali pa nedeljo, če bi blo lepo. Mogoče za začetek en taki spoznavni dan pa da se malo peljemo okol. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, no potem pa še bom jaz neke napisal o najbolšem skuterju! Zame je seveda najbolši Yamaha Aerox! Ima zelo lep agresivem a tudi športen, zelo lahko je vodliv, sedež je malo čuden, tak da sopotnik se včasih malo buni, samo ni panike, zvok je kul, števec lepo oblikovan, dobro potegne,... Moj Aerox ni nič sfriziran, no samo ena blokada je odstranjena drugo pa nič, in mi gre okoli 75-80 km/h po mojem števce, še kar solidno! Skratka kul skuter, za začetnike (kot sn jaz bil) in tudi za tiste ki hočejo malo več! Ful hitro sn se ga navado, čeprav sn mislo da bom ful težko prešel iz mojega '87 letnik automatika, na '01 Aeroxa!! Kul skuter!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomosaki:torej, kdaj mas kaj cajta? Vceraj sma se z melandrijom ze malo vozakala okoli, tudi tam po "grobniku" :)

Sem ču ja :D Baje ti kar konkertno leti tvoj Lev pa tut njegova RS naj bi bla raketa. Mislim, da bom mel ta tedn čas. Recimo v četrtek al pa mogoče tut petek. Moramo se it malo peljat, ker že pol leta podiram teh 24.000Km :D Moram se it malo pelat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, no potem pa še bom jaz neke napisal o najbolšem skuterju! Zame je seveda najbolši Yamaha Aerox! Ima zelo lep agresivem a tudi športen, zelo lahko je vodliv, sedež je malo čuden, tak da sopotnik se včasih malo buni, samo ni panike, zvok je kul, števec lepo oblikovan, dobro potegne,... Moj Aerox ni nič sfriziran, no samo ena blokada je odstranjena drugo pa nič, in mi gre okoli 75-80 km/h po mojem števce, še kar solidno! Skratka kul skuter, za začetnike (kot sn jaz bil) in tudi za tiste ki hočejo malo več! Ful hitro sn se ga navado, čeprav sn mislo da bom ful težko prešel iz mojega '87 letnik automatika, na '01 Aeroxa!! Kul skuter!!!

Ja pridi ga pokazat pa prinesi poleg klip klap orodje. Mogoče najdemo še kako blokado pa se boš domov odpeljal 10 km/h. :D Ena je slepa cev auspuha, druga pa ring med jermenicama. Ma vse bomo porihatli. Jrk0, prinesi še varilni aparat poleg. :D :D

Drugače pa se strinjam. Res je dober skuter in ni mi žal, da sem si ga kupu. Ne morem trdit, da je najboljši, ker je prvo oblika stvar okusa, drugo pa nevem, kako se kaj drugi skuterji peljejo. Je pa vsekakor igračka za ovinke. Moj je sicer že malo veteransko nastrojen (25.000Km je že kar srednja starost) pa tut meni že manjka ene par jajc. Oh kje so tista lepa leta (mater, to sn pa reko, ko da sn star 95). 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe:)

rdece lucke so kic:D

skoda, da nisem vzgal se moje modre luci odspredi;)

zadno luc pa me ze ful dugo casa mika pobarvat, samo se bojim, da me kdo kdaj ne bi vido pa bi se zaletel v mene:/

Mogoce pa bi na sredini samo en krogec rdeci pustil , me zanima kak bi zgledalo :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmalu bom tudi js "objavu" slike mojega skuterja. :D Čeprav ga je kdo lahko že vidu. Bil je na sliki v primorskih novica (verjetno je bla tudi v slovenskih) kadar so ubili tisto family v Rovinju. Imajo žlahto v našem bloku. Slikal pa ga bom čim bo lepo vreme. Da bi vsaj blo... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!