Skoči na vsebino

Prednosti, če si član MK, MC ali KLM


Priporočene objave

kaj menim o tem...primerjaš znake z uniformami..potem lahko poveževa te uniforme in dogodek, kateri je bil prej omenjen tudi z vojno...

Jah, ti si to malo po svoje razlagas! Mas pa prav, ce bi bilo to tko misljeno...sam ni! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, ti si to malo po svoje razlagas! Mas pa prav, ce bi bilo to tko misljeno...sam ni! .)

zgodbo, ko so pred leti neki modeli pri nas izdelali lajbce v barvah Hellsov? Niso jih dolgo nosili, sploh pa ne na ksnem zboru, ker so prisli Hellsi z Dunaja, (v spremstvu tudi parih drugih klubov) jih takoj nasli in jim potrgali znake z lajbcov, pa malo so jim zazugali seveda,

na kaj pa te ta dogodek spominja...na prijateljstvo, pomoč, razumevanje,......

a misliš da so ti modeli to naredili da bi užalili hellse.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, kaj delate tak kraval okrog MC,MK,itd..Če ti paše, si član, drugače pa ne. Če ugotoviš, da te v društvu ali klubu maltertirajo kot novinca, pač izstopiš (razen če ti ne zagrozijo :lol:

Sej ne delamo kravala Thundercat, ljudje sprasujejo, ljudje odgovarjajo, that's it! Pa tudi ne maltretirajo nikjer novih clanov, brez skrbi, zadeva je pa itak prostovoljna! .) Da bi pa komu grozili :hmm: ...kako pa naprimer :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..na kaj pa te ta dogodek spominja...na prijateljstvo, pomoč, razumevanje,......

a misliš da so ti modeli to naredili da bi užalili hellse.... :hmm:

Ne da bi jih uzalili, ampak lahko se obnasajo neprimerno, izscenirajo kaksen izgred in avtomatsko vrzejo slabo luc na njih. To pa nihce ne pusti, zato branijo sebe in svoje znake. Sosedu ukrades iz strika policijsko uniformo, gres pred vrtec, oklofutas dva, tri, pa se trsico v rit sunes in kdo bo kriv! Jasno policija to ni naredila, ima pa sranje preden to razcistijo! Zakaj imet sranje sploh? Za to gre predvsem .)

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..na kaj pa te ta dogodek spominja...na prijateljstvo, pomoč, razumevanje

...hvala bogu ker mc zdruzuje prijatelje, ki si zaupajo, se druzijo, zezajo, itd, itd, zato pa prides najprej not kot zacetnik-vajenec .) da vidis ti kakor tudi ostali clani, ali ste za skupaj, ce ste, potem postanes clan! Z drugimi besedami si si znak zasluzil, that's it .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smo že pri temi........

Ve se da imajo K in MCji tudi pisano pravilo o določenem številu obvezno obiskanih zborov na leto!

Pa me zanima kaj vi mislite o tem in kakšna številka se vam zdi sprejemljiva!?!?!

PS: da se ne boste brezveze preveč razpšisali - malce v pomislek : Klub obiskuje zbore in motoristične prireditve da: se zabava in druži, naveže kontakte, pridobi prijateljstva in tako omogoči uspeh oz. dobrio udelećžbo na lastni prireditvi. Motorist posametnik, freerider pač teh obveznosti nima...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Pa me zanima kaj vi mislite o tem in kakšna številka se vam zdi sprejemljiva!?!?!

Moje osebno mnenje, je, da se obisce cimvec zborov v cimvecjem stevilu! Tezko mi je nizat stevilo zborov itd...ampak, ce je clanov vec, si lahko obiske razdelijo, ce jih je manj, zna bit pa za tisto pescico clanov to malce utrudljivo. Skratka treba se je pojavljat, tu ni izgovorov in opravicil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

nevem kje vam ta podatek o obveznih udeležbah na zborih in podobno.

Pri nas tega ni.

Je pa zaželeno da se udeležiš vseh sestankov kluba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš pa tudi eno tako motoristično druščino, imenovano Solo Riders,

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

mal sm preveru vaš statut... impresioniralo me je tisto da vsak da za rundo... zavoljo vašega zdravja upam da se nikol ne boste zbrali vsi naenkrat :D

drugač pa vsa čast... izjemna ideja... (sam sicer še razmišljam kaj narest glede včlanjevanja ker me je mal strah vse količine alkohola k jo bom mogu konzumirat če se nas precej zbere)

da ne bo pol tri dni samo :SS :zzz: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... impresioniralo me je tisto da vsak da za rundo...

tisto pravilo je pod neobvezno in bolj fora, tko da ni blema ... za 130 rund bi se pa morali itaq za 14 dni dobit ... :huh: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto pravilo je pod neobvezno in bolj fora, tko da ni blema ... za 130 rund bi se pa morali itaq za 14 dni dobit ...  :huh:  :OK:

Hja, mogli bi i to :)

nisem pa zasledil pri kakšnih MKjih al pa MCjih - a ima mogoče kdo kakšno podobno pravilo? in kako imajo običajno rešeno za denar - skupna blagajna, pa ko pridejo na motozbor, lepo iz blagajne tut za kako rundo? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, mogli bi i to :)

nisem pa zasledil pri kakšnih MKjih al pa MCjih - a ima mogoče kdo kakšno podobno pravilo? in kako imajo običajno rešeno za denar - skupna blagajna, pa ko pridejo na motozbor, lepo iz blagajne tut za kako rundo? :D

Vecinoma odvisno od kluba do kluba... Mi si npr. placujemo pijaco sami... Klubski denar gre za klubske stroske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vecinoma odvisno od kluba do kluba... Mi si npr. placujemo pijaco sami... Klubski denar gre za klubske stroske.

kaj so to klubski stroški? oz kateri stroški se seštejejo na koncu računa če hoč spravt ene par moristov iz kraja a v kraj b (kjer je po naključju zbor)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kje vam ta podatek o obveznih udeležbah na zborih in podobno.

Pri nas tega ni.

Je pa zaželeno da se udeležiš vseh sestankov kluba.

mam nekega znanca v enem motoklubu... dobr res da ga ne skenslajo če nima časa it... ker jim pač plačuje članarino, težijo mu pa vsakič... jst recmo delam cele dneve, dopusta mam 21 dni, včasih clo dežuram v soboto... in bi težk najdu čas da bi oblezu s klubom vse zbore blizu in daleč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To drgač sploh ni res, d morš obiskat določeno število motozborov, če si v klubu!

-vsaj pr nas ne! Sm pa slišou, da v enih klubih pa to je tko.

Stroški kluba nastanejo pri vodenju računa na banki (pa neki se mi zdi, d je tut na občin treba prspevat) ampak to so minimalni stroški.

Drgač je pa večina stvari v klubu stvar dogovora(...sprejemanje novih članov). Kok se da dogovort je sevede odvisno tut od velikosti kluba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj zagovarjanje "Ni treba!"?

Nesmiselno je biti clan kluba in biti prisoten na recimo le dveh-treh moto zborih letno. Ja s cim se bo pa klub sploh identificiral? Taksnih, neaktivnih klubov je 90% pri nas! Za status "biti dober klub" in od njega tudi prejemati vse radosti bratovscinene steje samo to, da se organizira letno srecanje, ampak se je zborov dobro na sreco tudi udelezevati! Spremljati dogajanja, skratka biti prisoten na moto sceni. In ce ze hocete, na hitro lahko izlocimo dobre klube od slabih, ze samo s tem, da "klub" (ne posameznike!) srecas na krepki vecini, recimo temu letnih zborov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biti prisoten na moto sceni.

kaj pomeni bit prisoten na moto sceni...? valda niso samo zbori cela moto scena...? pol še dobri in slabi klubi... to je sigurno relativno... za ene so dobri klubi tisti k organizirajo najbolši žur medtem ko je za druge dobr klub tisti k ne maltretira svoji (novejših) članov... po domače povedano boli me k.... če se peljem sam če je druga možnost da mi nekdo (kao prezident, šefe...blabla kakorkoli pač se želi 'glavni' imenovat) skače po glavi in me ponižuje zgolj zato k je pač on to kar je (saj res... kaj pa sploh je? )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pomeni bit prisoten na moto sceni...? valda niso samo zbori cela moto scena...? pol še dobri in slabi klubi... to je sigurno relativno... za ene so dobri klubi tisti k organizirajo najbolši žur medtem ko je za druge dobr klub tisti k ne maltretira svoji (novejših) članov... po domače povedano boli me k.... če se peljem sam če je druga možnost da mi nekdo (kao prezident, šefe...blabla kakorkoli pač se želi 'glavni' imenovat) skače po glavi in me ponižuje zgolj zato k je pač on to kar je (saj res... kaj pa sploh je? )

Kva kurac se sploh bunis, ce ti tudi 2% ni jasno v cem je smisel? Zato da poste nabijas? Zato da izpades neveden?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva kurac se sploh bunis, ce ti tudi 2% ni jasno v cem je smisel? Zato da poste nabijas? Zato da izpades neveden?

jst zase vem kje iščem smisel... mene je zanimal še drugo mnenje, ajde pa če se ti zdijo določena vprašanja na forumu odraz nevednosti je tko pač prav (ker če postavim vprašanje pač pomeni da ne vem odgovora -> nevednost, ignoranca, neumnost, oslarija, bedarija... ker debil bo pač ostal debil ampak o tem bi lahko ti pač več o tem povedu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato da poste nabijas?

jap moj življenjski cilj je da bi meu več postov od tebe... ti si car in legenda in moj edini vzgled... svetla zvezda na forumskem nebu... predvidevam tud da veš vse tko da od zdej naprej sprašujem samo še tebe direkt...

:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!