Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

55kg? OK, no, tolk suh pa spet nisem. :wink: Moje kile se gibljejo med 60 in 65 (bližje 65 :oops: :wink: ).

Hm... Jest morm drugač menjat še fedre na sklopki, da bo potegnil pri višjih obratih... Pol mogoče lahko pričakujem okrog 4s do 50 km/h... Zaenkrat še malo manjka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri moji pa sem opazil, da do 60 še kam gre, pol je pa konc. Avto, ki vozi 60 pehitevati je že samomor :lol: Enkrat je šlo zelo zelo na tesno, ko je nasproti prihajal tovornjak, ata 70 letni v bolhci pa se ni dal :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste vsi tukaj lahka kategorija :?:

Mater, pa kaj vsi mate pod 70kg? Zdaj se pa že res počutim debelega. Moj ma do 100 ene 18s z mano vred, s kakim lažjim pa par sekund manj. Ko se mašina enkrat vlaufa ni problem tut pri 90km/h prehitevat avtomobila, ki vozi z enako hitrostjo. Moram rečt, da navor sem kar uspel uskladit, upam samo, da bo odlgo držalo tako razmerje. Drugače pa ne morem točno povedat, kolk mam pospešek na malih brzinah, ker cajger zaostaja za pospeškom. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To s cajgarom sem jaztudi razmislal. Ker pospesek mam okoli 11,12 do 80. Ampak ko bremzam naprimer, cajgar zeeeelo pocasi gre na speedfigtu navzdol, torej mislim da je navzgor enako. Mogoce pa mam celo manj s do 80:)

Igralec.

jaz sem samo z menjanim avspuhom prehitel rs-a v pospeskih. enako predelanega kot je tvoj. s 70 kitom potegne seveda kar obcutno bolj...tak da bi po tvojem jaz mogo najmanj 8 s do 80met...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, mam pa okoli 58 kil:) lahka kateogrija, indeed:D

Pa jaz s skuterom pr 70,80, tudi 90 lahko avto se grem prehitevat...sploh ne potegne pol tako zelo slabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti morš met okol 6s-8s do 80. 8 če števc ne laže, 6 pa če laže :wink:

to pri bremzanju je pa pomoje pri vseh. Jest vozim 60, ustavim in po 2s je števec na 0 :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6s do 80 ja:D to bo to. pa ti sploh ves kaki pospeski so to? daj se vsedi v fotrov avto pa daj na gas, pa bos vido da te pr avtu, ki ma 10s do 100 kar fajn ze zalima v zic...

mah, saj brezveze se prepirat, dokler vzporedno ne sprobamo:) ne bom trdil da mam prav in ti ne trdi, da mas ti prav pa je:)

pr meni traja vec kot 2 sekundi da je na 0 stevec:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se prepirate glede teh mopedalcov :D ! Jrko kdaj si pa ti mene v pospeskih prehitel?? ti samo pridi pa lahko vzporedno probava pa bomo potem vidli :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Um, fisrt let`s ccol down mkeeey? :D Nima se smisla preprirat glede tega. Tudi, če boste šli vzporedno testirat nebo šlo, ker mate različne teže. To pa pri tistih 10KM zelo vpliva na pospešek pa tudi pojemek. Razn, če bo vseskupaj testiral en osebek? :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bom mel v petek kaj cajta, če bo lepo vreme pa se lahko dobimo pa sprobamo, kolk keri pospeši, leti, prdi, itd. Na mojega ne računajte kaj dosti, ker sem vsaki dan težji, pa skuter dosti bolj švica pod mojo ritjo. Lahko pa keri drugi sproba, ko ma manj kil. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater, Melandriju pa gre njegova SR-ka ko raketa. Tam pri višjih obratih zagrabi pol pa sploh noče spustit. Približno tako, kot če bi bika za roge primu na rodeu. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe! ah moeni gre cisto povprecno moped, ampka tvoj Aerox pa gre res fajn! Moram priznat da se se z nobenim skuterjem nisem tako poljal, niti z JRKOTOVIM!! :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe:)

Tomosaki:zaj mamo mi pocitnice pa povej kdaj ams kaj cajta pa se dobimo se vsi skup enkrat malo:) tam nekje po torku, da "instaliram" se novi variomat:) bomo vidli kak boslo. Upam, da boljse :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evil:

We will see about that;)

Prita k meni, tu je ena taka ful specialna cesta p gremo dirkat. OBmo vidli kiri bo prej v gozdu oziroma prepadu :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi hoče en razložit,kako čez tehnični pregled pridete.........predelava na 70ccm,končna 130,......a v originalu je vse popolnoma drugače??????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!