Skoči na vsebino

KATERI JE NAJBOLJŠI?


cesarica

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...

ej tomosaki! ka te ti veš blokade vun davat al ke? ej če ja, te bi se midva lahko zmenla za to, plačam tudi! ker mojo domači mi tega sploh ne pustijo :(!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men tud doma niso pustili ven vzet blokad, pa je blo tkole:

Katalizator v original avspuhu je začel crkvat, pa sem doma oznanil, da si bom omislil nov avspuh. O kakšnem "Not for road use" napisu seveda nč kej ne vedo. :wink:

Ko so mi na servisu menjal avspuh, so seveda vzel ven še blokado... Hm, ja, jest nisem nč vedu o tem, ane? :wink:

Zdej se pa vozim okol z 70cc zadevo...

In vsakič, ko se gre fotr peljat, gre skuter ene 20km/h hitreje kot prejšnjič. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem svojga fotra komi prepriču. ga je mogu še tip na servisi mal prepričvat de jih je lohk ven dal. Pol k sem se pa dam pelu ma pa ni hotu prehtet kao de bi vidu kuko se pelem. Pol pa dam pridemo.Fotr iz avta jast pa skuter lkol pa gasa :fist:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah, no za slovenijo je to naprimer dalec, ampak ce gledas kake razdalje so v avstraliji med sosedi;)

do majsperka mam blizje ja, sploh ce grem tu prek enega hribcka kar na drugo stran:)

Veš po keri cesti lahko gremo dirkat? Jast temu sicer pravim "mali Grobnik", lahko pa jo najdeš na zemljevidu med Poljčanami in Majšperkom. Na nekaterih delih je sicer spodrkana, ampak ovinki so pa taki, da je včasih potrebno kr fino nagnit. Ptujska gor pa je itak čudež vsega. Čeprav si na tistem prvem levem ovinku (proti Kidričevem), ko pripelješ dol nebi še enkrat upal ponovit mojih kaskaderskih fint :D

Tomosaki, ta cesta je res zakon, ni kaj, tako za skuter kot za motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa gres v Majspergu namesto za Poljcane levo za Breg proti Rogatcu, kjer so tudi fajni ovinki, samo je cesta bolj slaba, pa se od med zmes je cca 4 km brez asfalta- zgleda da obnavljajo.Iz Rogatca pa kar lepo naprej proti Celju... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fajn cesta je. Všeč mi je ker je malo prometa, kvalliteta ji na določenih delih sicer bolj peša ko stara mama na vozeku, ampak ovinki so pa kr dobri. Drugače pa jo navadno ubiram od Maribora do Celja po stari cesti. Malo bolj prometna, več plavih, malo večje hitrosti in manj ovinkov. Še vedno mam raje tisto od Poljčan do Majšperka. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj foter je sicer reko, da je zdrkana do amena. Ampak za skuter je dovolj dobra pa še prometna ni. Ampak on bojda pozna še take z manj prometa, ker se tam najraje vozi - in potem se gre peljat od Maribora proti Ptuju (ja, tu pa je ful manj prometa). :D Drugače pa je dobra tudi tista od Lenarta do Ptuja. Vsaj prenovljena je. Je pa res, da ti dvigne dekl, ko vidiš, da ti en čiča na kosilnici vzame prednost (dosti travnikov je namreč tam okol in potem oteki vozijo vsepoprek).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ok, lahko vam povem da je stel od speedfighta kar dober.

vceraj sem leto iz ceste in pristal na njivi ki je 1m pod cesto. Stel je po mojem mnenju (laicnem) se vedno vredu... le zadnega dela skuterja vec ni. sprednji del je celi ostal, tudi blatnik, zadni del pa zlomljena plastika, luci vec ni, je razpadla na 100 kosckov...:(

ocitno konec sezone za letos.

na sreco sem jaz faso le v desno nogo v misico na stegnu, pa boli pa plavo je pa oteceno, pa hodit ne morem prevec...

Kako najboljse odstranit blato iz skuterja???ker je resnicno vsepovsod..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z unmu k majo avtopralnce gre kr dobr pomoje ... tist k ma ful hud curk

Sam de nav prehud, k tist ma pa res ornk curk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, saj sem opral ja:) ce vcasih pr nas ni dovol pritiska v cevi, pol pa ne gre. pa je blo dovolj:) zdaj je ociscen blata, spredno kolo vlece v levo nekam pa zadna bremza ne prime nic. pa zadna luc manjka:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj stric ma vap, samo to je tak mocno, da ti barvo s plastike odstrani.to pa jaz ne bi rad:)

jes sm z vapm pral skutr, pa mi ni barve dol zmetal, samo eno malossi nalepko toj use, barva je bla pa samo mal bl čista :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, saj sem opral ja:) ce vcasih pr nas ni dovol pritiska v cevi, pol pa ne gre. pa je blo dovolj:) zdaj je ociscen blata, spredno kolo vlece v levo nekam pa zadna bremza ne prime nic. pa zadna luc manjka:)

Stari, vesel sn, da se ti ni kaj hujšega zgodlo. Drugače pa, SpeedFight ma dober štel. Vbistvu si se zdaj še sam prepričal (jast sn se že enkrat prej). Glede prednjega kolesa pa, vsi ki so meli kdaj nesrečo s SF jim kolo vleče v levo. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!