Skoči na vsebino

Prednosti, če si član MK, MC ali KLM


Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...

A bi me kdo vzel v kakšno motoristično skupino??

Bi vam mal' motorje glancu!! :yes:

Pri nas v Mk Nm so vsem vrata odprta.Lahko se še prijaviš za IMOT v soboto je še par mest prostih.Več info na naši spletni strani Lp. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kr nabavi zobne krtacke pa palčke za ušesa pucat :grim

Pa nekaj zobotrebcev tudi, če hočeš it v detajle! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Je kakšen motoklub v Logatcu? Sicer sem precej zaseden, ampak čez vikend bi mi pa pasala kakšna skupna vožnja. Moje ne spravim na motor, zato se precej vozim sam, ampak včasih pa družba pravv pride

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

mater ste ovce, kot da ne moreš bit sam sebi zadost in če te prime, se pač priklopiš eni skupinici, ki se pelje v tvoji smeri :(

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

uh, seveda. uposteval tvoj nasvet.

..............in se priklopil ca. 60tim HAMC-om. me je kar mal sram. :blush:

kot edinega na motorju ........ :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Je kakšen motoklub v Logatcu? Sicer sem precej zaseden, ampak čez vikend bi mi pa pasala kakšna skupna vožnja. Moje ne spravim na motor, zato se precej vozim sam, ampak včasih pa družba pravv pride

pozdravljen, jaz sem tudi iz Logatca. Lahko narediva kdaj kaksno turo skupaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 8 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Mene pa zanima, zakaj mora imeti skoraj vsak MC ali MK angleško ime ali pa vsaj nadomeščene šumnike in kakšen Y. A se potem lažje poistovetiš z liki iz filmov al kako? :hmm:

Dobro, tako poimenovanje je razumljivo za fantovske pop skupine, ampak za odrasle fante in dekleta mi pa nekako ne zveni.

 

Pozdravljeni

 

Je kar nekaj Klubov, ki ima Slovensko ime Kluba, v tujini na moto zborih/srečanjih/prireditvah pa s ponosom povedo, da prihajajo iz Slovenije.

 

Lep pozdrav  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

So modeli,kateri ne razumejo,pa so preveč glasni pa pametni pa modrujejo pa še zmer nč ne vejo.lej bomo vidl pa boš povedu osebno ,jez te ne razumem,se vidmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So modeli,kateri ne razumejo,pa so preveč glasni pa pametni pa modrujejo pa še zmer nč ne vejo.lej bomo vidl pa boš povedu osebno ,jez te ne razumem,se vidmo

Glej, jaz pa tebe razumem, verjetno si MC vajenec in se od tebe pričakuje, da boš kričal in delal reklamo za svoj klub, razglašal pripadnost, etc... Ampak ne moreš trdit, da tvoj klub rula, vse ostalo je pa, po tvoje kuhac in podobno. Sam sem član enega od najstarejših klubov na motosceni v SLO in mislim, da bi novonastali klubi in seveda novopečeni člani le-teh lahko pokazali malce več spoštovanja do starejših (beri zrelejših) kolegov, saj konec koncev, asvalt, obcestni kamen, prepust ali drevo je enako trd za vse! Pa seveda, se vidimo na kakšnemu zboru in katero rečemo ob kriglu piva, seveda vse v smislu druženja in dobre volje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, jaz pa tebe razumem, verjetno si MC vajenec in se od tebe pričakuje, da boš kričal in delal reklamo za svoj klub, razglašal pripadnost, etc... Ampak ne moreš trdit, da tvoj klub rula, vse ostalo je pa, po tvoje kuhac in podobno. Sam sem član enega od najstarejših klubov na motosceni v SLO in mislim, da bi novonastali klubi in seveda novopečeni člani le-teh lahko pokazali malce več spoštovanja do starejših (beri zrelejših) kolegov, saj konec koncev, asvalt, obcestni kamen, prepust ali drevo je enako trd za vse! Pa seveda, se vidimo na kakšnemu zboru in katero rečemo ob kriglu piva, seveda vse v smislu druženja in dobre volje. 

:yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So modeli,kateri ne razumejo,pa so preveč glasni pa pametni pa modrujejo pa še zmer nč ne vejo.lej bomo vidl pa boš povedu osebno ,jez te ne razumem,se vidmo

 

 

Koji si ti primitivni butelj, vsaka ti čast....  Zaradi takih kot si ti ne bi bil in nikoli ne bom član nobenega kluba.

 

 

Pa kraj bivanja si po nemško napisal, ti švabski ritoliznik... To je tako, kot da bi Avstrijec napisal, da je na Dunaju doma, ali pa Italijan, da je v Trstu.... Samo nekateri Slovenci so taki papki.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler se ljudje združujejo v klube zaradi druženja in veselja do istega hobija, je vse v redu. Čim pa se nekdo včlani v neki klub zato, da bo 'nekaj več'... ker bo imel znak na puklu... pa to ni več to. Mislim pa, da je Slovenija malo premajhna za toliko moto klubov, kot jih je sedaj. Včasih so bili štirje in je bilo povsem dovolj.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

 

Se popolnoma strinjam.

Kar se pa samih društev tiče, je bolje, da jih je več, se lažje dela selekcija. Pred 30 leti je bilo ščepec moto društev, in je posameznik, ki je hotel biti nekaj posebnega, metal slabo luč na društvo. Sama izključitev ni kaj dosti pripomogla.

Danes je društev mali miljon in se vsak lahko včlani, da bo med sebi enakimi.

Ob tem se pa pozablja, citiram:

 

 saj konec koncev, asvalt, obcestni kamen, prepust ali drevo je enako trd za vse! 

kar pa je čista resnica. Vsi smo na istem in enako ranljivi.

 

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler se ljudje združujejo v klube zaradi druženja in veselja do istega hobija, je vse v redu. Čim pa se nekdo včlani v neki klub zato, da bo 'nekaj več'... ker bo imel znak na puklu... pa to ni več to. Mislim pa, da je Slovenija malo premajhna za toliko moto klubov, kot jih je sedaj. Včasih so bili štirje in je bilo povsem dovolj.

 

Se pridružim temu, kar je napisal "motofrik". Saj ni problem, če nekomu paše, da ima na lajbiču nek našitek, značko... Malikovanje nekih prekooceanskih mc-jev pa se mi zdi malo problematično, saj se ve, da mnoge tovrstne skupine (v zda...) gradijo svoj imidž na kriminalnih dejavnostih... Namesto tega, da naši domači motobratranci odprejo še eno podružnico najslavnejšega  mc kluba na svetu, naj raje pokažejo kaj pozitivnega, organizirajo kako dobrodelno dražbo, koncert, furo... Pa se bomo vsi bolje razumeli...
Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vseh teh postih še vedno ne vem odgovora na prvotno vprašanje - prednosti, če si član MC, MK ali KLM?

Lahko pa, da sem kaj spregledal... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!