Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

ne ne :D lepo na ravnem, celo ovink je bil vmes :D Sem pa tokrat vse prav naredil (celo speljal z 9k obrati, brez da bi me vrglo na zadnjo) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

yaoooo! Če nebi prodajal motorja bi ga ziher uzel ta kit! To mora pa bit pomoje bolše kot polini in malosi, kaj meniš? in kje si to slišal?In kaj pravijo zanj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je pri 113 že hotl crknit... slišal sem na aprilia forumu, cilinder je pa že v prodaji. Na mnenja še čakamo, baje pa ima skupaj z gianelli izpuhom 18KM...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr VEITU so take barabe dab ji clovk sam cez gobc uzgau ...Prvic narocim strehco in nosilec tablice za mojo sr 50 ! vse klapa ...narocim jim da nej mi ustimajo elektronko da bojo svetle luci , zmigavci, armatura ....pa da nej pogledajo se za starter k morjo sam neki zvezat da bo delal na kluc ....ok ..pravjo da bojo poklical da bi mogl bit ze jutri al pa najasnej cez dva dni narjen ....ok. ..klicm nasledn dan - niso se zacel delat ...cakam na klic nasledne 2 dni - ker se nic ne zgodi jih poklicem sam - un kurcev Jani Pogorsek al ker kurac je un pizdek mi rece da ne ve kok bo cena (prej je reku da bo za use sk do 30k sit) pa kaj bo narjen ...ok , ustanem mirn ...poklicejo me tocno cez en tedn odkar se motor popravla....pridm ke vs vesel ...vidm racun 26.000 ok...pol pa pogledam kwa je na racunu,...Strehca ni racunana,armatura ne svet , startrja sploh pogledal niso ...jz jih valda napizdm k ene budale ... kwa mislojo da so : en tedn so mel mutor pa niso mogl strehce narocit al kwa ? pa tizga konektorja al kwa je ze da bi zmigavci utripal : zdej sam gurijo ....nikol vec jim ne pelm mutorja ke !!!sam se prsu bom enkat ke pa bom use k delajo tm lastnorocno polomu !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U matic, tole je pa že resna jeza...

Mogoče bi blo najboljše, če ti to pelješ k enemu kolegu, ki raztura šraufanje (zih poznaš kkšnega mehanika, no), pa ti bo vse uštimal... Strehce dobiš pa kjerkoli, sam da dnar pokažeš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dunker : ma sj nikol vec ne pelm k veitu - sej sraufanje ni problem - poznam enga k dela pr miru kovicu - mi je sploh sestavu motor pa use postimu sam ni pa znou elektronke popravt ...pol pa jz pelm k veitu kjer me en tedn clovk nateguje ! EN TEDN ! pa se to ni naredu tist kar smo se zmenil - sj za samo strehco ni frke - bom sou u italijo pa dobu pol cnej sam razjezi me k se zmenmo kwa pol te pa en tedn nateguje pa ti vrne na pol narjen use skp ! bom drugic raj jz sam probu mau vezat zice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

melandri: je aprilia sr 50 (sj sm ze povedu ne?) in mi gre zdej udkar sm udpelu ud veita dost manj ! prej je bou stevc na skuterje do konca ukol 110 km/h zdj se pa ustav na 100km/h - usen je a sta dva gor al pa en ...na mutorju samm je pa kit polini 70 ccm for race - isti tak avspuh - pa frgazr je 19 pa tko naprej ...res je da notr se nism butn valckov - jih se morm - pa ful bi meu rd pospeske- (ze zdj so kar dobri - do ene 30 gre bl pocas pol k pa pride nad pa mutor totalno popizdi pa mas not prec 100 - po stevcu valda) aja ..vem da morm dt not lahke - sam kok je to gramov ...kar se pa brzine tice pa mislm da grem realnih ukol 85-90

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

no ewo js sm skutr prodau SR50 aprilio,

pa bi zdj presaltu na RS 50(70ccm) al RS125

pa me zanima kak je kej ce kdo ma kej od tega doma kak se vozi,itd.servisi,ceste kaks e drzi,pa to

dela dobro pa tak vlece.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest imam RS50 s TP73.5 kitom in gianellijem. Žal je pa to vse, kar imam predelano, tko da je končna samo 115. Ti bo melandri povedal, kako njegova leti :wink: 14s imam do 100, kar je podn :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se vedno ne verjamem, da tebi gre rska tolko. res ne. Poznam vec ljudi z rs50 predelanimi, pa nobenemu ne gre cez 110 in jih v bistvu vse prehitim s skuterjem. Se celo pospeske mam na zacetku malo oblsje kot melandri;) no, ok ko da v 3. me pici, ampak on ma predelanih dosti vec stvari kot ti... ne vem, kak lahko ta tvoj moped tak leti... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, v ZDa berem da jo samo odblokirajo in gre 60mph. Kit ne vpliva na hitrost skor nič. Si morda videl, kje je narejena od melandrija? Jest imam nizozemski model (sem dobil še nizozemska navodila zraven :lol: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 sekund do 100 zanič? Hm... takole ti bom rekel. Ne verjamem da maš samo 14 sekund do 100.

Jest imam s Polini 70 do 80 km/h približno 12 sekund. Pa ima moj moped manj kil kot tvoj, pa tud jest jih imam verjetno manj - pri tako malo konjih, kot jih imajo te zadeve, se 10 kil presneto pozna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za melandrija ne vem.

Vem pa da ma en moj prijatl iz nemcije model, ki je bil totalno zanic na zacetku in ga sploh odblokirat ne mores al neke:D mores kar vse zamenjat. in mu ne gre tako zelo dobro, tudi pospeski niso ne vem kako super...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

d0 50 pride v ene 4s, do 80 v 8s... do 100 pa se vleče in vlečeeee. ČE bo vse posreči, bom dobil od kolega videokamero in bom posnel en 0-100 poskus.

aja, pa mogoče bi bilo dobro bat menjatprej , ker mi je pri 113 enkrat hotla crknit :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 sekund do 100 zanič? Hm... takole ti bom rekel. Ne verjamem da maš samo 14 sekund do 100.

Jest imam s Polini 70 do 80 km/h približno 12 sekund. Pa ima moj moped manj kil kot tvoj, pa tud jest jih imam verjetno manj - pri tako malo konjih, kot jih imajo te zadeve, se 10 kil presneto pozna.

Sosedov benneli superbike ima do 80kmh 6s. Recimo da je to realno ene 8s do 80. Moj moped ima poln 110kg, jest jih imam pa 55, tko da dvomim...

Sem pa naredil 3 poskuse, kot si mi rekel z žepno uro prilepljeno. Prvič 17s (bedno spelu, nisem do konca nahodil...), drugič 14s, tretjič pa 15s.

Zdele se bom res zapičil v en video, ker mi ene par stvari ni jasnih. Recimo na naši 100m dolgi ulici lahko dobim not 60kmh, brez da bi se razpiču v kako ograjo. Ko sem štopu do 100, sem po prevoženih 400m imel not 80. Lohk da sem nareobe videl, samo na ulici je bilo gotovo 60.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!